Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bedzie duze przeklamanie w komforcie:decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

przy mojej ilosci kilometrow to komfort i scieralnosc opon raczej schodzi na drugi plan :naughty:

Opublikowano
Bedzie duze przeklamanie w komforcie:decayed:

myslisz, ze jest jakas roznica w profilu 40, a 35, nie łudź się :grin:

Opublikowano

Jezdzilem na tym i na tym i jest roznica

Opublikowano

na 60- nie ma to zadnego znaczenia...

Opublikowano

Ale na 35 będzie lepszy efekt wizualny niż na 40:wink:

Opublikowano

no to teraz może porozmawiajmy o dostępności opon 205/40, a 205/35.....

Opublikowano
no to teraz może porozmawiajmy o dostępności opon 205/40, a 205/35.....

mrogal :decayed:

Opublikowano

Przepraszam że sie wtrącam ale podziwiam was wszystkich na niskich profilach ze jeździcie na takich ekstremalnych cienkich oponach :hi:

U mnie siedzi 215/50 17 zawieszenie standard 1BA (komfort) i dalej mi nie wygodnie :shock3:

A odnośnie felgi. Org. tylko i wyłącznie avus lub inna felga która była montowana do audi. Moim zdaniem tylko wtedy ma to sens wizualny .:hi:

Opublikowano

Chłopie, jak nie wygodnie? Lepiej trzyma w zakrętach i dobrze się prezentuje... Ale nie zaśmiecajmy wątku koledze, ale dopowiem że też stawiam na ori koło do Audi :decayed:

Ale żeby nie było, ta felga też super wygląda... :whistling:

Opublikowano
  • Autor

bylo

20140425_171914_zpsf16cfe98.jpg

jest

20140425_190115_zpsa869e44f.jpg

20140425_190307_zpsd11259c0.jpg

koncowki spasowane i polapane.... jutro jade to pospawac na dobre :kox:

podmienilem tez gumowe dywaniki na welury :naughty:

Opublikowano

Zmiana na duzy plus XD

jak chcesz wbij do mojego watku i zobacz jak lezy 205,40,18 na 8j . pzdr :D

Opublikowano
  • Autor

przegladalem juz twoje fotki :decayed:

Opublikowano

No no, dzisiejszy mod :decayed: też jest na mojej liście do ogarnięcia na wczoraj :grin:

I koło na żywo robi wrażenie, powtarzam to któryś raz :kox:

Opublikowano

u mnie końcówki leża, ino trza redukcje do spawać, w przyszłym tygodniu pewnie wpadną na auto, Przemo i jaka decyzja? jaka oponka wleci?

Opublikowano
  • Autor

chyba 205/40 bo na 35 tak jak Arek pisal....

---------- Post dopisany 02-05-2014 at 14:25 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2014 at 09:09 ----------

DSCF3446_zps4c7cb282.jpg

DSCF3444_zps23f98317.jpg

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ----------

Jeszcze pare fotek od Jacka

DSC_0463_zpsed8808c4.jpg

DSC_0540_zps9dd6b13f.jpg

DSC_0542_zpse62b1526.jpg

DSC_0543_zps3dcf1fe9.jpg

DSC_0544_zpsd8256b06.jpg

DSC_0550_zpsc16217cd.jpg

DSC_0551_zps35648cda.jpg

DSC_0556_zps6493c5be.jpg

DSC_0557_zpsf00c7068.jpg

Opublikowano

ile wypluła:decayed:

Opublikowano
  • Autor

tyle co zdrowa seria :wink:

Opublikowano

89,5km :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja sie martwilem zeby 7 z przodu nie bylo :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.