Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 1,9 TDI] Mój holenderski nabytek :)


Nexen90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dziś wpadł do mnie kumpel i porobił mi fotki (tak na marginesie ma ekstra telefon SonyEricsson W810i - ma aparat 2.0 Mpix i robi takie foty że normalna "budżetowa" cyfrówka by się nie powstydziła...), także mogę zarzucić. Na razie z zewnątrz, wnętrze dojdzie później :P

audiskos1id6.th.jpg audiskos2bw7.th.jpg audiprzoddv4.th.jpg audiskos1tylyk6.th.jpg

Silniczek 1,9 TDI z 90 kuniami, na wyposażeniu ABS-ik, wspomożenie, 2 jaśki, aluski oryginalne od Audi 15'' elektryczne szyby przednie i lusterka. Jak dla mnie w zupełności wystarczy... i jak za 16.800zł które za to autko dałem, chyba nie jest źle, co? :)

Aha. Co palnuję zrobić - to w sumie nic wielkiego... jakiś sportowy tłumiczek, ślepia z przodu i z tyłu tej bestii wymienię na jakieś Angel Eyes czy coś w tym rodzaju... pokrowce na fotele sa nowiutkie założone, dywaniki się kupi (o zgrozo, ni mam!), w środku trzeba bedzie filtry powymieniać, rozrząd i olej bo cholera wie kiedy było wymieniane... Do środka jakieś standardowe nagłośnienie, może jakiś Magnacik albo Boschmann, ew. Pioneer jak mnie będzie stać... w sumie tyle ;) Chyba ze macie jakieś sugestie - to bardzo chętnie zaznajomię się z nimi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny 1Z na poczatku zrobil bym cos z tymi piorami (wycieraczki) wyglada to jakby to bylo zalozone w starej jettcie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez ładnej felgi ani rusz
felgi to spory wydatek,jak zaraz po kupnie i zarejestrowaniu,lampki na tyl i juz bedzie calkiem milo :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko sedanik :a4fan:

Aha. Co palnuję zrobić - to w sumie nic wielkiego... jakiś sportowy tłumiczek, ślepia z przodu i z tyłu tej bestii wymienię na jakieś Angel Eyes czy coś w tym rodzaju...

Zostaw ten tłumik w spokoju, ładnie wypoleruj fajeczki i bedzie git :wink:

A, i daruj sobie lampy typu Angel Eyes, zmień na ori po II lifcie, o wiele ładniejsze od tych wszystkich wynalazków :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i daruj sobie lampy typu Angel Eyes, zmień na ori po II lifcie, o wiele ładniejsze od tych wszystkich wynalazków
nie mow co ma robic niech zrobi tak jak mu sie podoba :wink: a propo angel eyes sa o niebo ladniejsze :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo angel eyes sa o niebo ladniejsze

Nie wydaje mnie się :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AngelEyes - w sumie kwestia gustu - mi się bardzo podobają, a samochodu na pokaz nie robię, tylko dla własnej satysfakcji, nieprawdaż? :)

A propos wycieraczek - i tak niedlgo zmienię bo pióra już lekko niedomagają...

A co do felg - uważacie, ze te od audi są kiczowate? Mi się własnie 6 i więcej -ramienne bardzo podobają :)

No i tylne lampki fakt. Myślę, ze teraz po wymianie opon z tyłu pierwsze co zrobię to własnie tylne lampy :P

Śliczna Audiczka ;) Gorąco pozdrawiam sąsiedni powiacik :cool:

Dziękuję ;) Coś tak nas lubuszan mało na forum :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AngelEyes - w sumie kwestia gustu - mi się bardzo podobają, a samochodu na pokaz nie robię, tylko dla własnej satysfakcji, nieprawdaż?

Masz racje,kwestia gustu ale weź jeszcze pod uwage jakość wykonania i co najważniejsze jakośc oświetlenia drogi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje,kwestia gustu ale weź jeszcze pod uwage jakość wykonania i co najważniejsze jakośc oświetlenia drogi
ja niemam zadnych problemow z nimi(nie paruja,swieca bardzo dobrze)pisalem to juz kilkanascie razy :twisted: nie wiem czy trafilem na taki egzemplarz czy moze to dlatego ze nie kupowalem ich na allegro :a4fan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...