Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działające oświetlenie ambiente


Kamil_1494

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Co na to usługodawca, który wymieniał BCM1? Tam się zwróć bo problem leży po wymianie więc coś źle zakodowane.

 

Tak zgłoszę się do niego, ale myślałem że sam coś przekoduje więc szukam pomocy tutaj gdyż ma do niego sporo drogi. 

Tak samo nie pamięta ustawień włączenia świateł mijania (wcześnie,śrdenio,późno) cały czas wraca do średnio po uśpieniu sterownika.

Kiedyś pisałeś "Odznacz na próbę w kodowaniu BCM1(09) Byte 8 Bit 2" więc muszę to sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pozmieniasz sam w kodowaniach powie Ci później, że się nie dotyka bo Ty namieszałeś w kodowaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Jak pozmieniasz sam w kodowaniach powie Ci później, że się nie dotyka bo Ty namieszałeś w kodowaniach.

A mam pytanie czy nie może być to związane z CP ,że ten sterownik się restartuje albo nie pamięta ustawień , i robi się "uciążliwy" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP raczej ogranicza pewne funkcje, co oznaczałoby, że w ogóle nie są aktywne. Wątpię aby to było powodem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

CP raczej ogranicza pewne funkcje, co oznaczałoby, że w ogóle nie są aktywne. Wątpię aby to było powodem.

Dzięki za odpowiedź naprawdę, będę drążył temat i mam nadzieje że mi to ogarnie bo takie działanie ambiente nie do przyjęcia jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2023 o 17:54, Muskel1 napisał(a):

Co na to usługodawca, który wymieniał BCM1? Tam się zwróć bo problem leży po wymianie więc coś źle zakodowane.

 

niestety nie kodowanie , ani parametryzacja , kolejny dzień walki i polegliśmy . (Byłem w firmie co montowała bcm1.)

możliwe że polifotwy bcm1 nie współgra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam q5 i wywalilo w 9 blad kontor podswietlenia tylnych dzwi co moze byc spalona led czy moze jakis bespiecznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bajerek napisał(a):

witam ja mam q5 i wywalilo w 9 blad kontor podswietlenia tylnych dzwi co moze byc spalona led czy moze jakis bespiecznik

Wrzuć pełny auto-scan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz ściągnąć tapicerkę drzwi i sprawdzić co tam jest grane. Być może ktoś kiedyś rozbierał i wtyczka jest słabo wpięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Musisz ściągnąć tapicerkę drzwi i sprawdzić co tam jest grane. Być może ktoś kiedyś rozbierał i wtyczka jest słabo wpięta.

oky sprawdze i dam znac dzieki bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, bajerek napisał(a):

oky sprawdze i dam znac dzieki bardzo

muskel miales racje z ta wtyczka zielono ale modolek uwalilo przelozylem z innego miejsca i dziala ale musze kupic nowy wielkie dzieki

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bart-S napisał(a):

Muskel nie ma jak się z Tobą skontaktować. Nie mogę Ci wysłać PW. Jak możemy się "spiknąć"? :)

Mam wyłączony komunikator:wink:

Zaraz napiszę Ci PW, będziesz mógł odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...