Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie zle nie bylo az tak ale teraz wypiaskowane i epoksyd poszedl na to

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja to samo robie u siebie, nie widze innej opcji, jeszcze mysle ze po malowaniu gdzie da rade bede cisnal fluidol

Opublikowano

no przemciotoruń teraz autko na tym kole będzie zacnie siedzieć

Opublikowano

Powiem szczerze, że jak dla mnie te koło u Ciebie wygląda obłędnie :slina:

Ale ta ruda, potrafi wk***ić :ranting:

Opublikowano

Będzie miazga z tym kolem..:) moje progi na szczęście były cacuszko..

Opublikowano

Ale malowanie rantow tez cie nie minie widze odpryski. Czy cale elementy bedziesz malowal?

Opublikowano
  • Autor

Ale malowanie rantow tez cie nie minie widze odpryski. Czy cale elementy bedziesz malowal?

calak :)

Opublikowano

Zostaje czerwien?

Opublikowano

Jak te kola mnie robia to masakra :kox: dobry wybor wg mnie [emoji106]

send by GT-I9505

Opublikowano
  • Autor

Zostaje czerwien?

zostaje czerwien :) LY3H :kox:

kur.a bylem dzisiaj ze swoimi progami od eski u plastikarzy zeby ogarnac te szpary miedzy blotnikiem a progiem i masakra!!!! PURu jak Kowi pisal sie nie spawa..... ale wiekszosc rodzai PURu mozna pokleic ale ceny rozpierdalaja system..... i nie tyle usluga klejenia co sama ta masa klejaca..... mi za doklejenie tych ubytkow koles krzyknal 300zl.... dogadalem z jego pracownikiem za 100 ale to tylko dlatego ze wziol zderzak do zrobienie na lewo i zostanie mu masy a i tak i tak by ja musial wywalic..... takze grubu trzeba sie zastanowic kupujac jakis uszkodzony prog od eski...

Opublikowano

Ja te brakujące miejsca uzupełniałem żywica i siatka szklaną, poszło kilka warstw ale trzyma jak złe i nic się z tym nie dzieje

Opublikowano

Zawsze zywica zostaje jako tania opcja

Opublikowano
  • Autor

jak by koles nie zszedl z ceny to zrobilbym to samo :)


slepy podrzuc jakies foto jak to u Ciebie jest

Opublikowano

jak by koles nie zszedl z ceny to zrobilbym to samo :)

slepy podrzuc jakies foto jak to u Ciebie jest

Jak wrócę do domu to poszukam, ale nie wiem czy będę coś miał, ale jutro będę u rodziców, to Ci cykne foto
Opublikowano
  • Autor

spoko z gory wielkie dzieki

Opublikowano

spoko z gory wielkie dzieki

Nie znalazłem nic w domu, będę popołudniu u rodziców to Ci porobie dokładne foto :wink4:
Opublikowano
  • Autor

oki, ja dzisiaj bylem progi wypiaskowac.... pomimo ze auto zabezpieczone kartonami i folia syf taki w sierodku ze w racajac do warsztatu czulem sie jak bym siedzial na plazy.... :/

Opublikowano

Przemek jak jakąś żywicę potrzebujesz to daj znać mam trochę tego na własny użytek w domu ;)

Opublikowano

Ale malowanie rantow tez cie nie minie widze odpryski. Czy cale elementy bedziesz malowal?

calak :)

wrzucasz liftowe poszycia czy zostaje ori ?

Opublikowano
  • Autor

zostaja ori, tylko maska bedzie polift zeby schowac spryski, a ogolnie niejaraja mnie poliftowe dzwi i znaczki na blotnikach tez zostaja :)


Przemek jak jakąś żywicę potrzebujesz to daj znać mam trochę tego na własny użytek w domu ;)

na razie nie potrzebuje nic ale jak cos to sie odezwe, dzieki za info

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.