Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] KOvalowóz Dolphin Grau :) ODDAM W DOBRE, ZADBANE RĘCE !!! ;)


KOval81

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno i drugie kusi, ale przez wzgląd na małą ilość fachowców od BMW i brak quattro, chyba jednak C6 nieco zyskuje :wink4:

Zobaczymy jak będzie z szukaniem, bo padła nie kupię na pewno, czy to Audi, czy BMW :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzą - zapomniałem dodać jeden mod, który został w międzyczasie wykonany. Założony jest wydech na 2 tłumiki od 2,5 fwd - dokładka od 1.8T była już do założenia, ale zmienił się koncept, znalazła się dokładka S-Line do dieselka i tak już zostało :)

W razie czego, gdyby ktoś chciał wypuścić końcówki na prosto, to zostaje jedynie założyć dokładkę na dwa wydechy i dospawać proste końcówki :wink4: Zawsze to mniej pracy do zrobienia i kaska w kieszeni.

Doszła też lampka ambiente nad konsolę, więc można się upajać rozkosznym czerwonym światłem na dekorach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sie trzeba zapisac zeby autko obejrzec :>?

Spokojnie - dla Ciebie znajdzie się miejsce na pewno :decayed: bo Ty z daleka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sie trzeba zapisac zeby autko obejrzec :>?

Spokojnie - dla Ciebie znajdzie się miejsce na pewno :decayed: bo Ty z daleka :naughty:

A tak calkiem powaznie :kox: chcialbym obejrzec to cacko z bliska,moze ustawka na jakis spocik przy okazji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za - ostatni coś nam nie wyszedł :gwizdanie: Ja chętnie też obejrzę prace Łukasza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za - ostatni coś nam nie wyszedł :gwizdanie: Ja chętnie też obejrzę prace Łukasza :wink4:

Gitara :decayed:,to pozostaje jeszcze ustalenie jakiegos dogodnego terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Ci sie stalo z tymi felgami DTM, ze zostaly Ci 2 szt ?

Kupiłem 2 szt z oponami, ale pomimo zapewnień sprzedającego jedna z nich okazała się posiadaczką bani, która dyskwalifikowała ją z użytkowania. Kupiłem cały komplet nowych felg po sprzedaży swoich starych RS6 i dokupiłem do nich nowe opony Vredestein.

Stąd w "zapasie" zostały mi 2 felgi i jedna opona :wink4: które zajmują niepotrzebnie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o tak na szybkiego, przerzucone z działu sprzedam:

20110918153733.jpg

By koval81 at 2011-09-20

20110918153848.jpg

By koval81 at 2011-09-20

20110918153831.jpg

By koval81 at 2011-09-20

20110918153744.jpg

By koval81 at 2011-09-20

20110917163358.jpg

By koval81 at 2011-09-20[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 14:17_________________________________________________Jakość jak jakość, bo zrobione telefonem na szybkiego - dodatkowo wyjeżdżający za mną samochód już zaczynał dawać po klaksonie :gwizdanie:

Po ostatnich szukaniach jestem coraz bardziej skłonny zostawić autko u siebie na kolejny rok, bo na portalach albo ulepy, albo jakieś kręcone same.... :wallbash: Ostatnio zjeździłem kilka "okazji" w niemałej zresztą cenie i każdy miał coś ukrytego :thumbdown:

Kombinatorstwo sprzedających nie zna granic... Dodatkowo zjeździłem tydzień A6C6 3.0 tdi i nie mogę przekonać się do tego auta, pomimo wszelkich zalet - za wielka jednak krowa i przy odcinkach i trasach, które robię (w 90% miasto), średnie spalanie spod dystrybutora wyszło mi ..... uwaga 14,1 l/100km :shocked:

Była by to co najmniej mało to rozsądna zmiana .... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za wgniotek na błotniku :confused4:

A nieniechaj mnie pokarze, gdzie widzi wgniotkę, bo ja się jeszcze nie dopatrzyłem :decayed::wink4: Ostatnie zdjęcie na brudasa, więc może coś się tak wydawać.

Auto nie ma żadnej wgniotki na dzień dzisiejszy - na tylnej lewej stronie (zderzak) jest delikatnie zarysowane, od jakiegoś głąba, który się z manewrami nie wyrobił na parkingu.... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...