Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B9 Fellows

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć , posiada ktoś AA/CP bezprzewodowo w przedlifcie? Chodzi o to jakich adapterów używacie...

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 310,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
7 godzin temu, dawid195a napisał(a):

Cześć , posiada ktoś AA/CP bezprzewodowo w przedlifcie? Chodzi o to jakich adapterów używacie...

Ja mam polift, ale bez AA bezprzewodowego. Używam AAWireless.

Opublikowano
W dniu 1.09.2023 o 15:38, sosim napisał(a):

Ja mam polift, ale bez AA bezprzewodowego. Używam AAWireless.

Dzięki , myślałem że każdy polift ma bezprzewodowe , dzięki za info choć nie ukrywam baredziej mi chodzi o CP

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy są już dostępne mapy VW 2024 po patchu ?

Opublikowano

Nie ma.

Opublikowano

Sugerowałem się zdjęciem z Elektro-Vag 

IMG_9751.png

Opublikowano

Sprawdzałem i wygląda na to, że jednak jest nowsza wersja (P350) niż P330. 

Kilka dni temu jeszcze nie było.

 

Opublikowano

Będziesz gdzieś wrzucał link z którego można pobrać mapę ?

Opublikowano

Niestety fakt, że ukazała się nowa wersja P350, jest tylko częściowo prawdziwy…

Nadal nie ma publicznego linka  pobierania z Grupy VAG (Skoda, VW, Audi...) - nawet z wyprzedzeniem bez aktualnej integracji z odpowiednimi portalami aktualizacji map odpowiednich producentów.

Wspomniany P350 to dostępna na rynku karta SD (V03959802TS), którą wiele osób po prostu kopiuje i oferuje w Internecie. Dlatego moja rekomendacja - poczekaj i zobacz. Gdy tylko będzie to oficjalnie dostępne wrzucę jak zwykle na forum.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam pytanie bo już brakuje pomysłów.

Po wymianie tarcz i klocków z przodu wyskoczyła informacja o zużytych klockach chociaż wcześniej jej nie było.

Wymieniłem czujnik i nic to nie zmieniło a najciekawsze jest to że nie ma błędów w 03 ABS ani w 17 Wskaźniki.

:eusathink:

Opublikowano

Jakiej firmy czujnik?

Opublikowano
W dniu 23.10.2023 o 12:04, Góral65 napisał(a):

Mam pytanie bo już brakuje pomysłów.

Po wymianie tarcz i klocków z przodu wyskoczyła informacja o zużytych klockach chociaż wcześniej jej nie było.

Wymieniłem czujnik i nic to nie zmieniło a najciekawsze jest to że nie ma błędów w 03 ABS ani w 17 Wskaźniki.

:eusathink:

Nie wiem jak to wygląda w B9 ale w B6/7 kontrolka zużytych klocków była taka sama jak kontrolka poziomu płynu hamulcowego. Tutaj pewnie jest info oddzielne.

Opublikowano
W dniu 24.10.2023 o 07:54, Muskel1 napisał(a):

Jakiej firmy czujnik?

Czujnik ori

 

11 godzin temu, Wandej napisał(a):

Nie wiem jak to wygląda w B9 ale w B6/7 kontrolka zużytych klocków była taka sama jak kontrolka poziomu płynu hamulcowego. Tutaj pewnie jest info oddzielne.

Stan płynu hamulcowego w normie.

Najdziwniejsze jest to, że dzisiaj rano odpalam auto i nie ma komunikatu, nie mam pojęcia gdzie nie było styku:mysli:, kostkę sprawdzałem i czyściłem kilkukrotnie.

No cóż widocznie cuda się zdarzają.:)

 

Edytowane przez Góral65

Opublikowano

Musiało gdzieś nie łączyć. 

Opublikowano

Dodałem dziś do manuali instrukcję obsługi do przedlifta w formacie PDF z możliwością wyszukiwania w niej fraz.

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Serdeczne dzięki! :hi:

Opublikowano
W dniu 11.10.2023 o 13:10, Muskel1 napisał(a):

Niestety fakt, że ukazała się nowa wersja P350, jest tylko częściowo prawdziwy…

Nadal nie ma publicznego linka  pobierania z Grupy VAG (Skoda, VW, Audi...) - nawet z wyprzedzeniem bez aktualnej integracji z odpowiednimi portalami aktualizacji map odpowiednich producentów.

Wspomniany P350 to dostępna na rynku karta SD (V03959802TS), którą wiele osób po prostu kopiuje i oferuje w Internecie. Dlatego moja rekomendacja - poczekaj i zobacz. Gdy tylko będzie to oficjalnie dostępne wrzucę jak zwykle na forum.

Ktoś to już sprawdzał ?

 

IMG_9905.png

Opublikowano

Pytanie do fachowców od całkowitego laika z dwoma lewymi rękami - pierwszy raz w życiu planuję modować samochód.

Kupiłem A4 B9 40 TFSI quatto S tronic. Czy mogę do auta wsadzić dyfuzor z przedliftowego B9?

Chodzi o aspekt fizyczny i montażowy, czy to w ogóle są kompatybilne dupki.

 

Mam stockowy:

 

spacer.png

 

A chciałbym z dwoma okrągłymi wydechami:

 

spacer.png

 

Opublikowano

będzie problem z wydechami, polift ma krótsze rury wydechu żeby było miejsce na plastiki. reszta pasuje (dokladka z polifta jest zamienna z przedliftowa sline)

Opublikowano

ja bym chętnie zamienił na taki jak Ty masz :D , ale mam sedana :D :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.