Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robiła robotę na zlocie a najbardziej przed wjazdem na hamownię :decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to zdjecia z lipna ? szkoda ze mnie tam nie było ..... moze jeszcze bedzie okazja zeby sie spyknac dzies na spocie ....

Opublikowano
tyle co zdrowa seria :wink:
co z tym kołem nie tak? :kwasny:
Opublikowano
  • Autor

Kolo jak kolo ale z opona d*pa...

Opublikowano

Ale się suka świeci

Opublikowano
  • Autor

Do 22 walczylem.... Ale i tak moglo byc lepiej :/

Opublikowano
Do 22 walczylem.... Ale i tak moglo byc lepiej :/
jest dobrze, moja dostanie taki makijaż za 3 mc:kox:
Opublikowano
Ale się suka świeci

to już było po sowitym okurzeniu, bo tam z terenem miejscami dziki zachód :facepalm:

Opublikowano

Piękne Audi! :hi: Fajnie by było gdyby jeszcze ilość koni i Nm podnieść :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wykres z hamowni :naughty: w aucie nie jest nic zrobione.... jest tylko komp z podstawka jaki kupilem pod zrobienie programu.... i siedzi tam jakas kosc z delikatnym programem podnoszacy doladowanie do 1 bara, dawki paliwa sa praktycznie takie jak w seriii, ogolnie nie ma zadnych odczuwalnych zmian jak bylo na ori kompie...

20140507_190527_zps588a6c29.jpg

bylo tez troche czasu na zabudowe bagaznika pod powietrze.... i dorobienie paru detali i wiazek....

coprawda pomyslow bylo pare ale jednak pozostalem przy wrzuceniu wszystkiego w jeden boczek i zabudowy tego jakas dykta...

przedliftowa zapalniczka z popiolka.... na foto wstepnie spasowana... na chwile obecna juz w pokladzie do konca tygodnia powinna byc pomalowana....

20140429_111837_zps9bff054d.jpg

zapalniszka wpadla poliftowa...

dodatkowo bedzie pilot bezprzewodowy :)

i troche bagaznika

20140506_105825_zps0292c66d.jpg

20140507_161202_zps0f9f684b.jpg

20140507_164853_zpsf8111853.jpg

20140507_170436_zpsfdbaad27.jpg

20140507_181446_zps9753b220.jpg

20140507_181455_zpseaac72e1.jpg

a tak to wyglada z zalozonym boczkiem

20140507_190517_zpsc96e1604.jpg

na to wszystko przyjdzie plyta z paroma bajerami i bedzie oki :)

Opublikowano

fajnie się to pomieściło, kiedy zacznie to śmigać:naughty:

Opublikowano

Przemek elegancko faktycznie :decayed:

Bedziesz to jakos osłaniał -zabudowa taka wiesz "ooo a co tam masz " :grin:

Opublikowano
  • Autor
fajnie się to pomieściło, kiedy zacznie to śmigać:naughty:

Mam nadzieje ze jeszcze w tym sezonie....w zasadzie zostalo tylko polozyc wiazke ktora mam juz zrobiona z wtyczkami wszystko p&p... Ale strasznie mi do tego 19" po glowie chodzi...

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

Wszystko bedzie zabudowane

Opublikowano

Ale miazga :) ładnie to wszystko sobie wykombinowałeś ....

Opublikowano

Robi się ciekawie :naughty:

Ale strasznie mi do tego 19" po glowie chodzi...

Przemyśl to :naughty:

Opublikowano

zajekurwabiście to wymyśliłeś :kox:

nie myślałeś żeby zasłonić wszystko boczkiem poliftowym?

Opublikowano
zajekurwabiście to wymyśliłeś :kox:

nie myślałeś żeby zasłonić wszystko boczkiem poliftowym?

dobra rozjebunda z tego pijoka :banan: ekstra to wykminil, zabuduje i niby nic a tu psyyt BRAWO Przemek :hi:
Opublikowano
zajekurwabiście to wymyśliłeś :kox:

nie myślałeś żeby zasłonić wszystko boczkiem poliftowym?

dobra rozjebunda z tego pijoka :banan: ekstra to wykminil, zabuduje i niby nic a tu psyyt BRAWO Przemek :hi:

:lol1:

Opublikowano
  • Autor
zajekurwabiście to wymyśliłeś :kox:

nie myślałeś żeby zasłonić wszystko boczkiem poliftowym?

biore tez to pod uwage :) ale jednak bardziej obstawiam ze cos wyrzezbie....

Opublikowano

mam małe pytanko czy trzeba robić jakieś przeróbki w elektryce zeby założyć przednie lampy zespolone do a4 b5 przed liftem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.