Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

obraz po bitwie :facepalm:

20150401_113502_zpsjybfizo8.jpg

20150401_113435_zpsajd4l0ez.jpg

20150401_113452_zpsr7nrscdt.jpg

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to masz co sprzątać teraz. Zwłaszcza że taki pył jest upierdliwy.





Kiedyś w sajecento na rajdzie przez przypadek odpaliliśmy duża gaśnicę w aucie.
Po roku jeszcze pył w zakamarkach się sypał :facepalm:

Opublikowano

o k**wa ..... jak by bomba wybuchła

Opublikowano

To po malowaniu taki bajzel?

Opublikowano
  • Autor

glownie po piaskowaniu progow

Opublikowano

Uroki piaskowania :wink:

Opublikowano

przemciotorun u Ciebie i u slepego jedna z najstarszych i niekończących się opowieści o B5 na taką skale :kox:

Edytowane przez Rafal_

Opublikowano

O kurde! Troche sprzątanie będzie :(

Ale teraz wygląda jak chyba większość aut użytkowanych na wsi ;)

Opublikowano
  • Autor

chyba nawet gorzej..... czekam na troche ciepla zeby wystawic auto na dwor wywalic sierodek i wziasc sie do sprzontania ale niestety pogoda jest jaka jest :/

Opublikowano

chyba nawet gorzej..... czekam na troche ciepla zeby wystawic auto na dwor wywalic sierodek i wziasc sie do sprzontania ale niestety pogoda jest jaka jest :/

no pogoda masakra, miałem się wziąść za wybebeszanie środka, ale masakra jest leje zimno, co chwilę śniegiem przesypuje :/

Opublikowano

O kurde! Troche sprzątanie będzie :(

Ale teraz wygląda jak chyba większość aut użytkowanych na wsi ;)

Hmm ja mieszkam na wsi i jakoś nie mam tak w aucie.. Chyba Robercie dawno nie byłeś po za swoim miastem bo nie tylko miasto się zmienia na nowocześniejsze ale Polska wieś także.

No masz co sprzątać. No ale ten wysiłek i czas poświęcony sprzątaniu wynagrodzi ci piękne Audi.

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

O kurde! Troche sprzątanie będzie :(

Ale teraz wygląda jak chyba większość aut użytkowanych na wsi ;)

Hmm ja mieszkam na wsi i jakoś nie mam tak w aucie.. Chyba Robercie dawno nie byłeś po za swoim miastem bo nie tylko miasto się zmienia na nowocześniejsze ale Polska wieś także.

No masz co sprzątać. No ale ten wysiłek i czas poświęcony sprzątaniu wynagrodzi ci piękne Audi.

+1

Przemek był u mnie i żadnej polnej drogi nie miał, :grin: jedynie kostki na podwórzu nie było :wink:

Jak się sprawy mają z tylnym heblem? Działasz coś na tej piaście ode mnie?

Opublikowano
  • Autor

mam wszystko zlozone tylko dobrac tarcze i teraqz njiewiem czy bawic sie w adapter czy w przetoczenie tarcz...

Opublikowano

To już musisz sam zdecydować, uderz w prostsze rozwiązanie, mi się adapter widzi niż przetaczanie tarcz.

Opublikowano

Siema ,mam pytanie mam u siebie homelinka fabrycznie wbudowanego i za holere nie moge go zaprogramowac na swoja brame na osiedlu.robilem to nawet z instrukcja i nic. U ciebie dziala?

Opublikowano
  • Autor

nie dziala i nie bedzie dzialac :) homelinki szly tylko na us a tam wszystko chodzi na innych czestotliwosciach :/ opcja jest taka zeby wywalic bebechy i wrzucic normalnego pilota i podpiac pod przyciski....

Opublikowano

Ah szkoda, trudno nie bede niszczyl go. Dzieki za odpowiedz

Opublikowano
  • Autor

dzisiejsza rzezba :)

20150409_113750_zpsv670h77f.jpg

20150409_120251_zpslt7e3agp.jpg


mysle nad jakas customowa zaslepka starego mocowania

Opublikowano

Powoli do celu ;)

Opublikowano

Z czego te siodła? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.