Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B9 Fellows

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 4.01.2023 o 13:01, sosim napisał(a):


Info z serwisu: zaśniedziałe wtyki w lampach, szukają przyczyny, żeby się nie powtórzyło. Samochód nawet nie 2-letni :decayed:

Update po serwisie, jest jakiś przeciek w klapie, klape bierze korozja od wewnątrz, w lampie z tego samego powodu zwarcie, odłączyli lewą lampę w klapie żeby światła normalnie działały. Zgłoszona reklamacja do centrali Audi, czekamy... 

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 310 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 3.01.2023 o 17:25, sowiq napisał(a):

 

Tylko się cieszyć. W BMW i Mercedesie już wprowadzili subskrypcje na wyposażenie (np. matrixy, ogrzewanie siedzeń) i np. zdjęcie limitera mocy silnika. Audi chyba jeszcze na razie tego nie robi.

Wszystkie marki trzymają już równy poziom.

Audi A3 8Y

Screenshot_20230105-201808_Facebook.jpg

Opublikowano

Mam pytanie czy orientuję się ktoś ile kosztuję zamówienie kluczyka po nr Vin oraz późniejsze jego zakodowanie?

Mówimy oczywiście o ASO:hi:

Opublikowano
15 godzin temu, Góral65 napisał(a):

Mam pytanie czy orientuję się ktoś ile kosztuję zamówienie kluczyka po nr Vin oraz późniejsze jego zakodowanie?

Mówimy oczywiście o ASO:hi:

 

daj VIN

Opublikowano
10 minut temu, Dev napisał(a):

 

daj VIN

WA1FNAFY2K2072107

Opublikowano
22 godziny temu, Góral65 napisał(a):

Mam pytanie czy orientuję się ktoś ile kosztuję zamówienie kluczyka po nr Vin oraz późniejsze jego zakodowanie?

Mówimy oczywiście o ASO:hi:

kluczyk ok 1300zł plus kodowanie, ale kodowanie chyba taniej będzie poza aso, kluczyk tylko aso

Opublikowano
21 minut temu, marcin_o23 napisał(a):

kluczyk ok 1300zł plus kodowanie, ale kodowanie chyba taniej będzie poza aso, kluczyk tylko aso

Dzięki, ale mimo wszystko chciałbym wiedzieć ile będzie kosztować kodowanie w ASO 

Opublikowano

Znajomy zapłacił w ASO 450€ klucz i zakodowanie

Opublikowano
1 godzinę temu, marcin_o23 napisał(a):

kluczyk ok 1300zł plus kodowanie, ale kodowanie chyba taniej będzie poza aso, kluczyk tylko aso

 

kodowanie poza ASO to wielka niewiadoma

ostatnio miałem typa z B9 który sie schytrzył i zakodował klucze poza ASO

efekt była taki ze wysypał sie Keyless i adaptacja central zamka

ostatnio byłem zakodowac klucze do B8, zapłaciłem 347zł

Opublikowano

Ok. dzieki pytałem bo mam ponad 100km do ASO, jedyny problem to ponoć przywracają pierwotne kodowanie po vinie a auto z Kanady i tylne światła się zmienią.  

 

Opublikowano
1 godzinę temu, Góral65 napisał(a):

Ok. dzieki pytałem bo mam ponad 100km do ASO, jedyny problem to ponoć przywracają pierwotne kodowanie po vinie a auto z Kanady i tylne światła się zmienią.  

 



Kodowania ci wywali na pewno tylnych lamp .

Opublikowano
1 godzinę temu, wrclaguna napisał(a):

Kodowania ci wywali na pewno tylnych lamp .

Tak przypuszczałem, trzeba będzie zabrać ze sobą VCP;)

Opublikowano

Poratuje ktoś numerem wtyczki subwoofera w avancie?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Edit: wszystko jasne, proszę o usunięcię posta

Edytowane przez sosim

Opublikowano

Podpowie ktoś gdzie jest ten silniczek i z której strony najlepiej się do niego dostać? :hi:

Klima 3 strefowa

Mam taki błąd

328019 - Silnik nastawczy tylnej prawej klapy temperatury
B10D6 07 [009] - Usterka mechaniczna
Potwierdzony - Testowany od skasowania kodów b³êdów
Ramka zamro¿ona:
Stan b³êdu: 00000001
Priorytet b³êdu: 5
Czêstooeæ b³êdu: 1
Wew.licznik b³êdów: 153
Przebieg: 95258 km
Data: 2023.01.30
Czas: 20:28:07 

Opublikowano

Kojarzycie czy w aktualnym A4 Android Auto jest bezprzewodowy?

Edytowane przez ernestbugaj

Opublikowano

W poliftach jest bezprzewodowy.

Opublikowano
W dniu 8.02.2023 o 08:24, Muskel1 napisał(a):

W poliftach jest bezprzewodowy.

U mnie w polifcie z 2021 nie jest. Dopiero RM 2022 jak dobrze kojarzę.

Edytowane przez sosim

Opublikowano
1 minutę temu, sosim napisał(a):

U mnie w polifcie z 2021 nie jest. Dopiero RM 2022 jak dobrze kojarzę.

Dokładnie nie wiem odkąd ale też mi się tak wydaje. 

Opublikowano

Potwierdzam, od RM 2022

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.