Skocz do zawartości
IGNOROWANY

UK Audi A5 2017 2.0 TDI 190KM Białe Coupe


dazwid

Rekomendowane odpowiedzi

 

6 godzin temu, liquid8p napisał:

Skórzane boczki tunelu, jak u mnie w lexie :thumbup1::cool1:

Tylko, że w Lexusie RC z tego co pamiętam to standard, w Audi trzeba za wszystko dopłacić :D 

 

 Dzisiaj szybkie mycie samochodu i kilka fotek udało się zrobić w końcu w słoneczną pogodę ;) 

BeautyPlus_20211024165806638_save.jpg

BeautyPlus_20211024170040367_save.jpg

1a.jpg

4.jpg

 

8.jpg

6.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W audi lista wyposażenia dodatkowego nie ma końca :decayed: Na znanym portalu aukcyjnym, audi niezależnie od wyposażenia, to prawie zawsze full opcja :decayed: RC już w podstawie ma prawie wszystko, można dołożyć tylko kilka rzeczy. 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dekiel 13 napisał:

Dwudziestki do niej i w dół ją wtedy białas bedzie mega a tak wygląda bardzo poprawnie  'tylko'. :cool1:

Masz rację kolego, co mnie irytuje na ten moment to przede wszystkim tył który sterczy do góry. Także na wiosnę wpadną sprężyny Eibach Pro- kit mam nadzieję, że przód z tyłem się wyrówna na nich. Na ten moment jest 2cm różnicy przód- tył między oponą a nadkolem. 

Co do dwudziestek to jeszcze się nie przekonałem w 100%. Teraz mimo zawieszenia 1BE jak dla mnie jest mega komfortowo i nie chciałbym tego popsuć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak założysz eibach i 20-tki, to będzie twardo. Za to w zakręcie, będzie się prowadził jak gokart. Mam u siebie w a5 zawieszenie 1bv + sprężyny eibacha i nawet na zimówkach 17" jest twardo, a na 20-tkach to już nie ma komfortu. Natomiast wygląd auta z takim zestawem 10/10 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, liquid8p napisał:

Jak założysz eibach i 20-tki, to będzie twardo. Za to w zakręcie, będzie się prowadził jak gokart. Mam u siebie w a5 zawieszenie 1bv + sprężyny eibacha i nawet na zimówkach 17" jest twardo, a na 20-tkach to już nie ma komfortu. Natomiast wygląd auta z takim zestawem 10/10 :cool1:

I tego się boję. Poza wyglądem, cenię też komfort jazdy i zawieszenie 1BE w tym aucie jak i w poprzedniku to był dla mnie idealny kompromis. Problemem jest dla mnie tylko ten sterczący do góry tył, w B8 samochód stał idealnie równo, nawet ostatnio mierzyłem i porównywałem.  Myślałem, że Pro-kit nie wpływa znacząco na twardość zawieszenia? Bynajmniej tak wyczytałem na internecie, sam nigdy nie miałem okazji testować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, dazwid napisał:

I tego się boję. Poza wyglądem, cenię też komfort jazdy i zawieszenie 1BE w tym aucie jak i w poprzedniku to był dla mnie idealny kompromis. Problemem jest dla mnie tylko ten sterczący do góry tył, w B8 samochód stał idealnie równo, nawet ostatnio mierzyłem i porównywałem.  Myślałem, że Pro-kit nie wpływa znacząco na twardość zawieszenia? Bynajmniej tak wyczytałem na internecie, sam nigdy nie miałem okazji testować. 

'Trochę' wpływa. Po założeniu eibachów do swojej A5 jadąc po autostradzie czuć lekkiego 'ping-ponga' momentami, a założyłem ten wyższy wariant czyli sprężyny w czarnym kolorze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, czarny69 napisał:

'Trochę' wpływa. Po założeniu eibachów do swojej A5 jadąc po autostradzie czuć lekkiego 'ping-ponga' momentami, a założyłem ten wyższy wariant czyli sprężyny w czarnym kolorze. 

A  przód z tyłem równo na tych sprężynach siedzi? Masz może jakieś fotki przed/ po? Widziałem Twój wątek z czarną A5, ale tam pisałeś, że miałeś założone Eibach sportline? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio podczas sprzątania samochodu stwierdziłem, że niepotrzebna mi jest zapalniczka, a że zaślepka 12V która jest obok przycisku start/ stop pasuje jak ulał to zamówiłem drugą na ebay, mała pierdółka ale co mod to mod, trzeba się pochwalić :D Zresztą lubię takie małe detale: 

20211027_112133.jpg

20211027_165444.jpg

20211027_165510.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Muskel1 napisał:

Też tą pastą polerowałem:decayed::thumbup1:

Do wydechu jest świetna, i tania. Swoją drogą szkoda, że nawet w 3.0 TDI wydech jest tylko po jednej stronie. Ostatnio w salonie Audi widziałem S5 3.0TDI z atrapą. Nawet mam nr. części do tej atrapy, bo przez chwilę miałem myśli czy do siebie nie założyć:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, liquid8p napisał:

Wydech masz po jednej stronie dlatego że po drugiej jest zbiornik ad-blue.

Tyle to ja wiem, dlatego rozmyślałem o atrapie wydechu z S5, ale sobie chyba odpuszczę :) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny białas ładuj jakieś fajne 20" :thumbup1: i pomysl nad black pakietem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, egon47 napisał:

Fajny białas ładuj jakieś fajne 20" :thumbup1: i pomysl nad black pakietem 

Podejdą do budy A5 felgi 9J ET22? Jak sprawdzałem na porównywarkach online to powinny wystawać tylko 1.5mm bardziej niż Twój setup, masz u siebie jeszcze jakiś zapas? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dazwid napisał:

Podejdą do budy A5 felgi 9J ET22? Jak sprawdzałem na porównywarkach online to powinny wystawać tylko 1.5mm bardziej niż Twój setup, masz u siebie jeszcze jakiś zapas? 

Tak wejdą poprzedni wlasciciel mojej A5 mial właśnie takie parametry tylko oponę 255/30/20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...