Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Czy wnętrze mojego auta to S-line ?


Richi_TDI

Rekomendowane odpowiedzi

cuber, lukaszr ma czarna podsufite... a nie ma s-line'a :cool1: Ciekawe, czy tak wyjechal z fabryki

wiem własnie ze tak ma, ale chyba była możliwosc domówienia sobie czarnego sufitu jeśli ktoś chciał :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotoś napisał, że Madas ma takie same fotele które nie są takie same, ja widzę normalne, pół-kubły i kubły + jeszcze napis S-line ale może ze zmęczenia nie dowidzę :) OT chcę mieć kubły :) a nie sofę z kiepską tapicerką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał, że Madas ma takie same fotele które nie są takie same, ja widzę normalne, pół-kubły i kubły + jeszcze napis S-line ale może ze zmęczenia nie dowidzę :) OT chcę mieć kubły :) a nie sofę z kiepską tapicerką :)

hmmm ale które sa to te pół-kubły ? Jak dla mnie są dwa rodzaje , stołek ( bez obrazy dla posiadaczy takowych ) oraz kubły , oczywiscie nie licze foteli Recaro :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie w b7 wg mnie sa 4 rodzaje foteli

stolkowate ( takie jak na wersje usa )

takie jak tutaj ( czyli pol kubelki )

pol kubelki recaro ( takie jak ma malik w s4 )

oraz takie jak sa w rs4 ( kubelki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wątku Richi_TDI :naughty: Na pewno gdyby to był S-line wiedziałbyś bo z pewnością byłby oznakowany na zewnątrz i wewnątrz emblematami. Ten wózek który posiadasz może być werjsją sport. Sam mam chyba klona twojejgo Avanta (albo ty mojego) bo pomijajac takie same fotele mam ten sam kolor lakieru:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się OT ale chciałbym pociągnąć temat gwoli wyjaśnienia kilku rzeczy :)

Dziś wpadł mi w ręce katalog detali B6 z rocznika 2002. Wychodzi na to że dopiero w '02 pojawiły się pierwsze S-Line (w katalogu '01 jeszcze ich nie było) - zestaw był wtedy bardzo ubogi (podejrzewam że zmieniał się na + z każdym kolejnym rocznikiem, głowy nie daję ale jak dorwę katalogi z kolejnych lat będziemy wiedzieć więcej...). Co ciekawsze - fotele nie miały opcji pełnej skóry ani loga S-Line. Loga brakowało też na kierownicy... W tym roczniku brak też listw progowych... a przede wszystkim ZDERZAKÓW! S-Line był sprzedawany jako ogórek bez pomalowanych dokładek... czyli jednak fabryka wypuszczała "coś takiego" w pierwszych modelach :tongue4:

newd.jpg

Elementy wyposażenia A4 S-Line 2002:

Wyposażenie zewnętrzne

- Sportowe zawieszenie S-Line firmy quattro GmbH

- Odlewane obręcze ze stopów metali lekkich z dziewięcioma szprychami, rozmiar 7,5 J x 17, opony 235/45 R 17

- Napis S-Line na listwach ochronnych z tyłu (z prawej i lewej strony)

- Lakiery we wszystkich kolorach seryjnych, jako dodatkowe opcje kolory specjlane perłowe: czerwony Misano i srebrny Avus

misano.jpg..avus.jpg

Wyposażenie wnętrza:

- Sportowe siedzienia z bokami pokrytymi czarną skórą i środkową częścią tkaniny Speed w kolorze czarnym

- Wstawki w tapicerce drzwi z tkaniny Speed w kolorze czarnym

- Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa, regulowane elektrycznie dla obu przednich foteli

- Podsufitka i elementy przy suficie w kolorze czarnym

- Elementy dekoracyjne z matowego aluminium

- Sportowa trójramienna kierownica, pokryta czarną, perforowaną skórą

- Gałka drążka zmiany biegów pokryta czarną, perforowaną skórą (opcja: dla manualnej skrzyni biegów gałka aluminiowa)

- Osłona drążka zmiany biegów z czarnej skóry (dla manualnej skrzyni biegów)

- Uchwyt hamulca ręcznego pokryty czarną skórą

- System informacji kierowcy FIS

- Pakiet oświetleniowy

Ahh i jeszcze odnośnie ciemnej tapicerki - w tym samym katalogu w rodziale AUDI EXCLUSIVE znalazłem coś takiego:

trim.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie:

nosline.th.jpg

a to

slinea.th.jpg

Czy to tylko takie złudzenie od cienia czy ten daszek/lotka w S-line (druga fotka) nie jest trochę inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie złudzenie :D Na zdjęciu nr 1 masz lotkę standardową a na zdj nr 2 od S-Line/S4 (nr 8E9 927 933C).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie złudzenie :D Na zdjęciu nr 1 masz lotkę standardową a na zdj nr 2 od S-Line/S4 (nr 8E9 927 933C).

gdzie Ty widzisz na pierwszym zdjęciu jaką kolwiek lotke :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber ale się czepiasz :tongue4: W etce ten element widnieje pod nazwą "spojler klapy bagażnika" dla mnie spojler to lotka... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiam sie tylko ja tam nawet spojlera na tylniej klapie nie widze :gwizdanie:

Na 1 fotce widze stanadrową klape :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/OT

No ja to się chyba nigdy nie doczekam... ale cicho bo zaraz przyzna mi rację :decayed:

EOT/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem kolejny dodatek do zew. S-line ... i nie łapcie za słówka "spojler klapy bagażnika" zwany lotką występuje zatem jako standard (choć do spojlera mu trochę brakuje) lub S-Line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet sportowy S line

- 9-ramienne obręcze ze stopu metali lekkich o wymiarach 7,5 J x 17, z oponami 235/45 R 17 na życzenie 9- lub 5-ramienne obręcze ze stopu metali lekkich o wymiarach 8 J x 18, z oponami 235/40 R 18

- Obniżone o 20 mm zawieszenie sportowe S line z niezwykle dynamicznym układem jezdnym

- Emblemat S line na osłonie chłodnicy oraz na bocznych listwach ochronnych z tyłu po obu stronach pojazdu

- Wersja S line dostępna we wszystkich lakierach podstawowych, dodatkowo w lakierach specjalnych: srebrnym perłowym Avus i czerwonym perłowym Misano

- Emblemat S line w progach drzwiowych

- Tapicerka siedzeń, deska rozdzielcza, podsufitka i wykładzina podłogowa w kolorze czarnym

- Aluminiowe elementy dekoracyjne S line w odcieniu matowym na życzenie: elementy dekoracyjne z drewna szlachetnego Brzoza w odcieniu popielatym lub lakierowane w kolorze czarnym specjalnym

- Przednie fotele sportowe ze specjalnie wyprofilowanymi bokami obszytymi skórą oraz częścią środkową w tkaninie Speed w kolorze czarnym (Logo S line w oparciach przednich foteli) na życzenie: Tapicerka skórzana Valcona w kolorze czarnym lub tapicerka skórzana Volterra w kolorze grafitowo-czarnym

- 3-ramienna sportowa kierownica obszyta skórą perforowaną w kolorze czarnym, z emblematem S line na życzenie: wielofunkcyjna 3-ramienna sportowa kierownica obszyta skórą perforowaną w kolorze czarnym, z emblematem S line, dla przekładni manualnej na życzenie: wielofunkcyjna 3-ramienna sportowa kierownica obszyta skórą perforowaną w kolorze czarnym, z emblematem S line, dla przekładni tiptronic/multitronic®

- Gałka i osłona dźwigni zmiany biegów obszyta skórą perforowaną w kolorze czarnym na życzenie: aluminiowa gałka zmiany biegów (dla przekładni manualnych)

- Dźwignia hamulca ręcznego obszyta skórą w kolorze czarnym

- System informacyjny kierowcy

oznaczenie pakietu masz jeszcze na naklejce gwarancyjnej na drugiej stronie książki serwisowej. Jednak 1 właściciel może sobie dowolnie skonfigurować pakiet wewn. i zewn. Ja osobiście mam powyższy pakiet + czarne wnętrze (podsufitka+boczki) i oznaczenie tego E4J - Wyposażenie samochodu S-LINE :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po E4J można sprawdzić czy mamy fabrycznego S-Line-a... Dzięki Arkadius, cenna informacja. Czy mógłbyś sprawdzić jaki masz kod na czarną podsufitę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...