Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kratki boczne s-linie nareszcie mi przyszły :dance:

jeszcze tylko ta nieszczęsna środkowa :kwasny: i zakładamy :kox:

Opublikowano

A szarpnij się i daj zarobic Wąskiemu :gwizdanie:

Opublikowano

Bede miec blizniaka :naughty:

Opublikowano

Zielonek - Ty nie posiadasz pięknego avanta, tylko niewykształcony odwłok :polew:

Opublikowano
  • Autor

A szarpnij się i daj zarobic Wąskiemu :gwizdanie:

no zobaczymy ile będzie chciał, miał chyba dziś dać znać po ile są :mysli:

Bede miec blizniaka :naughty:

:good:

u mnie pupa ładniejsza :tongue4:

Opublikowano

Bede miec blizniaka :naughty:

:good:

u mnie pupa ładniejsza :tongue4:

:gwizdanie:

Nie wnikam.. :naughty:

Na pewno bardziej pakowna.. :polew: :polew: :polew: :polew:

Co kto lubi. Widzialem ladne LEDy do avanta :cool1:

Opublikowano
  • Autor

poka :cool1:

Opublikowano
  • Autor

jak by wziął wszystko co najlepsze z tych i tych co Młody masz to by było :kox:

bo same w sobie to 1 i 2 mi nie pasują :kwasny:

najlepiej ori przerobić na led :naughty:

Opublikowano

Mozna polozyc folie :) na tych lampach bedzie bardzo latwo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tylko taka konkretna żeby lexusowy środek sie nie rzucał w oczy :cool1:

Opublikowano

Na pewno lepsze pod tym wzgledem, ze maja ladniejsza "biala" czesc w stosunku do tego co masz Ty (i zeby nie bylo - na czarnym aucie sa spoko, ale na kazdym innym juz nie) :)

Niestety brak w tej aukcji zdjec na aucie... a to podstawa :thumbdown:

Czuje, ze i tak nigdy nie wyjda fajne LEDy do B6 zeby zadowolily tych najbardziej wymagajacych.

Opublikowano

Zmienic zarowke od kierunku na philips silver vision, do tego folia na ten "chromowany" srodek i bedzie :kox:

(brzmi to jak przepis kulinarny) :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

myślałem juz o ledach z tyłu, ale budżet nie pozwala na wszystko wiec narazie zajmę sie s-line na zewnątrz :guma:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 13:06_________________________________________________6000k wsadzone :decayed: długie przy nich to straszne siuśki :D

ciekawe jak długo będą świecić :mysli:

Opublikowano

idziesz dobrze, jak tam dokładka? Założona? Felgi pomalowane?

Opublikowano
  • Autor

idziesz dobrze, jak tam dokładka? Założona? Felgi pomalowane?

jeszcze nie

na wiosnę wszystko będzie.. chce dobierać resztę s-line i poleciec po całości :evil:

a felgi :gwizdanie:

jak doszedł juz lakier to beda w tym tygodniu :kox:

1 raz po prawie 2 miesiącach umyłem auto ale ono ładne jak jest czyste :rolleyes:

Opublikowano

Jestem realistą i masz rację, wpisz zawieszenie 1BE bez sport ... to będzie wiadomo o co chodzi :)

:drinks:

taK SOBIE czutam i czutam... kolega znawca widzę, co powoesz o założeniu springów -30 PRO Cit do seryjnego amorka AWA 2,0FSI 2003r??? jak później bym chciał 18" BBS może zarucić :mysli:

Opublikowano

Bez OT ale Pro Kit Eibacha jest dobrą alternatywą do lekkiego obniżenia bez wiekszej utraty komfortu, koledzy z klubu piszą, że jest nawet więcej komfortu niż na zawieszeniu S-line

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.