Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Cieknąca maglownica


rados1000

Rekomendowane odpowiedzi

witam no więc mam wycieki z prawej strony magla czy da rade zlikwidować wyciek bez ściągania magla co się znajduję pod osłoną harmonijkową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radoss1000, mam dla ciebie dobra rade nie bierz sie sam za regeneracje maglownicy i czasem nie kupuj zestawow naprawczych bo to wielka lipa!!!! Ja sam wzialem sie za to (ciekla mi tylko z prawej strony a po wymianie uszczelniaczy leje z oby dwoch!!!!!!!!) wywalilem kase w bloto!!!. W czestochowie regeneruja za 500zł kontakt 501-637-642. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam mówię że jak z prawej cieknie to da się zrobić bez zbytnio większych kosztów :cool1: i sam do tego doszedłem Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam mówię że jak z prawej cieknie to da się zrobić bez zbytnio większych kosztów :cool1: i sam do tego doszedłem Pozdrawiam

A sprawdzałeś czy z lewej nie cieknie?? Bo mi się też zdawało że cieknie tylko z prawej.. po wyjęciu magla okazało się że leje z dwóch stron..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewa sucha sprawdzałem z lewą by był większy kłopot a więc trzeba

-spuścić płyn

- ściągnąć koło

- od kręcić końcówkę

- ściągnąć osłonę gumową

-odkręcić drążek

-wyciągnąć zawleczkę oddzielającą tuleje prowadzącą od magla

-ściągnąć tuleje

- wymienić simering i oring

i zrobić wszystko w odwrotnej kolejności

cała filozofia

najlepiej kupić jakąś tanią od młodego auta angielską używkę i wymienić całą tuleje prowadzącą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3mieście regeneracja to wydatek od 450 do 700zł. Właśnie to przetestowałem, z czego robocina 430zł (montaż i demontaż). Mechanik stwierdził, że mam w 70% walniente zawieszeni (5 wahaczy). Jak to możliwe, skoro nie tak dawno byłem na przeglądzie i niczego mi nie wykryto, żadnych luzów? Czy to możliwe, czy raczej gość mi kity wciska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez leje sie z prawej strony,plyn uciekl i pompa zaczela glosno chodzic dolalem plynu i spoko ale jak skrece mocno w prawo to pompa glosniej pracuje, czy to oznaka ze pompa tez walnieta? a od anglika pasuje maglownica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafik, bardzo dziękuje za namiary. Z pewnością w przyszłości się tam pojawię (oby nie), ale...

Ja zrobiłem regenerację maglownicy+ płyny + regeneracja końcówek u mechanika garażowego (polacanego na forum) i zapłaciłem 880 zł. Też mnie ten wydatek bolał... Wziąłem rachunek, abym mógł później w razie czego zareklamować usługę. Uwagi: mam mieszane uczucia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...