Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B9 Fellows

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ale to Twoje auto to dzwoń pytaj dowiaduj się. Zamówili części, czekają na nie, przecież nie będą do każdego klienta dzwonić 'panie kochany autko będzie przez najbliższe dwa dni nie ruszane, można zabrać, zadzwonimy jak tylko przyjdzie paczka to wstawi Pan spowrotem'. Odbiór i zdanie pojazdu to też jest procedura, za nerwowo podchodzisz do tego. Bierz zastępczy, bij nim kilometry i czekaj aż naprawią.

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 310,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Godzinę temu, wuPiotrek napisał(a):

No ale to Twoje auto to dzwoń pytaj dowiaduj się. Zamówili części, czekają na nie, przecież nie będą do każdego klienta dzwonić 'panie kochany autko będzie przez najbliższe dwa dni nie ruszane, można zabrać, zadzwonimy jak tylko przyjdzie paczka to wstawi Pan spowrotem'. Odbiór i zdanie pojazdu to też jest procedura, za nerwowo podchodzisz do tego. Bierz zastępczy, bij nim kilometry i czekaj aż naprawią.

Rozumiem, chodzi o to, że 2 razy przed tym był samochód dawany, mieli zrobiony kosztorys więc dobrze wiedzieli, co zamówić, a i tak poprosili o zostawienie samochodu. Wiedzieli, że będą czekać na części, to czemu nie można powiedzieć. Ja byłem przekonany, że wszystko już mają na miejscu (bo minęło sporo czasu od poprzedniej wizyty) i dzięki temu że dzwoniłem dowiedziałem się, że stoi tam w zasadzie bez sensu.

Opublikowano
15 godzin temu, sosim napisał(a):

Rozumiem, chodzi o to, że 2 razy przed tym był samochód dawany, mieli zrobiony kosztorys więc dobrze wiedzieli, co zamówić, a i tak poprosili o zostawienie samochodu. Wiedzieli, że będą czekać na części, to czemu nie można powiedzieć. Ja byłem przekonany, że wszystko już mają na miejscu (bo minęło sporo czasu od poprzedniej wizyty) i dzięki temu że dzwoniłem dowiedziałem się, że stoi tam w zasadzie bez sensu.

Obsługa klienta na poziomie wójta z Pcimia.:wallbash:

Opublikowano

Słuchajcie szybkie pytanie z ciekawości. Oni mi wcześniej odłączyli część lampy (w klapie) bo robiła zwarcie. 

 

Ale teraz widzę, że ta 1 lampa ciągle się świeci (nawet na wyłączonym przełączniku świateł) i gaśnie dopiero po ok. 30s od wyłączenia zapłonu. Gdzie to jest podpięte, nie padnie mi aku? Kierunkowskaz też działa, ale światło cofania już nie.

Edytowane przez sosim

Opublikowano

Tylne lampy zasilane są z BCM2.

Nie padnie jeżeli lampa gaśnie i sterowniki przechodzą w stan uśpienia.

Wsiądź do auta, zamknij drzwi i zarygluj pilotem. Sprawdź czy po pewnym czasie wszystko wygasza się. Normalnie słychać jak np. napęd MMI zatrzymuje się, przełączniki gasną i powinna migać tylko czerwona kontrolka w drzwiach kierowcy.

Opublikowano
4 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Tylne lampy zasilane są z BCM2.

Nie padnie jeżeli lampa gaśnie i sterowniki przechodzą w stan uśpienia.

Wsiądź do auta, zamknij drzwi i zarygluj pilotem. Sprawdź czy po pewnym czasie wszystko wygasza się. Normalnie słychać jak np. napęd MMI zatrzymuje się, przełączniki gasną i powinna migać tylko czerwona kontrolka w drzwiach kierowcy.

Dzięki, jutro rano zobaczę. Sprawdzałem tylko z zewn i faktycznie gasła w tym czasie jak zazwyczaj całe MMI, i wszystko co mam podłączone pod USB.

Opublikowano

:hi:to raczej przechodzą w stan uśpienia.

Opublikowano

Panowie zmieniło się coś w kwestii tylnej dokładki z dwoma szerokimi końcówkami czy nadal trzeba pakować zderzak od sline żeby ja dołożyć? Mam przedlifta.

Opublikowano

Co się miało zmienić? Części nadal te same więc i zderzak musi być odpowiedni.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy polift ma klapę bagażnika otwieraną ruchem stopy?

Opublikowano

Wszystko zależy od konfiguracji. W standardzie to nie jest.

Opublikowano

W standardzie w bagażniku pod podłogą jest akumulator, jak to wygląda w przypadku dołożenia fabrycznego koła dojazdowego? Podnosi się podłoga i zmniejsza przestrzeń bagażowa?

Opublikowano

Nic się nie zmniejsza. Koło siedzi na akumulatorze pod półką. 

Opublikowano

dojazdówka jest opcją w a4?

Opublikowano

Tak. 8W0601027

Opublikowano

Panowie szybkie pytanie,nie mam czasu szukać,a potrzebuje pilnie info,s5 b9 3.0tdi,czy jest możliwość dołożenia bagnetu oleju?

Opublikowano

Nie ma bagnetu do tych silników. Jest uniwersalny bagnet serwisowy, którego nie da się na stałe zaadoptować.

Opublikowano

Ok dzięki 

Opublikowano

Pojawiły się nowe mapki do dużej nawigacji:wink: (Tylko dla spatchowanych jednostek).

 

https://a4-klub.pl/topic/488168-aktualizacja-mmi/?do=findComment&comment=5739129

 

 

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Pytanie czy w samochodzie z Niemiec z 2019 roku pod kodem VW6 oprócz przyciemnionych szyb są też przednie boczne szyby dźwiękoszczelne? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.