Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wpadly ramiona wycieraczek z passata fl + piora BOSCHA aerotwin :kox:

20140226_112537_zps93a4604c.jpg

i grill z eski..... ale jakos on mi nie lezy.... i chyba bedzie na sprzedarz jakos ten poliftowy robil lepsza robote :wink:

20140226_114834_zps956b6aff.jpg

20140226_113508_zpsce3a9aad.jpg

20140226_114828_zps54741b15.jpg

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i jakie długosci w końcu kupiłes tych piór?

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

a gril polift faktycznie lepiej leżał:wink:

Opublikowano

też jestem tego zdania, ostatnio ogólnie jakoś polift najlepiej mi siedzi ze wszystkich dostępnych w b5 atrap :wink:

Opublikowano
  • Autor

2 razy 530..... w katalogach tez jest 2x530 i zmierzyliśmy u tego mojego kumpla i tez ma 2x530..... musialo mu sie cos poyebac ze zakladal dwie rozne

Opublikowano

jedyna słuszna stalówka:decayed:

Opublikowano
  • Autor

to amelinium panie :)

Opublikowano

lecisz Panie lecisz :kox:

Opublikowano
to amelinium panie :)

a to żech nie wiedzioł :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wpadl spowrotem poliftowy grill

i przyszly dystanse z centrowaniem :naughty:

image-281916e5f7c47074235fc7ce1cd87f35526d15ab248d66d46f70bf372798ea7c-V_zps42dac3d9.jpg

Opublikowano

Czekam na efekt "finalny" ;)

Opublikowano

sprawdzałeś czy założysz? bo dystans powinien mieć frez od wewnętrznej strony centrowania

Opublikowano
  • Autor

jest frez :naughty:

Opublikowano

ale po sposobie wykonania obawiam sie go nie założysz:whistling:

Opublikowano
  • Autor

czemu? bo jest za plytki? nie mam jak zabardzo teraz tego przymierzyc ale wydaje mi sie ze jest taki sam jak w poprzednich dystansach bez kolnierza.. w sumie robil to koles co sprzedaje dystanse na allegro... to chyba ma pojecie..... podkreslam chyba :decayed:

Opublikowano

no ja ostatnio przerabiałem temat 10mm, koleś mówi łze zrobi, wysłałem mu wymiary piast i sie poddał, napisał że min. 15mm moze zrobic z centrowaniem, napisałem mu że mam 13mm, ale u mnie to centrowanie jest o wiele bardziej frezowane niz te na Twoich zdjeciach:wink:

Opublikowano
no ja ostatnio przerabiałem temat 10mm, koleś mówi łze zrobi, wysłałem mu wymiary piast i sie poddał, napisał że min. 15mm moze zrobic z centrowaniem, napisałem mu że mam 13mm, ale u mnie to centrowanie jest o wiele bardziej frezowane niz te na Twoich zdjeciach:wink:

Piotrek Tobie chyba chodzi o takie dystanse na które się zakłada jeszcze pierścień centrujący i one występują w najmniejszej szerokości 13mm. Możesz kupić cieńsze na które się nie zakłada już pierścienia centrującego. Te cieńsze dystanse mają już kołnierz równy otworowi w feldze tak jak widać na zdjęciach. Nie wiem czy Ci wytłumaczyłem a jak nie to zrobię rysunek:decayed:

Opublikowano

Jeśli felga ma większy otwór centrujacy niż 57 to da się cieniutkie zrobić bo jest na czym, jeżeli nie to minimum 13-15 mm ale z wytrzymałością bywa różnie bo widziałem ze pękają strasznie

Opublikowano

Autko mega Przemo :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Jeśli felga ma większy otwór centrujacy niż 57 to da się cieniutkie zrobić bo jest na czym, jeżeli nie to minimum 13-15 mm ale z wytrzymałością bywa różnie bo widziałem ze pękają strasznie

73,1 :wink:

Opublikowano

I jak spraedzales te dystanse czy pasuja?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.