Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] KOvalowóz Dolphin Grau :) ODDAM W DOBRE, ZADBANE RĘCE !!! ;)


KOval81

Rekomendowane odpowiedzi

na przednim blotniku od str kierowcy ale to pewnie odbicie- mnie na parkingu ostatnio ktoś przerysował i teraz przewrażliwiony jestem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chodzi Ci o to pierwsze zdjęcie - rzeczywiście wygląda jakby wgniot był, ale to odbicie jakieś :wink4: Zauważył bym jakby cos tak wielkiego pojawiło mi się na aucie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kovalik więcej się udziela na forum BMW niż na A4 :tongue4: :polew:a tak na serio felunek fajny no i autko tez na :good:zdziwiło cie spalanie c6 :polew: to nie nasze 6,5l :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kovalik więcej się udziela na forum BMW niż na A4 :tongue4: :polew:a tak na serio felunek fajny no i autko tez na :good:zdziwiło cie spalanie c6 :polew: to nie nasze 6,5l :gwizdanie:

Do tego to jeszcze duuużo brakuje, bo nasze rodzime forum jak na dzień dzisiejszy jedyne - jak stanie coś spod innej marki pod domem, to będę dogłębniej udzielał się na innych forach :decayed:

Na dzień dzisiejszy mam ponowną zagwozdkę - tym razem, czy robić otarcie prawego błotnika, czy zostawiać w stanie aktualnym - zrobię, wyłożę pieniądze i się znajdzie jakiś filozof, który stwierdzi, że walone po całości było :naughty:

Przy okazji - na chwilkę obecną jestem zdecydowany na zamianę auta na coś mocniejszego w najbliższym czasie i chętnie z napędem na 4 łapki (nie jest to jednak warunek konieczny) - w grę wchodzi również jakiś SUV w rozsądnej cenie i w perfekt stanie - ewentualnie lekko przetarty :good:

Gdyby ktoś miał coś pewnego na oku, to chętnie wysłucham :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kovalik więcej się udziela na forum BMW niż na A4 :tongue4: :polew:a tak na serio felunek fajny no i autko tez na :good:zdziwiło cie spalanie c6 :polew: to nie nasze 6,5l :gwizdanie:

Do tego to jeszcze duuużo brakuje, bo nasze rodzime forum jak na dzień dzisiejszy jedyne - jak stanie coś spod innej marki pod domem, to będę dogłębniej udzielał się na innych forach :decayed:

Na dzień dzisiejszy mam ponowną zagwozdkę - tym razem, czy robić otarcie prawego błotnika, czy zostawiać w stanie aktualnym - zrobię, wyłożę pieniądze i się znajdzie jakiś filozof, który stwierdzi, że walone po całości było :naughty:

Przy okazji - na chwilkę obecną jestem zdecydowany na zamianę auta na coś mocniejszego w najbliższym czasie i chętnie z napędem na 4 łapki (nie jest to jednak warunek konieczny) - w grę wchodzi również jakiś SUV w rozsądnej cenie i w perfekt stanie - ewentualnie lekko przetarty :good:

Gdyby ktoś miał coś pewnego na oku, to chętnie wysłucham :wink4:

za moją też mi dawaj 31tyś a a za taką kasę to jeździe i to pier... przynajmniej wiem co mam a kupie rzęcha i sie dopiero zacznie dokładanie :gwizdanie: chciałem e90 ale nic mądrego nie jest na naszym rynku chyba ze wyłożysz 55 koła a jak ma m kupić za 55 koła e90 to wole do jesieni poczekać i zasiąść w B8 :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koval a 2.7 tdi podobno dobry silnik i pali mniej od 3.0 tdi,czytalem ze na trasie roznica moze byc nawet 2 l ,mowisz ze a6 za duze? ja lubie duze auta,jak bede testowal a6 musze cos sprawdzic,czy jak ustawie fotel pod siebie 186cm to ile bedzie z tylu miejsca bo w a4 za mna drugi taki nie usiadzie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jak ustawie fotel pod siebie 186cm to ile bedzie z tylu miejsca bo w a4 za mna drugi taki nie usiadzie :confused4

będzie, wspólnik mojego ojca ma ok 200 cm i ponad 130 kg wagi i ja dawałem radę za nim usiąść. wiadomo nie było pełno miejsca, ale dało radę przejechać 600km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koval a 2.7 tdi podobno dobry silnik i pali mniej od 3.0 tdi,czytalem ze na trasie roznica moze byc nawet 2 l ,mowisz ze a6 za duze? ja lubie duze auta,jak bede testowal a6 musze cos sprawdzic,czy jak ustawie fotel pod siebie 186cm to ile bedzie z tylu miejsca bo w a4 za mna drugi taki nie usiadzie :confused4:

Usiądzie bez problemu nawet większy od Ciebie i miejsca będzie miał i to sporo, różnica w stosunku do A4 jest duuuuuża. Co do spalania to faktycznie 2.7 na trasie mniej spali ale czy aż 2 litry mniej. Ja mam może złe porównanie bo 2.7 jest w automacie a 3.0 w manualu i tak dużej różnicy w spalaniu nie ma, ale za to różnicę w mocy pomiędzy nimi czuć i to bardzo, a6 to ciężka krowa i 2.7 bez programu szału tam nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koval a 2.7 tdi podobno dobry silnik i pali mniej od 3.0 tdi,czytalem ze na trasie roznica moze byc nawet 2 l ,mowisz ze a6 za duze? ja lubie duze auta,jak bede testowal a6 musze cos sprawdzic,czy jak ustawie fotel pod siebie 186cm to ile bedzie z tylu miejsca bo w a4 za mna drugi taki nie usiadzie :confused4:

Jak już miał bym się decydować na diesla w A6/A4, to na pewno 3.0 ASB - 2.7 to jednak za mało - widzę po swoim aucie w chwili obecnej, że już zaczyna nieraz brakować mocy :wink4:

Co do ustawienia fotela, to jeśli nie leżysz, tylko rzeczywiście ustawiasz pod te swoje 186cm, to spokojnie z tyłu będzie luz - szwagier ma 200cm i lubi leżakować - w takim przypadku z tyłu mi osobiście (przy 178cm) w długą trasę jechało by się ciężko :kwasny:

Nachodzi mnie również ochota na mocnego wolnossaka z LPG, bo po pancernym i bezawaryjnym AVF mam obawy co do jakości hiper nowoczesnych diesli :> przynajmniej z grupy VAG.... :gwizdanie:

Przy życiu trzyma mnie jeszcze M57 z BMW, bo generuje znacznie mniejsze koszty serwisowe niż BMK/BKN - kwestia rozgarniętego mechanika.

Na dzień dzisiejszy rozglądam się ochoczo i dokładnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale 2.7 + chip to bedzie ok 220-230ps ciekawe ile by dal FIMC i wydech moze 250-270ps,pisalem do Patroxa ale cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Patroxa z 2,7 wyszło 232KM

po samym chipie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że przy silniku BMK w A6C6 moc 224 KM szału nie robi - przynajmniej w automacie, a przez wzgląd na swoją starość pragnę nieco wygody :decayed: Mocy jednak nigdy nie za wiele :kox: tym bardziej w tak ciężkiej krowie.

Poszukiwania trwają -zobaczymy co z tego wyjdzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS4 B5 :good: rodzinna furka :)[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 19:12_________________________________________________S4 też spoko :wink4: i w LPG chodzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS4 B5 :good: rodzinna furka :)[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 19:12_________________________________________________S4 też spoko :wink4: i w LPG chodzi :naughty:

RS4 chodziło mi po głowie, ale w tej cenie jest już kilka innych, rodzinnych dupowozów :> Druga sprawa to stan sprzedawanych aut :decayed:

S4 - mówisz o budzie B6? Troszkę się już opatrzył środek, ale przyznam szczerze, że też o takim rozwiązaniu myślałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o B5 :) 2.7BiT mi chodzi po głowie. Już chciałem sprzedawać moją i szukać S4 B5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...