Skocz do zawartości
IGNOROWANY

E-Toll


Langista

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Pamiętajcie.

Używanie telefonu podczas jazdy (nawet jego dotykanie) jest wykroczeniem.

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ustawieniami to on się trochę myli, mnie wyskoczyło okienko, abym nadał uprawnienia i mnie przeniosło w odpowiednie miejsce, także widać jest to zależne od oprogramowania telefonu. Co nie zmienia faktu, że aplikacja nie działa jeżeli nie  nada się nieograniczonego dostępu do GPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacje i trasę można rozpocząć bezpośrednio przed wyjazdem. Nie gra tu roli, czy bezpośrednio przed płatnym odcinkiem, czy może właśnie przed wyruszeniem w trasę aktywujemy. Aplikacja właśnie dzięki stałemu dostępowi do gps śledzi, czy przemierzamy obecnie płatny odcinek. Przynajmniej ja to tak rozumiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi, normalnie świadomy użytkownik w dzisiejszych czasach, nada usprawnienie "tylko podczas korzystania z aplikacji", jednak to nie wystarcza i trzeba nadać nieograniczony dostęp. To mnie zdziwiło ale w sumie nie należę też do osób z ciągle włączonym transferem danych i GPS, to olałem sprawę.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego właśnie powodu po wykorzystaniu środków, które przelałem, odinstaluję aplikację. Też nie mam zamiaru udostępniać na stałe (kij wie komu) mojej lokalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak zrobię, e-bilet na Orlen Pay będzie dla mnie dużo wygodniejszy, jedynie będę musiał wcześniej na trasie sprawdzić nazwy zjazdów. Niestety jak ogarniałem apkę to nie było nic innego, a nie jeżdżę na tyle często aby na siłę szukać czegoś, co działa w codziennym użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...