Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie o stronic praca manual


WOLFENSTEIN

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dziś sobie włączyłem w stroniku manualne przełączanie biegów czyli! wajchę przesunąłem w automacie w bok na wyświetlaczu pojawiło się M czyli manual i przełączam manetkami sobie biegi albo wachluję biegami drążkiem to w tył to w przód i ślicznie sobie biegi wchodzą ...

ALE jest pewien problem a może nie doradźcie jak włącze jedynkę w tym manualu i dodam gaz do oporu do odciny i nie ruszam wajchą czy manetkami to on sam przy odcince w manualu zmienia biegi ,a przecież nie powinien bo jak sądzę jak mam manual to jest jedynka i powinny dojść obroty do czerwonego pola i koniec powinien na jedynce zostać ,wiec co do czorta????

Edytowane przez WOLFENSTEIN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiennie bieg ba wyższy gdy osiągniesz max obroty i zrzuca bieg gdy są za niskie obroty. To normalna praca skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem sorki twojej polszczyzny ale się domyślam,oto moje zdanie ,zmieniam na manual to jak w skrzyni zwykłej wsadzam bieg 1 i taki ma pozostać a tu zmienia sobie jak by był drive automat a przecież jest M !! manual!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ochnony skrzyni zmienia na wyższe biegi aby właśnie dzięki takiemu postępowaniu jak Twoje  skrzynia nie rozleciała się.

Screenshot_20220604-160418_Chrome.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muskel1 nie zachowuj się jak szaman bo nasze auta są zabezpieczone przed wysokimi obrotami nazywa się to odcinka obrotów na biegu jałowym lub pod obciazeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniki tak ale nie skrzynie. Skoro lepiej wiesz niż producent i instrukcja obsługi to po co pytasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jechać do któregokolwiek tunera który zajmuje się programami s-tronic i dogra Ci funkcję która nazywa się 'true manual' czy jakoś tak, po prostu wyłączy automatyczne przerzucanie biegów w trybie M. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2022 o 13:34, wuPiotrek napisał:

Możesz jechać do któregokolwiek tunera który zajmuje się programami s-tronic i dogra Ci funkcję która nazywa się 'true manual' czy jakoś tak, po prostu wyłączy automatyczne przerzucanie biegów w trybie M. 

Ryzykowna sprawa widząc powyższe posty. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...