Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dalej nie czaję, to zderzak z jakiejś S4?

Tak S4 polift, ciężki temat do zdobycia do sedana, a jak się pojawi to 600-800zł, trzeba wylozyc:rolleyes:

pokaż mi takiego za 600 :decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

byl byl na allegro :) jeszcze nie dawno tylko trzeba inaczej szukac.... jak znajde linka to Ci podrzuce... ale i tak 600 to troche przeginka z cena, ja juz myslalem zeby wziasc tego od sida z tym wgniotkiem z avanta i przeszczepic sam dol do przedliftowej gory.... ale to i tak troche za drogo wychodzilo.... tu za taka kase mozna sie troche pobawic bo nie ukrywam ze idealny nie jest

Opublikowano
Dalej nie czaję, to zderzak z jakiejś S4?

Tak S4 polift, ciężki temat do zdobycia do sedana, a jak się pojawi to 600-800zł, trzeba wylozyc:rolleyes:

pokaż mi takiego za 600 :decayed:

Były:D, ale to i tak fc**j:rolleyes:

Opublikowano

Kurde trafiles okazje z tym zdesiem, maluj i montuj bo ciekawi mnie jak wyjdzie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no to lecimy dalej z kabelkami :kox:

20140616_080419_zps6b38f663.jpg

Opublikowano

a co tym razem?

Opublikowano
  • Autor

Wszysyko idzie w origrzane d*py el. Stolki ori wiazke pod hallo wiazka pod aira.... I jeszcze cos tam

Opublikowano

Na bogato lecisz

Opublikowano

Grubo lecisz na OEM :kox:

Opublikowano
  • Autor

panel ogarniety i pomalowany :)

20140623_214850_zps1072ccbf.jpg

Opublikowano

Przemoo perfekt robota :good:

Dzięki za ostatniego krótkiego spota :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj jade odebrac wszystkie mocowania bo dalem do wypiaskowania i malowania.... kurna musze jeszcze ogarnac poduszki do tylu przy mocowaniu do budy bo niechce mi sie przekladac z gwintu....

---------- Post dopisany 25-06-2014 at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2014 at 08:04 ----------

wpadly nowe filtry + olej, i ogarnieta klima :)

20140625_102205_zps5f75a2c2.jpg

Opublikowano
dzisiaj jade odebrac wszystkie mocowania bo dalem do wypiaskowania i malowania.... kurna musze jeszcze ogarnac poduszki do tylu przy mocowaniu do budy bo niechce mi sie przekladac z gwintu....

---------- Post dopisany 25-06-2014 at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2014 at 08:04 ----------

wpadly nowe filtry + olej, i ogarnieta klima :)

http://i1174.photobucket.com/albums/r611/dropsone/20140625_102205_zps5f75a2c2.jpg

Zdecydowałeś się na 5w40, chyba też się teraz na niego zdecyduje:rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

tak, zobaczymy czy nie zacznie gnoic :)

Opublikowano
tak, zobaczymy czy nie zacznie gnoic :)

To czekam za raport z użytkowania:decayed:, i wtedy się zdecyduje:grin:

Opublikowano
tak, zobaczymy czy nie zacznie gnoic :)

To czekam za raport z użytkowania:decayed:, i wtedy się zdecyduje:grin:

Ja jak kupiłem miałem zalany mineralny od razu zmieniłem na półsyntetyk a od 2 lat na 8100

Opublikowano

Ja też latam na pełnym i nie było problemów, mimo że taki strucel :grin: wręcz "widziałem" różnicę zimą, lepiej odpalał...:wink:

Opublikowano
  • Autor

zderzak ogarniety :) rozebralem go w drobny mak, zmienilem belke, ogarnalem boczne wzmocnienia, pospawalem go po swojemu i calego wyszlifowalem :) teraz musze go oddac w rece rzeźbiarza/malarza :)

20140627_125329_zps3b9e1867.jpg

20140627_125346_zps003cb996.jpg

net_zpscaecf1ec.jpg

20140627_125321_zpsd900ce87.jpg

koszta jakie ponioslem to:

50zl zderzak

60zl przesylka

26zl dolne wzmocnienia (aso)

40zl kly

30zl piwo

:naughty:

dawca belki lezal w garazu, maszyne + papiery do szlifowania pozyczylem od szwagra a przy okazji grzebania nabylem droga zakupu spawarke do plastiku :banan:

Opublikowano
zderzak ogarniety :) rozebralem go w drobny mak, zmienilem belke, ogarnalem boczne wzmocnienia, pospawalem go po swojemu i calego wyszlifowalem :) teraz musze go oddac w rece rzeźbiarza/malarza :)

http://i1174.photobucket.com/albums/r611/dropsone/20140627_125329_zps3b9e1867.jpg

http://i1174.photobucket.com/albums/r611/dropsone/20140627_125346_zps003cb996.jpg

http://i1174.photobucket.com/albums/r611/dropsone/net_zpscaecf1ec.jpg

http://i1174.photobucket.com/albums/r611/dropsone/20140627_125321_zpsd900ce87.jpg

koszta jakie ponioslem to:

50zl zderzak

60zl przesylka

26zl dolne wzmocnienia (aso)

40zl kly

30zl piwo

:naughty:

dawca belki lezal w garazu, maszyne + papiery do szlifowania pozyczylem od szwagra a przy okazji grzebania nabylem droga zakupu spawarke do plastiku :banan:

ładnie Przemcio :kox:małe koszty aczkolwiek piwa powinny być większe:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.