Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Avant Quattro Mythos Black Bronze Edition Peak 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mały update.

Auto robi kolejne kilometry. 

Listwy progowe okleiłem PPF Carbon

20250609_202535.thumb.jpg.f1622776391d787152d97bfbf8bf2b4f.jpg20250621_180055.thumb.jpg.a0d37978ad9ae1522783be83453e713c.jpg20250621_212650.thumb.jpg.d455e6a55efe2a08166455e9305bb6c1.jpg

20250621_212705.thumb.jpg.2a9de266f14846502fc346333d36e9a8.jpg

 

Kolejny serwis olejowy za nami

I dwie przykre niespodzianki. Cieknie z pod zbiorniczka wyrównawczego. Części już zamówione w przyszłym tygodniu ogarnę.

I druga gorsza rurka idąca do filtra paliwa pod autem się rozszczelniła. Aluminium się utleniło i zrobiła się dziura. Szok miałem starsze vagi i nic takiego niemialo miejsca. Ale już opanowane tylko cała osłona zalana ropą😒

Opublikowano

Nie uszkodzona mechanicznie? W nic nie przywaliłeś? Trudno uwierzyć żeby malowane aluminium się utleniło w tym miejscu.

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Langista napisał(a):

Nie uszkodzona mechanicznie? W nic nie przywaliłeś? Trudno uwierzyć żeby malowane aluminium się utleniło w tym miejscu.

w miejscu gdzie nachodzi wąż i jest to zgrubienie to gdzieś puściło. Dałem nowy wąż i dalej kapało. Dopiero jak naciągnąłem wąż dalej za to zgrubienie to przestało kapać. Mechanicznie nigdzie nie zahaczyłem.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 1.08.2025 o 09:45, kris_91 napisał(a):

 

20250621_212705.thumb.jpg.2a9de266f14846502fc346333d36e9a8.jpg

 

Czerwony Golf to następca białego kombi ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.08.2025 o 19:35, granatowy napisał(a):

Czerwony Golf to następca białego kombi ?

Nie nie. Biały dalej jest. 

Opublikowano
  • Autor

Wróciłem do maxtona bo teraz jakoś łyso mi było z przodu. 20250828_163625.thumb.jpg.21a88ecfe81583fa2a37975abc60d1ad.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły małe zmiany wizualne.

Atrapa S4 black edition 

Tylny dyfuzor S4 w czarnym połysku i konćowki podwójne w czarnym połysku.

 

20250924_074602.jpg

20250924_074608.jpg

20250924_074613.jpg

20250924_074651.jpg

20250924_074627.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dobrze to wygląda:good:

Opublikowano

Super się prezentuje😍

Opublikowano
  • Autor

Cyknąłem kilka fotek jeszcze w lepszym świetle.

20250927_161550.jpg

 

20250927_161452.jpg

20250927_161535.thumb.jpg.841592ca77d5cf0a639dc21f70e1c16e.jpg20250927_161330.thumb.jpg.d3ad3726c4f4a1fe7078c07c6472b2de.jpg

 

Edytowane przez kris_91

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czarne znaczki na błotnikach S-Line gdzie kupione?

Edytowane przez mateusz16

Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.10.2025 o 13:04, mateusz16 napisał(a):

Czarne znaczki na błotnikach S-Line gdzie kupione?

Od chinczyka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Czy końcówki wydechu są od s4 po lifcie? Ciężko się je montuje?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 16.11.2025 o 07:50, Obitobi666 napisał(a):

Czy końcówki wydechu są od s4 po lifcie? Ciężko się je montuje?

Tak z polifta. Adaptery musza być przejściowe z S4 TDI 2019. Montaż taki sam jak trapezowe końcówki.20251115_152226.thumb.jpg.d025bd7aa27e5b5582fa172b5a158790.jpg20251008_190253.thumb.jpg.6dd2170d5cdf49017a0a886dc54ae1dd.jpg20251008_190300.thumb.jpg.9105949f1e64bc099243d49bbdce0117.jpg

Opublikowano

Czy dobrze widzę że nr adapterów to 8W0807348 i 8W0807347?

Opublikowano

Dobra może inczej zapytam

Jeśli mam dyfuzor i końcówki te z pierwszego lifta albo pół-lifta to jedyne co musiał bym wymienić to dyfuzor i końcówki? 
wszystko jest p&p?

Opublikowano
  • Autor

Tak to sa te numery. Ale trapezowe adaptery są inne i nie pasuja...

Opublikowano
  • Autor

Małe zmiany. Wrzuciłem airbag w skórce i łopatki biegów z RS4

20251118_205921.jpg

20251118_205928.jpg

20251118_210714.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dziś wymieniłem głośnik w subwooferze na Bassface GT-SW6/4. Glosnik 2 cewkowy. 2x4ohm. Po podpięciu równolegle mamy 2ohm jak w oryginalnym głośniku ASK. Wszystko pasuje nawet otwory montażowe. Głosnik polecił ktoś na yt w komentarzach pod filmem z montażu głośnika co06.

 

20251120_194508.thumb.jpg.1fac73de310f273d7f2628b2398a7f96.jpg

 

Moim zdaniem gra to dużo lepiej niż ori. Za cenę 170zł to naprawdę super alternatywa oryginalnego głośnika. Muszę jeszcze wkleić środek gąbka i powinno byc jeszcze lepiej.

Opublikowano

Właśnie też myślałem o wymianie głośnika.  Brałem pod uwagę audio system ale szkoda mi pieniędzy a pozatm ktoś wymieniał o szału nie było.  Jak jest przy tym głośniku?? Słuchać wyraźnie lepszy bass od serii???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.