Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Czy wnętrze mojego auta to S-line ?


Richi_TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba czarna podsutitka zawiera sie wlasnie w E4J...

Trzebaby lukasza[er] spytac czy ma gdzies w swoich kodach cos mowiacego o czarnym suficie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak 1 właściciel może sobie dowolnie skonfigurować pakiet wewn. i zewn.

z wewnetrznym się zgodze ale czy napewno zewnętrzny też ? :mysli: czyli ze mozna sobie np. tylko tylni zderzak wziąść z S-lina ? nie wydaje mi sie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po E4J można sprawdzić czy mamy fabrycznego S-Line-a... Dzięki Arkadius, cenna informacja. Czy mógłbyś sprawdzić jaki masz kod na czarną podsufitę?

Bart-S nie ma kodu na czarna podsufitkę jak już pisał Flyer najprawdopodobniej jest w E4J. Jej nr to: 8E9 867 505 M 1BG :cool1:.

z wewnetrznym się zgodze ale czy napewno zewnętrzny też ? :mysli: czyli ze mozna sobie np. tylko tylni zderzak wziąść z S-lina ? nie wydaje mi sie :gwizdanie:

Tu trzeba zapytać się kogoś z ASO :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wewnetrznym się zgodze ale czy napewno zewnętrzny też ? :mysli: czyli ze mozna sobie np. tylko tylni zderzak wziąść z S-lina ? nie wydaje mi sie :gwizdanie:

Tu trzeba zapytać się kogoś z ASO :naughty:

Jeśli o ten temat chodzi - wątpię aby pracownik (polskiego) ASO udzielił Ci rzetelnej odpowiedzi. Wydaje mi się że jest tak jak mówi Cuber - jeśli fabryka wypuszczała S-Line-a na salon to pewnie miał pełny pakiet zewnętrzny. Jednak chyba nic nie stoi na przeszkodzie aby na zamówienie walnąć sobie np. zderzak z przodu a tył zostawić standard... chociaż to chyba wyjątkowe przypadki (...no ale Wąskiemu by przypasiło więc tacy klienci się zdarzają ;))

BTW tak się zastanawiam nad E4J - czy pakiet zewnętrzny i wewnętrzny miały osobne kody? Ciekawe od ilu elementów S-Line furak miał wbijany ten kod do wyposażenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak chyba nic nie stoi na przeszkodzie aby na zamówienie walnąć sobie np. zderzak z przodu a tył zostawić standard... chociaż to chyba wyjątkowe przypadki

no własnie chyba jednak nie , albo kupujesz pakiet S-line zewnetrzny albo nie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wewnetrznym się zgodze ale czy napewno zewnętrzny też ? :mysli: czyli ze mozna sobie np. tylko tylni zderzak wziąść z S-lina ? nie wydaje mi sie :gwizdanie:

Tu trzeba zapytać się kogoś z ASO :naughty:

Jeśli o ten temat chodzi - wątpię aby pracownik (polskiego) ASO udzielił Ci rzetelnej odpowiedzi. Wydaje mi się że jest tak jak mówi Cuber - jeśli fabryka wypuszczała S-Line-a na salon to pewnie miał pełny pakiet zewnętrzny. Jednak chyba nic nie stoi na przeszkodzie aby na zamówienie walnąć sobie np. zderzak z przodu a tył zostawić standard... chociaż to chyba wyjątkowe przypadki (...no ale Wąskiemu by przypasiło więc tacy klienci się zdarzają ;))

BTW tak się zastanawiam nad E4J - czy pakiet zewnętrzny i wewnętrzny miały osobne kody? Ciekawe od ilu elementów S-Line furak miał wbijany ten kod do wyposażenia...

Tak patrze na kody i nie widzę oznaczenia pakietu zewnętrznego....Jeśli chodzi o kody S-line jest tylko:

E4J - wersja pojazdu S-line

2k7 - zderzak wzmocniony

5J2 - spojler tylnej klapy

Jest też taka wersja audi-a4-dtm-edition http://www.rsportscars.com/audi/2005-audi-a4-dtm-edition/ :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz tak ale odnosnie modelu B8 wszedłem na stronke w konfigurator i nie znalazłem pakietu S-line tylko co najwyzej pakiet sport.....pakiet S-line tylko u delera mozna dostać szczegółową wycenę :gwizdanie:

zadzowniłem sobie do ASO i co sie dowiedziałem :

pakiet sport style nie ma np. czarnego sufituale mozna go sobie dokupić

pakiet sport zawiera :

- tapicerka Alcantara

- siedzenia sportowe z przodu (zawierają elektryczną regulację podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa)

- wielofunkcyjna 3-ramienna kierownica sportowa obszyta skórą

- aplikacje dekoracyjne wnętrza - Aluminium Hologramm

- obręcze ze stopu metali lekkich 7,5 J x 17, 6-szprychowe z oponami 225/50 R 17

pakiet S-line ma wszystko co powinien miec :naughty: wraz z czarnym sufitem

pakiet Exclusive to zewnetrzny pakie S-line :gwizdanie:

oczywiscie jest jeszcze pakiet np. comfort ale to juz inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specyfikacja pakietów (po niemiecku)

25 jahre Quattro

25jahrequattro.png

Advance Plus

advancepaket.png

Audi Exclusive Line

audiexclusiveline.png

Elektronik Paket

elektronikpaket.png

Glanz Paket

glanzpaket.png

Optipaket Schwartz

optipaketschwarz.png

Proline Style

prolinestyle.png

S-Line Ext

slineexterieurpaket.png

S-Line Fahrwerk

slinesportfahrwerk.png

S-Line Sportpaket

slinesportpaket.png

S-Line Sportpaket Plus

slinesportpaketplus.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO napewno to nie od B6 a silniki 2,8 i 3,2 FSI kiedy sie pojawiły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.2FSI byl w B7. 2.8FSI wprowadzili niedawno [wraz z liftem C6 chyba].

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z s-line wcale nie jest taka prosta.

Wewnetrzny można sobie dowolnie konfigurować. U mnie na przykład jest częściowy pakiet oświetlenie, a z s-line to tylko skórzana kiera.

Tak samo jest z pakietem zewnętrznym. Gość w ASO powiedział mi, że również można go sobie dowolnie skonfigurować, z tym, że w przypadku pełnego pakietu auto jest przygotowane juz w fabryce. W przypadku tylko poszczególnych elementów dokładane są one już na miejscu u dealera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z s-line wcale nie jest taka prosta.

Wewnetrzny można sobie dowolnie konfigurować. U mnie na przykład jest częściowy pakiet oświetlenie, a z s-line to tylko skórzana kiera.

Pewnie masz skorzana, ale nie pikowana skore?

Jesli tak, to nie jest kiera s-line, tylko sport. Bylo cos takiego jak sport pakiet [3-ramienna kiera, galka a'la s-line].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest z pakietem zewnętrznym. Gość w ASO powiedział mi, że również można go sobie dowolnie skonfigurować, z tym, że w przypadku pełnego pakietu auto jest przygotowane juz w fabryce. W przypadku tylko poszczególnych elementów dokładane są one już na miejscu u dealera.

No ale to nie jest fabryczny pakiet ktory sobie mozesz wybrac z cennika :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy dodatek w ASO kosztuje grubo więcej niż zamówione w fabryce tj. przy zamówieniu auta, najlepiej wejść na www.audi.de w konfigurator auta i wtedy się widzi ile się przepłaca za auto kupione w PL i każdy mały gadżet.

Ja złożyłem B8 w Avancie i w DE kosztowało 60 t ojro a w PL prawie 72 t ojro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/OT

Rozmawiałem ostatnio z kumplem - jego wujaszek kupował nowe A6. Chciał dobrze wyposażone auto w 3.0 - w salonie PL sypneli mu troszkę zaporową cenę więc zainteresował się kupnem auta za granicą... Zaczął dzwonić, dowiadywać się i dorwał jakąś ofertę z salonu w... Szwajcarii - tańszą o jakieś 80tyś!!! Następnie przedstawił ją w polskim salonie i... za tyle mu sprowadzili... Dla wujaszka gratki ale jeśli chodzi o narzuty i politykę cenową to no comment :angry:

EOT/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do B7, w mojej rozpisce kodów wyposażenia, oprócz "E4J - S line" mam jeszcze:

"WQS - S line sports package plus (quattro GmbH),

"PQD - S line exterior package (quattro GmbH)".

Nie ma natomiast słowa o czarnej podsufitce, co by wskazywało że jest elementem pakietu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnętrze mi wygląda na s-line tylko w jasnym kolorze... Wąski ma s-line i jest prawie identyczne, tylko czarne... łącznie z podsufitką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...