Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 B9 sportback - glacier metalic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koła schowane :kwasny: aż się prosi o dystanse 

Opublikowano

Dla mnie sztosik look. 

Edytowane przez qlimazz
Doczytałem parametry kół

Opublikowano

Pięknie się prezentuje:thumbup1:aż ciężko oderwać wzrok:slina:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czarne lusterka plus dynamiczne kierunki w lusterkach :) 

IMG_9082.thumb.jpeg.633d21a044bb84eaa808eecfb157c3a2.jpegIMG_9081.thumb.jpeg.1f18a383c2d974d6b39bcd41b7bb4386.jpeg

Edytowane przez dawid195a

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

U mnie w a5 też zawieszenie 1BE, zastanawiałem się,  jak 20 cali bez obniżania bedzie wyglądało ale się utwierdziłem,  że na lato trzeba kupić 20 cali i chyba też rotor - stary wzór felgi ale dalej robi mega robotę. Ps. Duża różnica w komforcie między 19 cali?  

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, Tomafx napisał(a):

U mnie w a5 też zawieszenie 1BE, zastanawiałem się,  jak 20 cali bez obniżania bedzie wyglądało ale się utwierdziłem,  że na lato trzeba kupić 20 cali i chyba też rotor - stary wzór felgi ale dalej robi mega robotę. Ps. Duża różnica w komforcie między 19 cali?  

Nie ma różnicy między 19 a 20 według mnie ;) fajnie by było mieć -35 mm ale starcza -20 jak narazie 

Opublikowano

 

 

....no i o to chodzi,  napewno różnica jest jeśli chodzi o wygląd- oczywiście nie plus. Ja nie mam zamiaru obniżać auta, a na 1BE jest dla mnie ok. 

Edytowane przez Tomafx

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Dekory kleiles na zakładkę ppfem czy na formatkę?

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, kris_91 napisał(a):

Dekory kleiles na zakładkę ppfem czy na formatkę?

Dekory klejone na zakładkę jaki lampy ;)

Opublikowano

Co to za opona jest wsadzona na 20-tke ?

Edytowane przez Tomafx

Opublikowano
18 minut temu, Tomafx napisał(a):

Co to za opona jest wsadzona na 20-tke ?

Na 1 stronie poczytaj

Opublikowano
  • Autor
58 minut temu, Tomafx napisał(a):

Co to za opona jest wsadzona na 20-tke ?

Taka jak montują w aso 

Opublikowano
Godzinę temu, Tomafx napisał(a):

Co to za opona jest wsadzona na 20-tke ?

Continental sport contact 5p

Tylko ten model tak się układa że wygląda jak naciągnięta.

Opublikowano

Ok, no właśnie szukam informacji o oponach, żeby nie wyglądały jak "naciag". Narazie ustaliłem,  że Pirelli są dosyć szerokie... ale szukam jeszcze innych....u Ciebie nie jest tak mocno ta opona "naciągnięta ". 

Edytowane przez Tomafx

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Tomafx napisał(a):

Ok, no właśnie szukam informacji o oponach, żeby nie wyglądały jak "naciag". Narazie ustaliłem,  że Pirelli są dosyć szerokie... ale szukam jeszcze innych....u Ciebie nie jest tak mocno ta opona "naciągnięta ". 

Polecam te co mam silent , innych nie kupię a przerobiłem już kilka niskoprofilowych , lepiej dopłacić jak ma się takie auto 

Opublikowano

Czytałem o tych oponach i mają dobre opinie. Rozważam jeszcze taki zamiennik opony tj. 245/35 r20 zamiast 265/30 r20 dla większego komfortu- jeśli to tak można nazwać.  Zawsze jeździłem na  255/35 r19 i jestem ciekawy czy będzie duża różnica w twardości w porównaniu do 265/30 r20

Edytowane przez Tomafx

Opublikowano
12 godzin temu, Tomafx napisał(a):

Czytałem o tych oponach i mają dobre opinie. Rozważam jeszcze taki zamiennik opony tj. 245/35 r20 zamiast 265/30 r20 dla większego komfortu- jeśli to tak można nazwać.  Zawsze jeździłem na  255/35 r19 i jestem ciekawy czy będzie duża różnica w twardości w porównaniu do 265/30 r20

Noe chcesz naciągu a rozważasz 245 na 9j ? Trochę nie ogarniam. Mam CSC5P 265/30 u siebie i wyglądają obłędnie właśnie przez ten lekki naciąg. Poza tym to dość miękka mieszanka i opona jest bardzo komfortowa. Cena bardzo wysoka ale warto.

Opublikowano

Dokładnie o to chodzi, żeby były miękkie i trochę konfotowe. Co do kasy nie ma problemu, lepiej dołożyć do jakości.  Dzięki za informację.  

Edytowane przez Tomafx

Opublikowano

Chcesz szerokie to Hankooka weź?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała zmiana na plus IMG_6263.thumb.jpeg.3a7d65e21ea81506a0e130c4a84b3395.jpeg?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.