Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy to jest kod lakieru lz3m ??

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Chyba tak :)

Pany chce wymienic plecionke.... i reaz tak: wymieniac sama plecionke czy wywalic calego kata z plecionka i zastapic go rym zamiennikiem np. Od gruchota? Jakies niespodzianki moga byc ze srubami? Przygotowac palnik czy wystarczy je cYms spryskac zeby puscily?

Opublikowano

Plecionka + spawanie > gruchot - sprzedaż katalizatora (jeśli chodzi o finanse).

Opublikowano

w 1z miałem ten zamiennik z gruchota, pasował elegancko ;)

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie chyba sie na niego skusze....z nowymi uszczelkami sie wstrzymam i zobacze stare w jakim sa stanie duffy a pamietasz czy cos sie zmienilo po zmianie?

Opublikowano

raczej bez szału, ja zmieniałem bo mi się plecionka rozpadła to za razem wywaliłem i kata ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie kat pusty, a widać ze wycinali od dołu, a byłem pewny że wkład nadal siedzi :decayed: A czemu wymieniasz? Rozsypała się?

Opublikowano
  • Autor

chce zmienic plecionke.... ale bez ciecia i spawania, poprostu wlozyc zamiennik od gruchota


ZROBILEM TROCHE PORZADKU W PIERWSZYM POSCIE I WRZUCILEM AKTUALNE FOTKI :)

Opublikowano

chce zmienic plecionke.... ale bez ciecia i spawania, poprostu wlozyc zamiennik od gruchota

ZROBILEM TROCHE PORZADKU W PIERWSZYM POSCIE I WRZUCILEM AKTUALNE FOTKI :)

ja mielem od gruchota to plecionka byla smieciem najpodlejszej jakosci od razu poszla do wymiany, a twierdzil ze wsadza ta lepsza mocniejsza wytrzymalsza. takze uwazaj na to

Opublikowano
  • Autor

a widzisz.... dzieki za info bede cos kombinowal za tydzien

Opublikowano

Jak zawsze wysoki poziom fura prezentuje ale mam małą uwage, wrzuć fotki na pierwszej stronie bez blachy na przodzie, będzie dużo lepiej ;-)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

musze najpierw takie zrobic :tongue4:


male czyszczenie, i przekladka kol i zawieszenia....

20141028_095853_zpsa9a5a1e0.jpg

20141028_124817_zps41b48eb2.jpg

ale niestety nawet cienkie ciezarki ocieraja o zacisk przy 312..... musialem je podszlifowac :facepalm:

Opublikowano

musze najpierw takie zrobic :tongue4:

male czyszczenie, i przekladka kol i zawieszenia....

20141028_095853_zpsa9a5a1e0.jpg

20141028_124817_zps41b48eb2.jpg

ale niestety nawet cienkie ciezarki ocieraja o zacisk przy 312..... musialem je podszlifowac :facepalm:

u mnie było to samo,dlatego oddałem koła ojcu do b6:)

Opublikowano
  • Autor

cos mi zaczelo dzwonic pod autem :facepalm:

20141103_092742_zpscc777a34.jpg

a to kurna kupa kamieni....

wywalilem dzis kata z plecionka i zalozylem zamiennik ala gruchot ale kupilem od kogo innego.... drgania siedzac w fotelu sa ledwo co wyczuwalne takze jest dobrze :)

Opublikowano

Lepiej slychac turbo :D, albo glosniej jest

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie slysze roznicy....

jako ze darki odjechaly z calym osprzetem szukam felg na przyszly rok..... ktos cos jakis propozycje? fajne fotki.... mam jakis tam typ.... ale chetnie zobacze co inni by widzielu u mnie... co do rozmiazu to chyba nie musze pisac....

Opublikowano

Nie slysze roznicy....

jako ze darki odjechaly z calym osprzetem szukam felg na przyszly rok..... ktos cos jakis propozycje? fajne fotki.... mam jakis tam typ.... ale chetnie zobacze co inni by widzielu u mnie... co do rozmiazu to chyba nie musze pisac....

LM
Opublikowano
  • Autor

Nie LM.....nie mowie ze zla felga ale nie....

Opublikowano

Mam BBC Speed line zregenerowane 19 8,5j wszystkie. Jedna felga była robiona przez paparucha ale ogarnięty na cacy , prosta ale nie wygląda zbyt ładnie ale gdy założy się oponę nic nie widać :)

Edytowane przez dzienciol

Opublikowano
  • Autor

podrzuc fotke na pw albo meila, i pokaz jak to pozspawane jest? a jak ranty?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.