Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zapalnik Air Bag kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,  z pół roku temu wymieniłem kierowcę i wszytko było ok.  Ale tydzień temu musiałem znów rozebrać kierowcę po ponownym złożeniu wyskoczył mi air bag.  Podłączyłem kompa i wyskoczył błąd zapalnik Air Bag kierowcy.  Wie ktoś o co może chodzić?

Opublikowano

A jak go skasujesz to powraca ?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Fido napisał:

A jak go skasujesz to powraca ?

Tak od razu

Opublikowano

Jedź do speca, który przeflashuje sterownik.

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Langista napisał:

Jedź do speca, który przeflashuje sterownik.

 Myślisz że coś się zepsuło? Przez cały czas wszystko było dobrze?

Opublikowano

Mogło gdzieś przeskoczyć napięcie jak odłączyłeś kostki. Robiłeś mam rozumieć z odłączonym Aku?

Opublikowano

Wklej błąd,zapewne jest rezystancja zapalnika zbyt wysoka i sterownik powiadamia o niesprawności.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 5.04.2022 o 16:41, pila24 napisał:

Wklej błąd,zapewne jest rezystancja zapalnika zbyt wysoka i sterownik powiadamia o niesprawności.

 

 

20220406_174652.jpg

Edytowane przez Dziurra

Opublikowano
  • Autor
W dniu 5.04.2022 o 16:13, Langista napisał:

Mogło gdzieś przeskoczyć napięcie jak odłączyłeś kostki. Robiłeś mam rozumieć z odłączonym Aku?

Tak z odłączonym aku  

Opublikowano
21 minut temu, Dziurra napisał:

 

 

20220406_174652.jpg

Zbyt wysoka rezystancja,albo zapalnik się poddał (mało prawdopodobne),albo słaby styk na wtyczkach. Można lekko podgiąć styki przy poduszce,przewodach (ten w kierze i ten za modułem) oraz module kiery. Zwykle to zmniejsza rezystancje i błąd znika.

Edytowane przez pila24

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, pila24 napisał:

Zbyt wysoka rezystancja,albo zapalnik się poddał (mało prawdopodobne),albo słaby styk na wtyczkach. Można lekko podgiąć styki przy poduszce,przewodach (ten w kierze i ten za modułem) oraz module kiery. Zwykle to zmniejsza rezystancje i błąd znika.

Czyli co rozebrac sprawdzic wtyczki ?

 

Opublikowano
Teraz, Dziurra napisał:

Czyli co rozebrac sprawdzic wtyczki ?

 

Podoginac lekko styki 

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, pila24 napisał:

Podoginac lekko styki 

masz moze zdj ktore styki bo nie bardzo wiem ?

 

Opublikowano
12 minut temu, Dziurra napisał:

masz moze zdj ktore styki bo nie bardzo wiem ?

 

Nie mam zdjęcia,w każdej wtyczce masz styki. Męskie masz podgiąć delikatnie.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.04.2022 o 19:50, pila24 napisał:

Nie mam zdjęcia,w każdej wtyczce masz styki. Męskie masz podgiąć delikatnie.

Jedna z tych dwóch wtyczek?

20220408_170603.jpg

Opublikowano

Najlepiej miernikiem sprawdź, czy któryś przewód nie traci przewodności jak się nim porusza ale ogólnie możesz wtyczki z poduszki wypiąć, tam pilnikiem dosłownie 2 razy przejechać lub papierem 400 aby przeczyścić styki, potem dogiąć lekko aby lepiej przylegały do siebie.

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, Langista napisał:

Najlepiej miernikiem sprawdź, czy któryś przewód nie traci przewodności jak się nim porusza ale ogólnie możesz wtyczki z poduszki wypiąć, tam pilnikiem dosłownie 2 razy przejechać lub papierem 400 aby przeczyścić styki, potem dogiąć lekko aby lepiej przylegały do siebie.

 Nie bardzo rozumiem.  Na początku która wtyczka? Żółta czy czarna? Jak sprawdzić miernikiem czy któryś przewód nie traci przewodności?

Opublikowano

 

Sprawdź pomarańczową i zieloną w poduszce, bo czarna to wiązka z przycisków kierownicy.

 

 

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Langista napisał:

 

Sprawdź pomarańczową i zieloną w poduszce, bo czarna to wiązka z przycisków kierownicy.

 

 

Ok a jak je się wyjmuję?

Opublikowano
11 godzin temu, Langista napisał:

Najlepiej miernikiem sprawdź, czy któryś przewód nie traci przewodności jak się nim porusza ale ogólnie możesz wtyczki z poduszki wypiąć, tam pilnikiem dosłownie 2 razy przejechać lub papierem 400 aby przeczyścić styki, potem dogiąć lekko aby lepiej przylegały do siebie.

Przy sprawdzaniu miernikiem pokaże mu wszędzie opór 0 ohmów ? bo każda wtyczka wejściowa od układu  airbag ma zrobiony mostek zwarciowy by nie doszło do przypadkowej detonacji (np. Od ładunków elektrostatycznych).

11 godzin temu, Dziurra napisał:

 Nie bardzo rozumiem.  Na początku która wtyczka? Żółta czy czarna? Jak sprawdzić miernikiem czy któryś przewód nie traci przewodności?

Tylko żółte Cię interesują,nie gmeraj tam miernikiem tylko podegnij styki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.