Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dokładany subwooder A4 b6 AVANT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ilo watowy wzmacniacz do suba od bose?  Stwierdziłem, że lepiej kupić sub bose bez wzmacnizcza, puścić okablowanie do zwykłęgo wzmacniacza samochodowego i dopiero do tego wzmacnizcza podłączyć sub od bose. Do tego głośniki Hertz i będzie gitara.

Opublikowano
3 godziny temu, Adi2071 napisał:

Ilo watowy wzmacniacz do suba od bose?

225W , 5 kanałów.

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, pila24 napisał:

225W , 5 kanałów.

Ja się nie pytam o oryginalny wzmacniacz bose, tylko ilo wattowy wzmacniacz kupić nie fabryczny bose. Na przykład CRUNCH GPX 600.2 300W w mostku RMS 4OHm, ewentualnie poszukać coś używanego tańszego. Przy tym głośniku bose sądzę, że i 100W w mostku by starczyło.

Opublikowano

Według mnie na samego suba czyste 50 rms wystarczy to jest malutki glośniczek leciutki byle czym go można napędzić.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, lukaszbass napisał:

Według mnie na samego suba czyste 50 rms wystarczy to jest malutki glośniczek leciutki byle czym go można napędzić.

Polecasz coś małego gabarytowo? Jak podłączyć głośnik do wzmaka skoro z głośnika bose wychodzi kostka?

Opublikowano
30 minut temu, Adi2071 napisał:

Jak podłączyć głośnik do wzmaka skoro z głośnika bose wychodzi kostka?

No to rzeczywiście problem nie do przeskoczenia. Pomyśl trochę jakie masz 2 możliwości. 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Muskel1 napisał:

No to rzeczywiście problem nie do przeskoczenia. Pomyśl trochę jakie masz 2 możliwości. 

najprostrzy uwalić kostkę i podłączyć + / - do wzmacniacza, a drugi to kupić kostkę od suba i dopiero kabelki od kostki do wzmaka. Takie możliwości przychodzą mi do głowy

Opublikowano

Wzmaka kupić i dobrać to nie problem cos się znajdzie pokroju Hertz tyle że seryjne kable które idą do bagażnika są lipne cieniutkie. Trzeba nowa wiązkę poprowadzić zasilającą od akumulatora do bagażnika  

Opublikowano
  • Autor
41 minut temu, lukaszbass napisał:

Wzmaka kupić i dobrać to nie problem cos się znajdzie pokroju Hertz tyle że seryjne kable które idą do bagażnika są lipne cieniutkie. Trzeba nowa wiązkę poprowadzić zasilającą od akumulatora do bagażnika  

Nie mam żadnej wiązki puszczonej. Będę kupował zestaw do wzmacniaczy pokroju 20-25mm2. W b5 miałem 35mm2 i za grube. Końcówki nie pasowały do wzmacniaczy, trzeba było giąć i przerabiać. Porządny zestaw 20mm2 powinien starczyć dla takiego zestawu. 

Edytowane przez Adi2071

Opublikowano
55 minut temu, Adi2071 napisał:

najprostrzy uwalić kostkę i podłączyć + / - do wzmacniacza, a drugi to kupić kostkę od suba i dopiero kabelki od kostki do wzmaka. Takie możliwości przychodzą mi do głowy

Kupić kostkę jest moim zdaniem lepsze rozwiązanie. 

15 minut temu, Adi2071 napisał:

Nie mam żadnej wiązki puszczonej. Będę kupował zestaw do wzmacniaczy pokroju 20-25mm2. W b5 miałem 35mm2 i za grube. 

Musisz tylko zwrócić na to uwage, aby przewody były pełne miedziane a nie aluminium pokrywane miedzią. Przy tych drugich przekrój poprzeczny musi być dla tej samej mocy większy nieżeli przy miedzianych. Poszukaj sobie tabeli w sieci. 

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Muskel1 napisał:

Kupić kostkę jest moim zdaniem lepsze rozwiązanie. 

Musisz tylko zwrócić na to uwage, aby przewody były pełne miedziane a nie aluminium pokrywane miedzią. Przy tych drugich przekrój poprzeczny musi być dla tej samej mocy większy nieżeli przy miedzianych. Poszukaj sobie tabeli w sieci. 

Ja i tak pojadę do sklepu głośnikowego, który ma okablowanie, wzmacniacze itd, zestawy estradowe, kolumny, głośniki. Dosłownie wszystko. Kabel 35mm2 był zapewne aluminiowy pokryty miedzią i był to zestaw do 100A 1200W. Przewód miedziany będzie miał przekrój koło 10-15mm2. 

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

image.png.f83eb362f1e7044a50d397d45af64510.png

 

Chciałbym kupić taki zestaw ale w samochodzie nie mam oryginalnej wiązki do BOSE. Kupie okablowanie zwykłe do wzmacniacza samochodowe i pytanie... Jak to podłączyć by zagrało? 

Opublikowano
58 minut temu, Adi2071 napisał:

Kupie okablowanie zwykłe do wzmacniacza samochodowe i pytanie... Jak to podłączyć by zagrało? 

Nie marnuj czasu i pieniędzy bo efekt będzie nędzny,pięknie się zrymowało ? 

Szukaj ori wiązki albo zrób zgodnie ze sztuką bo inaczej będzie szumiało,strzelało,piszczało itd...

Opublikowano
8 minut temu, pila24 napisał:

Nie marnuj czasu i pieniędzy bo efekt będzie nędzny,pięknie się zrymowało ? 

Szukaj ori wiązki albo zrób zgodnie ze sztuką bo inaczej będzie szumiało,strzelało,piszczało itd...

Jestem za ! :-) ostatnio trochę takich zestawów się przewija na portalach w nie najgorszych cenach.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.05.2022 o 19:58, pila24 napisał:

Nie marnuj czasu i pieniędzy bo efekt będzie nędzny,pięknie się zrymowało ? 

Szukaj ori wiązki albo zrób zgodnie ze sztuką bo inaczej będzie szumiało,strzelało,piszczało itd...

Ori wiązke i wszystko to nie ma sensu. Lepiej zestaw, który w bagażniku będzie nieco miejsca zajmował, wzmacniacz i dobre okablowanie. Wyjdzie taniej niż ori bose.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Poszukuje obudowy suba do prawego nadkola. Do lewego jest tego pełno a do prawego nie widzę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.