Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Foty!

co to znaczy Foty![br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 11:30_________________________________________________

:kox:

mega :kox:[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 11:30_________________________________________________0167abd80b6df89b.jpg
Opublikowano

Mat??

Opublikowano
  • Autor

Tak mat ,carbon-nie ma łądnego i koszty

Opublikowano

Wąski zrób jakaś fotke typu makro też na krawędziach :kox:

Opublikowano

Wąski zrób jakaś fotke typu makro też na krawędziach :kox:

po co aby się taśma izolacyjna odkleiła :polew: :polew:

efekt :good: :good:

poka więcej fotek :kox:

Opublikowano

czemu listew nie okleiles ? wygladalo by 100 razy lepiej bo by sie laczylo z szyba w jednej linii

Opublikowano
  • Autor

czemu listew nie okleiles ? wygladalo by 100 razy lepiej bo by sie laczylo z szyba w jednej linii

może racja :mysli:

[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 08:55_________________________________________________

Wąski zrób jakaś fotke typu makro też na krawędziach :kox:

ok znajdę czas tylko ,z przodu jest Ok ale z tył znalazłem coś :kwasny:
Opublikowano

czemu listew nie okleiles ? wygladalo by 100 razy lepiej bo by sie laczylo z szyba w jednej linii

może racja :mysli:

Racja, racja :wink4:

Opublikowano

No i wreszcie jest! :kox: :kox:

[...]

ok znajdę czas tylko ,z przodu jest Ok ale z tył znalazłem coś :kwasny:

Wrzuć te fotki. :good: Co tam z tyłem?

Opublikowano

jakiej firmy jest to folia?

Opublikowano
  • Autor

jakiej firmy jest to folia?

powiem Ci szczerze że nie wiem ,nie zapytałem
Opublikowano

fajnie to wygląda :wink4: tylko przydałyby sie zdjęcia własnie z bliska :cool1:

gdzie ( u kogo ) robiles tego moda? moze być adres na PW

Opublikowano
  • Autor

takie

bfecf3235c5ac5d8.jpg

df536bdac44740d4.jpg

4f16e785313ec91f.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

fajnie to wygląda :wink4: tylko przydałyby sie zdjęcia własnie z bliska :cool1:

gdzie ( u kogo ) robiles tego moda? moze być adres na PW

moze wam to jakos pomoze

Montaj folie CARBON 3M capota - by COLORTuning

[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 17:14_________________________________________________Kawalek takiego carbonu (120cm / 100cm) kosztuje 95£ jak by ktos byl zainteresowany to mam namiary.

fajnie to wygląda :wink4: tylko przydałyby sie zdjęcia własnie z bliska :cool1:

gdzie ( u kogo ) robiles tego moda? moze być adres na PW

moze wam to jakos pomoze

Montaj folie CARBON 3M capota - by COLORTuning

Opublikowano

Fajnie to wygląda :naughty: . Ciekawe jak to się będzie miało do warunków atmosferycznych i chemii samochodowej. :mysli:

Opublikowano

Ta folia mozna by ladnie obkleic listwy wnetrza :gwizdanie:

Listwy wew. oklejane folia a'la carbon to masakra :)

no zalezy jak to jest wykonane...troche koloru, dobrej jakosci materialy i sprawa wyglada fiu fiu :gwizdanie:

rs8tcblackwidow39.jpgrs8tcblackwidow56.jpg

Opublikowano

Jak dla mnie malyna :)

Opublikowano

Ta folia mozna by ladnie obkleic listwy wnetrza :gwizdanie:

Listwy wew. oklejane folia a'la carbon to masakra :)

no zalezy jak to jest wykonane...troche koloru, dobrej jakosci materialy i sprawa wyglada fiu fiu :gwizdanie:

rs8tcblackwidow39.jpgrs8tcblackwidow56.jpg

male OT na temat tego audi (rs8 ;] )

http://www.audiblog.nl/?p=21026

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

male OT na temat tego audi (rs8 ;] )

http://www.audiblog.nl/?p=21026

ale kox ta rs8 :naughty:

ja robie dach folia ale po zimie,mam czarne auto a dach bedzie bialy,jak zrobie to zarzuce fotke tutaj :)

Opublikowano

ja robie dach folia ale po zimie,mam czarne auto a dach bedzie bialy,jak zrobie to zarzuce fotke tutaj :)

i białą fele zapodaj :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.