Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
E tam trzeba poczekać jak niżej siadzie i foto całego auta zapoda bo teraz to poglądówka, ja jak RH przymierzylem bez gleby i dystansu tez była lipa, liczy się efekt finalny, jak syto zglebisz będzie dobrze

Napełni będzie nisko, bo powietrze wleci:D

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z powietrzem tak ale póki co jest gwint:decayed:

Opublikowano

ale powietrze na półce :naughty:

Opublikowano

Tak, ale niższa opona i tak by zrobila robotę

Opublikowano

Niestety to koło w pojebce wygląda tylko w 19 z naleśnikiem, tu niestety nie wróżę sukcesu nawet jak wleci air:whistling:

Opublikowano
  • Autor

tylko 19.... jest piz*a z ta opona.... z tymi dystansami jest nawet dobrze spasowane an 61,5 to max..... i nawet przy mojej jezdzie zaras pozbede sie nadkoli :facepalm: h*j by to wyebal..... narazie tak zostaje bo nie mam czasu i kasy..... ale bede szukal innych opon....

Opublikowano

a co tam za opony masz na opych jakby co??

Opublikowano
  • Autor

nowki fuldy z 2014roku 225/40

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

20140418_151949_zps602ae32a.jpg

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

no i jako ze mialem wywalone wszystkie nadkola doprowadzielm weze do kol :decayed:

20140418_192644_zpse8166086.jpg

Opublikowano

przemek ale 225/40 do powietrza?

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

to nie miało prawa się udać

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

nie miało prawa wyglądac z taką oponą

Opublikowano

moze sie tak nie znam z tym wszystkim jak koledzy ,ale te kolo to bardzo zle wyglada .... (porażka)

Opublikowano

Przemko na avusach lepiej to siedziało:whistling:

Opublikowano

moim zdaniem trzeba zrobić spota żeby obadać na żywo :wink: i tak to najlepiej dopracowane B5 w kuj-pom :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kurna na avusie bylo 225/40 i to mnie zmylilo.... Ta opona nie miale nic wspolnego z airem. Wszystko bylo przygotowane pod gwint i mozliwosc wiazdu na podworko.... Ale jak jak juz bylo wszystko ogarniete i przygotowane do zlozenia wpadlo powietrze i garaz..... Dlatego wyszla taka lipa

Opublikowano

Czy ja wiem czy aż tak źle jest, bo moim zdaniem zdjęcia nie do końca oddają tego efektu na żywo, tym bardziej że avusy mi się nie podobają na zdjęciach a u Bartka na żywo ta fela robi robotę :thumbup1: a tak po za tym dobrze mówisz, trzeba spota zrobić i obejrzeć, jak dla mnie nawet dobrze to wygląda. :decayed:

Opublikowano

Panowie opona oponą ale tu chyba felga nie pasi :kwasny:

po prosu jest przekombinowaną

Opublikowano
  • Autor

co zalozyc na te 8" ? 205/40/18 czy 215/35/18? kurna naogladalem sie fo=tek i sam juz niewiem.... a musze cos zrobic szybko bo k**wa tnie mi opone z przodu przy 61.5 :facepalm: a troche mi szkoda bo nowki sztuki:kwasny:

Opublikowano

Ja bym bral 205

Opublikowano

205/35/18:wink:

Opublikowano
  • Autor

na 205/35 bedzie duze przeklamanie do 225/40?

Opublikowano

205/35 przekłamanie? Ja mierzone gps, zawyża ~4km/h

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.