Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podatek ekologiczny - protest


GRazny

Rekomendowane odpowiedzi

ja by zrobil z naszego sejmu getto zamurowal, zamknol ich, zabral wszystkie malpki i trzymal tak dlugo az cos madrego wymysla a o to bym sie nie martwil bo i tak nic nie wymysla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle bardziej zamożni będą płacić mniej... norrrrrmalnie pojeb...ło im się coś :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo gdy korytko pelne to swinki maja wszystko w du..pie..

A czy oni kiedykolwiek zastanawiali sie nad warstwa srednia i biedna ?!

Tak pamietaja jak przychodzi czas wyborow wtedy te piekne hasla.. :naughty:

Dla Mnie to bzdura jest placimy i tak podatki zycie w Polsce jest bardzo drogie patrzac na place..

A im to lata przeciez woza sie za nasze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobią co będą chcieli i trzeba będzie płacić przesiądą się wszyscy na rowery to dowala jakąś opłatę na rower a potem to samo się stanie z pieszymi wędrówkami

Koryto musi być pełne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym podatkiem. Wreszcie wyeliminuje sie te stare trupy jeżdżąc po drogach.Stać ciebie na auto to stać na utrzymanie.

Fakt faktem jest to źle zrobione bo powiano isc to w parze z ubezpieczeniem tak jak jest to zrobione na zachodzie płaci się OC CO2 a nie od pojemności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyeliminuje również zabytki na naszych drogach. Te, co są już zapewne pozostaną, ale dużo mniej będzie takowych w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gaz też chcą dowalić podatek większy aby koryto wypełnić.

Piękny kraj ale banda złodzieji nim rządzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym podatkiem. Wreszcie wyeliminuje sie te stare trupy jeżdżąc po drogach.Stać ciebie na auto to stać na utrzymanie.

Drogi Kolego. powiedz to Panu Heniowi, który ma nienormowany czas pracy, do której dojeżdża 20 km. Zarabia niestety tylko 1000 PLN, więc jeździ 15 letnim Polonezem.

Wyeliminować złom z dróg?? Jestem za. Tylko zamiast motywować ludzi wyciaganiem kasy z ich kieszeni, wystarczy im do tych kieszeni włożyć (czyt. dać zarobić).

Nie znam nikogo, kto jeździ starym autem (poza kilkoma kolekcjonerami) i nie chciałby go zamienić na nowe.

Mały tylko problem. Chcieć, a móc to dwie różne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niemczech państwo płaci obywatelom aby kupowali nowe auta (dopłaty), w naszym kraju świnie z wiejskiej okradną Ciebie abyś chodził na nogach bo na stary samochód nie będzie Ciebie stać przez opłaty (ile już podatków płaci kierowca?) a na nowy do końca życia nie zarobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym podatkiem. Wreszcie wyeliminuje sie te stare trupy jeżdżąc po drogach.Stać ciebie na auto to stać na utrzymanie.

Fakt faktem jest to źle zrobione bo powiano isc to w parze z ubezpieczeniem tak jak jest to zrobione na zachodzie płaci się OC CO2 a nie od pojemności

nie badz taki cwany bo skoro ciebie stac to mozesz miec inne zdanie ale nie wiesz co czuja ludzie ktorzy zarabiaja niewiele i ich auta sa sposobem na zycie a takie autko ktore ma 15 lat nie musi byc wcale gratem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo jeszcze czy ma - kto wie "kto to" siedzi po drugiej stronie, a powpisywać w profilu każdy może sobie co tylko chce... :cool1:

sorki za OT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest kraj :wallbash: niech wszyscy jezdza autami nano indyjski wynalazek, male, tanie, ale nowe, czy bezpieczne? po kilku latach na zlom.Te 12 latki typu audi lepiej sie maja niz nowe wynalazki.

Głupole nami rzadza taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...