Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aktualizacja map MIB Audi


pipen
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Muskel1,

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się jak do tej pory oficjalnie na stronie Skody, ale niestety jest jakiś błąd przy rozpakowywaniu. Trzeba jeszcze poczekać aż poprawią lub aż pojawi się na stronie VW. Nie potrwa już długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Pojawiła się jak do tej pory oficjalnie na stronie Skody, ale niestety jest jakiś błąd przy rozpakowywaniu. Trzeba jeszcze poczekać aż poprawią lub aż pojawi się na stronie VW. Nie potrwa już długo.

Dzieki. Muskel to czekamy na link :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzymam rękę na pulsie. Parę dni temu już wrzuciłem ten link od Skody, ale usunąłem, bo archiwum jest uszkodzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Są aktualne mapki. Jeszcze nie pobierałem ale mam nadzieje, że tym razem archiwum nie jest uszkodzone.

 

https://navigation-maps.volkswagen.com/vw-maps/P350_N60S5MIBH3_EU.7z

Edytowane przez Muskel1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Muskel1 napisał(a):

że tym razem archiwum nie jest uszkodzone.

Pobralo 26,2 GB ale nie moge rozpakowac - tyle ze na NAS, wiec zobacze w domu na kompie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Najlepiej użyć 7zip do rozpakowania.

zle sie wyrazilem, przy wypakowywaniu pojawia sie blad... miejmy nadzieje ze to wina NAS a nie archiwum, no ale tak jak pisalem sprawdze w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Koalakm napisał(a):

zle sie wyrazilem, przy wypakowywaniu pojawia sie blad... miejmy nadzieje ze to wina NAS a nie archiwum, no ale tak jak pisalem sprawdze w domu.

Leci pobieranie. Zerkną za kilka minut

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, simon__75 napisał(a):

Leci pobieranie. Zerkną za kilka minut

pobralem jeszcze raz na NAS i sie rozpakowuje widze - wiec wyglada na to ze jest ok wszystko.

 

Rozpakowane - czyli ok potwierdzam.

Edytowane przez Koalakm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Koalakm napisał(a):

pobralem jeszcze raz na NAS i sie rozpakowuje widze - wiec wyglada na to ze jest ok wszystko.

 

Rozpakowane - czyli ok potwierdzam.

Ja pobieram jeszcze raz :(

Zrzutekranu2023-11-28163844.png.de5fb3d46f8c504471bc1e974eb48b3a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Obecnie mam soft MHI2Q_ER_AUG22_P3638 MU: 0917 i chciałbym go zaktualizować do jak najnowszego.

Na mibsolution znalazłem tylko MHI2Q_ER_AUG22_P5092 MU: 1329.

Czy z mojego softu mogę od razu przejść na niego, czy muszę je aktualizować po kolei? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, simon__75 napisał(a):

Ja pobieram jeszcze raz

Pobieraj, wszystko ok, wgrane w 2 autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Koalakm napisał(a):

Pobieraj, wszystko ok, wgrane w 2 autach.

Dokładnie tak.
20231129_061900.jpg.0da42f23bbc21725340e3e8b42b5df4e.jpg

 

20231129_070848.jpg.ffd8d1aba743ff50f105c0a9b1eb3d27.jpg

 

20231129_094527.jpg.f65d2997987f34342df50e18faaae7a3.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, joker13 napisał(a):

Czy z mojego softu mogę od razu przejść na niego, czy muszę je aktualizować po kolei? 

Możesz od razu załadować MHI2Q_ER_AUG22_P5092

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Możesz od razu załadować MHI2Q_ER_AUG22_P5092

Dzięki wielkie 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jeszcze dodam mysle wazne info, o ktorym kiedys w jakims temacie pisalismy juz, pamietam Muskel radzil aby auta chyba nie ryglowac aby sie na pewno wgralo - jakos tak chyba

 

Wiec ogolnie z doswiadczenia teraz, sam to sprawdzilem i po zapuszczeniu aktualizacji nie musiscie sie niczym przejmowac (byleby tylko nie wyciagnac karty ze slodu dopoki cala aktualizacja sie nie ukocnczy - bo nie wiem co sie stanie). 

W kazdym razie po zapuszczeniu aktualizacji mozecie dowolnie uzytkowac auto - w sensie zamykac i zapominac o nim na 2 dni - aktualizacja i tak bedzie postepowac w miare "aktywnosci" auta.

Skad powyzsza wiedza? 

Wsiadlem rano do auta, zapuscilem aktualizacje, dojechalem do pracy, aktualizacja miala 40%. Zgasilem auto zaryglowalem. Po 8h pracy wracam odpalam i jade, po dluzszej chwili pojawia sie info ze bedzie aktualizowal i ze mozna korzystac nadal z MMI - mysle sobie o czyli jednak od nowa bo nie dokonczyl - alei patrze a tu pokazuje 65% i idzie dalej - wiec zwyczajnie widac wszystko sie uspilo jak bylem 8h w pracy i potem zwyczajnie wznowil aktualizacje (uspilo sie widac po jakims czasie bo bo od 40 do 65% jeszcze sobie wgral przed "uspieniem").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,  po zaryglowaniu przerwał aktualizację, bo sterowniki uśpiły się. Wznowił po ponownym uruchomieniu, dlatego odradzałem zaryglowanie auta aby zainstalować za jednym zamachem bez przerywania:wink:

Nie ufam w 100 %  technice i dlatego nie wgrywam aktualizacji na raty, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia błędu instalacji do minimum:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Nie ufam w 100 %  technice i dlatego nie wgrywam aktualizacji na raty, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia błędu instalacji do minimum

eee, ja mysle ze oni to dokladnie przemysleli i nie powinno byc tu problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, bo w poliftach aktualizacje odbywają się OTA i tam nie gra to roli czy odstawisz auto. Przerwane aktualizacje są wznawiane, aż do kompletnej instalacji, ale czytałem też już posty o zawieszaniu się i trzeba było od początku pobierać.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...