Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tak 19" 9j

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przemo gratki felgi :)

Na jakich parametrach spasuje do B5 19" tak by nic nie tarło ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nie mam pojecia :) mysle ze wszystko wyjdzie w praniu, obecnie mam dystanse 2x20 i 2x30, czyli et 40 i 30 jedynie czego sie troche obawiam to ze et 30 z tylu i 9j moze mi ocierac od sierodka o okucie ale cos sie wymysli napewno :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

no nic czas sie zabrac za aut! od jutra ruszam z odbudowa auta...... a tym czasem

IMG_4358_zps5109e02b.jpg

6,5" na nowych amorach KONI SPORT na przod :kox:

Edytowane przez przemciotorun

Opublikowano

Czemu na gwincie nie robiles?

Opublikowano

Krycha tez mial na amorach i ponoć lepsze

Opublikowano

Napewno tańsze :)

Opublikowano
  • Autor

Mialem na gwincie..... i szalu nie bylo a czy tak taniej na zwyklych amorach to niewiem.... nie w moim przypadku

Opublikowano

Gratki nowego koła :D

Już nie mogę się doczekać jak oblukam na żywca!

Opublikowano

autko w czerwieni i na tym kole będzie pięknie

Opublikowano

taka sytuacja :)

20141229_095235_zps7ae941a3.jpg

ateosik na propsie :thumbup1:

Opublikowano

Jakie opony masz na tych 9J?

Opublikowano
  • Autor

215/35

------------------------------------------------------

taka niespodzianka pod progami :/

DSCF3488_zps60d1c31e.jpg

DSCF3487_zpsef4b6e8e.jpg

DSCF3483_zpsbd926942.jpg

Opublikowano

U mnie po zdjęciu pro progów było ciut lepiej, ale i tak to porobilem żeby tam nie zaglądać

Opublikowano
  • Autor

ja Ci powiem ze zyebalem temat jak zakladalem wlasnie progi od eski i jak zerwalem te stare to nie zrobilem tego jak powinno byc tylko przeciscilem i zamalowalem farbe..... wtedy nie bylo rdzy tylko takie spore ogniska utlenionego ocynku......


myslalem ze sie obedzie bez rolki ale niestety nie....

DSCF3500_zps81bfcec4.jpg

DSCF3501_zpsdda4f1dc.jpg

DSCF3502_zps4d1ed314.jpg

DSCF3506_zpse8bd8ac9.jpg

DSCF3507_zps9cf2908b.jpg

auto stoi na gwincie skręconym na zero, ale docelowo bedzie nizej....

Opublikowano

dystans bedzie ? ;>

Opublikowano
  • Autor

do czego pytam?


nie po to wypycham blotniki zeby dystansu dokladac..... pozatym 30 z tymu i 20 z przodu wystarczy..... auto na gwincie lata tylko w zime, na chwile obecna nie bylo opcji spasowania kol na pneumatyce, bo przod jest w trakcie przebudowy a zabudowy nie ma wogole bo zostala zdemontowana do zymiany blotnika :)


dlatego jest troche miejsca miedzy blotnikiem a kolem ale jak auto siadzie bedzie oki, przod jest zrobiony zeby mozna bylo chociaz troche skrecac na opuszczonym aucie

Opublikowano

Dużo było yebania z demontażem progów? na klej wczesniej montowałeś?

Opublikowano

oblewasz gorącą wodą z czajnika i samo odchodzi...

Opublikowano
  • Autor

gorna nakladke mialem na tasme dwu stronna i w miare spoko to odeszlo ale progi byly na klej do szyb i trzymalo dosc dobrze ale po oderwaniu nakladki malo co kleju zostalo na nakladce i dosyc latwo usunalem szpachelka ale cala reszta co zostala na progu to porazka!!! niby zeskrobalem ale bede musial baranka na nowo zrobic od dolu :/

Opublikowano

Aż boje się zaglądać pod moje. Nie ruszane od jakiś 20 lat :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.