Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ssanie w 1.8T


FabianB

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie chciałem zapytać jak to jest w tym silniku z tym ssaniem zawsze jak odpalam po dłuższym postoju pracuje na ssaniu,  obroty coś 1150 tak wskazówka pokazuje. Pomimo że ciepło na zewnątrz,  postoi dłużej jak 5h to na ssaniu od razu  i tak 2 min zanim obroty spadną do 800 coś takiego :) A pytam dlatego bo niektóre jednostki silnikowe jak nie potrzebują to wgl ssanie się nie załącza i czy wszystko jest okej tutaj ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, FabianB napisał:

Panowie chciałem zapytać jak to jest w tym silniku z tym ssaniem zawsze jak odpalam po dłuższym postoju pracuje na ssaniu,  obroty coś 1150 tak wskazówka pokazuje. Pomimo że ciepło na zewnątrz,  postoi dłużej jak 5h to na ssaniu od razu  i tak 2 min zanim obroty spadną do 800 coś takiego :) A pytam dlatego bo niektóre jednostki silnikowe jak nie potrzebują to wgl ssanie się nie załącza i czy wszystko jest okej tutaj ? 

 

Czujnik wody do sprawdzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dev napisał:

 

Czujnik wody do sprawdzenia 

One tak chodzą, nie ma co szukać. Mój wystarczy że postoi z dwie godziny w pełnym słońcu i już przez chwilę po odpaleniu chodzi na podwyższonych obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to tak strasznie Ci przeszkadza to można wyłączyć ssanie w sofcie. To jest tylko po to żeby szybciej nagrzewał się katalizator i w silnikach z wtryskiem wielopunktowym ssanie jest zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...