Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Q5 FY 2.0 TFSI 252HP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jeszcze zapytam - pod jakim kodem jest Head-Up Display ? W wersji prestige chyba to jest w std ?

Opublikowano

Head-Up to KS1 i jest to extra wyposażenie. 

Opublikowano
39 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Head-Up to KS1 i jest to extra wyposażenie. 

ok, dziękuję za info

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ten Grill jest jakiś oklejony ?

 

obraz_2023-02-15_083450374.png

Opublikowano

raczej ma oryginalnie tak zwany "pakiet black"

Opublikowano
1 minutę temu, Koalakm napisał(a):

raczej ma oryginalnie tak zwany "pakiet black"

ok, zobaczymy czy z Vinu co wyjdzie.

Opublikowano

Orginaly wersja czarnego pakietu

WWW.EBAY.DE

ModellQ5 (FYB, FYG), A5 (F53. Wir sind Anbieter für gebrauchte Autoteile jeglicher Art. 8 Uhr - 18...

 

Opublikowano
27 minut temu, tom2009 napisał(a):

ok, zobaczymy czy z Vinu co wyjdzie.

Oklejony , zresztą listwy drzwiowe też ma oklejone . To nie s-line 

Opublikowano
6 minut temu, mariusz36 napisał(a):

Oklejony , zresztą listwy drzwiowe też ma oklejone . To nie s-line 

Dokładnie :) i w Vinie też nic nie ma na ten temat.

Opublikowano
W dniu 30.01.2023 o 09:27, Muskel1 napisał(a):

KA6 to kamery 360° Jedna z przodu w atrapie, 2 w lusterkach i jedna z tyłu.

Bang & Olufsen to 9VS.

 

 

 

A jeżeli nie ma KA6 a ma:

Systemy kamer / czujniki otoczenia KA2 Z układem kamery cofania (wersja 2)

Kamera / czujnik odstępu QK1 Z kamerą wielofunkcyjną

 

To co to oznacza ? Kamera cofania i kamera przód ? Czy w to wchodzi też czujnik martwego pola bo na lusterkach nie widzę na zdjęciach (wersja premium plus) i w vinie też chyba nic nie ma na ten temat.

Opublikowano

KA2 - kamera cofania (w gryfie klapy).

QK1 - kamera na przedniej szybie (ma każde A4 B9 i Q5 FY.

Nie mają nic wspólnego z czujnikami/radarami martwego pola.

Radary martwego pola to Audi Side Assist i mają kod wyposażenia 7Y1.

 

 

Opublikowano
7 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Radary martwego pola to Audi Side Assist i mają kod wyposażenia 7Y1.

 

 

No tak,

 

Zmiana pasa ruchu/asystent utrzymania pasa ruchu 7Y1 asystent zmiany pasa

 

Nie masz możne listy tych wszystkich kodów ?

 

Opublikowano

Tu jest nawet dobrze udokumentowane.

 

pr-nummern-1.pdf

Opublikowano
5 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Tu jest nawet dobrze udokumentowane.

 

pr-nummern-1.pdf 3.75 MB · 1 pobranie

oj to strasznie tego dużo :)

a jeszcze jedno czy asystenta świateł można aktywować jeżeli mamy:

Asystent świateł 8G0 Bez asystenta świateł ?

 

to chyba jest zależne od kamery na szybie: QK1 - kamera na przedniej szybie ?

Opublikowano

Masz kamerę więc można uruchomić kodowaniem.

Opublikowano

Nie każda Q5 FY ma kamerę na przedniej szybie 

IMG_7508.thumb.JPG.6ef49de059c7a95b2c3024dddc8aa093.JPG

Opublikowano
11 minut temu, mariusz36 napisał(a):

Nie każda Q5 FY ma kamerę na przedniej szybie 

IMG_7508.thumb.JPG.6ef49de059c7a95b2c3024dddc8aa093.JPG

Może w USA tak jest ale w EU nie spotkałem się jeszcze z A4 lub Q5 bez. Dziwna sprawa. Jest to zapewne związane z tym, że na rynek EU pojazdy te wyposażone są seryjnie w Audi Pre Sense City i do działania tego systemu potrzebna jest kamera. Nie wiem czy na rynek USA Pre Sense City jest także seryjnie ale z tego wychodzi, że najwidoczniej nie. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
10 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Może w USA tak jest ale w EU nie spotkałem się jeszcze z A4 lub Q5 bez. Dziwna sprawa.

Być może , ale nawet A4B9  widziałem bez kamery na Kanadzie . 

Opublikowano

Tak, USA i Kanada to NAR i tam chyba wersje wyposażenia są takie same.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.