Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

marzenie 99% forumowiczow nowy lak :kox::jerk:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

marzenie 99% forumowiczow nowy lak :kox::jerk:

dokładnie +1 :kox:

Opublikowano

Wiem, że w Twoim projekcie jak sama nazwa wskazuje chodzi o to, żeby to był przedlift i w dodatku najlepiej wyposażony, ale nawet na moment nie przemknęła Ci przez głowę myśl przy malowaniu całości żeby wrzucić już te poszycia polift? :)

A lukier pięknie położony :D

Opublikowano
  • Autor

nie, zmienilem tylko maske na polift ale to ze wzgledu na schowane spryski....

Opublikowano

Ale baja! Kto by nie chciał nowego lakieru :)

Opublikowano

Ja tez mam nówka lak:). No prawie nówka bo już ma 1,5 roku i trzeba się obchodzić jak z jajkiem..Ta czerwien jest po prostu za***ista.. Czekam aż będzie wszystko juz gotowe.. Wtedy pewnie będzie co oceniać :)

Edytowane przez xBladex

Opublikowano
  • Autor

tez bym chcial zeby juz to zlozone bylo..... a jak narazie to od pomalowania nawet palcem nie kiwnąłem.... tak jestem robota zawalony :/

Opublikowano

Ja ma co się spieszyć.. Bo potem będziesz żałował a to mogłem zrobić tak a nie tak itp..lepiej powoli a dokładnie :)

Opublikowano

Jaka opona na blq? Planuje te same zakupić.

Opublikowano
  • Autor

na blq byly 225/40


male zamowienie z SCS doszlo :)

DSCF3642_zpsx5nfeep7.jpg

mysle ze w przyszlym tygodniu wezme sie za skladanie i sprzatanie auta :banan: chociaz po drodze mam jeszcze serwisik w nissanie..... dzis poszlo zamowienie do Dzika :)

Opublikowano

Tyle jeżdże po TRN i Cię nie zauważylem :D

Opublikowano
  • Autor

malo jezdze, a auto stoi w garazu takze nie ma sie co dziwic :)


ale jak poskladam wszystko mozna sie na jakiegos spota umowic

Opublikowano

przemo, ale bedzie gnoj na sezon, jaram sie jak mlody :kox:

Opublikowano

jeden z lepszych projektów na forum.

Przemo mój Mentor :wink:

Opublikowano

malo jezdze, a auto stoi w garazu takze nie ma sie co dziwic :)

ale jak poskladam wszystko mozna sie na jakiegos spota umowic

To co składasz i do urzędu po żółte blachy :D
Opublikowano

banan bezcenny jak sie ma nowy lak :decayed: tyl miazdzy, nie ma nic lepszego do b5 jak US klapa i s4 zderzak <3

Opublikowano

Szkoda jeszcze ze tdi :) benzynka by dużo lepiej pasowała do takiego projektu :P

Opublikowano
  • Autor

malo jezdze, a auto stoi w garazu takze nie ma sie co dziwic :)

ale jak poskladam wszystko mozna sie na jakiegos spota umowic

To co składasz i do urzędu po żółte blachy :D

nie chce miec konserwatora zabytkow na glowie ktory mowi mi co moge zrobic a czego nie...

Szkoda jeszcze ze tdi :) benzynka by dużo lepiej pasowała do takiego projektu :P

dla mnie to nie problem ale nie powiem ze marzy sie cos mocniejszego pod maska

Opublikowano

malo jezdze, a auto stoi w garazu takze nie ma sie co dziwic :)

ale jak poskladam wszystko mozna sie na jakiegos spota umowic

To co składasz i do urzędu po żółte blachy :D

nie chce miec konserwatora zabytkow na glowie ktory mowi mi co moge zrobic a czego nie...

Szkoda jeszcze ze tdi :) benzynka by dużo lepiej pasowała do takiego projektu [emoji14]

dla mnie to nie problem ale nie powiem ze marzy sie cos mocniejszego pod maska
Wiem jak jest ;)
Opublikowano

Czekam z niecierpliwością jak to poskładasz :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.