Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

E tam trzeba poczekać jak niżej siadzie i foto całego auta zapoda bo teraz to poglądówka, ja jak RH przymierzylem bez gleby i dystansu tez była lipa, liczy się efekt finalny, jak syto zglebisz będzie dobrze

Napełni będzie nisko, bo powietrze wleci:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety to koło w pojebce wygląda tylko w 19 z naleśnikiem, tu niestety nie wróżę sukcesu nawet jak wleci air:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko 19.... jest piz*a z ta opona.... z tymi dystansami jest nawet dobrze spasowane an 61,5 to max..... i nawet przy mojej jezdzie zaras pozbede sie nadkoli :facepalm: h*j by to wyebal..... narazie tak zostaje bo nie mam czasu i kasy..... ale bede szukal innych opon....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowki fuldy z 2014roku 225/40

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

20140418_151949_zps602ae32a.jpg

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

no i jako ze mialem wywalone wszystkie nadkola doprowadzielm weze do kol :decayed:

20140418_192644_zpse8166086.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemek ale 225/40 do powietrza?

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

to nie miało prawa się udać

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

nie miało prawa wyglądac z taką oponą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem trzeba zrobić spota żeby obadać na żywo :wink: i tak to najlepiej dopracowane B5 w kuj-pom :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna na avusie bylo 225/40 i to mnie zmylilo.... Ta opona nie miale nic wspolnego z airem. Wszystko bylo przygotowane pod gwint i mozliwosc wiazdu na podworko.... Ale jak jak juz bylo wszystko ogarniete i przygotowane do zlozenia wpadlo powietrze i garaz..... Dlatego wyszla taka lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy aż tak źle jest, bo moim zdaniem zdjęcia nie do końca oddają tego efektu na żywo, tym bardziej że avusy mi się nie podobają na zdjęciach a u Bartka na żywo ta fela robi robotę :thumbup1: a tak po za tym dobrze mówisz, trzeba spota zrobić i obejrzeć, jak dla mnie nawet dobrze to wygląda. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co zalozyc na te 8" ? 205/40/18 czy 215/35/18? kurna naogladalem sie fo=tek i sam juz niewiem.... a musze cos zrobic szybko bo k**wa tnie mi opone z przodu przy 61.5 :facepalm: a troche mi szkoda bo nowki sztuki:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...