Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Q5 FY 2.0 TFSI 252HP


RALF76

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.01.2023 o 08:12, tom2009 napisał(a):

Witam,

 

odnośnie spalania otuchy dodaje mi drugi post kolegi "mariusz36" i myślę, że może nie będzie tak tragicznie w stosunku do TDI - na dzień dzisiejszy Pb troszkę tańsze bo po 6,6 a ON po 7,8 a straszą, że z ON może być różnie. Widzę, że w tym wątku jest kilka osób, które mają auta z USA. Czy ktoś może napisać jakie są koszty przeróbki lamp w modelu FY - czy lampy przednie led trzeba również przerabiać czy tylko soft ? Orientujecie się jakie są koszty grania softu do Virtuala ? Co myślicie o tym egzemplarzu? 

 

WWW.IAAI.COM

2019 AUDI Q5 PREMIUM PLUS for auction at ACE - Carson (CA) branch location. Current Bid: $10,525 - - Mileage: 31,439 mi (Actual) - Color: GRAY - Transmission: Automatic - Stock: 35112331

 

Auto sprzedało się za $18,275 (nie dla mnie) czyli pod dom wyszło by jakieś 106 tyś zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tom2009 napisał(a):

Auto sprzedało się za $18,275 (nie dla mnie) czyli pod dom wyszło by jakieś 106 tyś zł.

hej. Tak widzialem wlasnie. Masakra sa te ceny teraz. Do ilu $$ max szukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile wyjdzie w całości po robocie na gotowo wg Waszych szacunków? 2019 jak widzę około 50 tys km przebiegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RALF76 napisał(a):

ile wyjdzie w całości po robocie na gotowo wg Waszych szacunków? 2019 jak widzę około 50 tys km przebiegu?

to wszystko zalezy, gdzie naprawa i jakie czesci, czy sam duzo zrobisz czy nic itp. W przypadku tej mysle to bedzie od 15 - 25k - ale to wszystko zalezy, to szacunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak wyjdzie cena 140k to chyba wartość w PL z tym przebiegiem salon polska i wyposażenie alcantara,3 strefy, czarna podsufitka,VC, matrix  to 170-180k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RALF76 napisał(a):

nawet jak wyjdzie cena 140k to chyba wartość w PL z tym przebiegiem salon polska i wyposażenie alcantara,3 strefy, czarna podsufitka,VC, matrix  to 170-180k

no tak, ale tez nie mozesz porownywac do salon polska bezwypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Koalakm napisał(a):

no tak, ale tez nie mozesz porownywac do salon polska bezwypadek...

oczywiście, każdy musi podjąć decyzje czy chce droższy bezwypadek czy tańszy  american dream :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RALF76 napisał(a):

oczywiście, każdy musi podjąć decyzje czy chce droższy bezwypadek czy tańszy  american dream

dokladnie tak jak napisales :) Dodatkowo auta z USA to zawsze mala loteria... tez trzeba wziac "male" ryzyko na siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Koalakm napisał(a):

hej. Tak widzialem wlasnie. Masakra sa te ceny teraz. Do ilu $$ max szukasz?

Liczyłem do 15k$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tom2009 napisał(a):

Liczyłem do 15k$

to spokojnie znajdziesz ladna sztuke. Cierpliwosci i na pewno sie uda. 

Napisz wymagania co musi miec, przy czasie moge tez popatrzec i Ci podsylac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koalakm napisał(a):

to spokojnie znajdziesz ladna sztuke. Cierpliwosci i na pewno sie uda. 

Napisz wymagania co musi miec, przy czasie moge tez popatrzec i Ci podsylac ;)

FY premium+, virtual oraz fotele nie te zwykłe placki i żeby cała do malowania nie była :) A resztę to muszę zobaczyć. No i jakiś sensowny przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, tom2009 napisał(a):

czyli pod dom wyszło by jakieś 106 tyś zł.

Trochę słabo to liczysz .:wink:  Przy takim liczeniu jak coś nawet taniego uda Ci się kupić to potem możesz się przeliczyć . Pamiętaj ! koszta aukcji , ważne gdzie auto stoi - koszty transportu w Stanach też poszły w górę . Opłaty w EU też przy takim aucie to kilka tyś€ . Jak pierwsze auto , to lepiej poroś kogoś kto się tym zajmuje . Określ sumę jaką chcesz wydać i wtedy taka osoba odrazu Ci wyliczy ile dane auto będzie  Cię kosztowało pod dom . Inaczej to tylko życie w marzeniach i rojenie :) .

 

Ta poszła za fajne pieniądze , ale też nie wiadomo czy coś więcej nie miała uszkodzone .

Pamiętaj jeszcze o naprawie . Części do Q5 nie są tanie , mało tego - nie ma za wiele , no chyba że jakieś gruzy . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, tom2009 napisał(a):

Tu były dobre ceny ostatnio.

Pierwsza na moje zadna okazja, duzo poduszek wystrzelone - podsufitka do wymiany, zwykly ksenon - to nie jest wersja premium +

Druga tez podsufitka - ja jakos sie tego obawiam. Osobiscie patrzylem jakby co zeby najwyzej jedna poduszka i to w kierownicy mogla byc wystrzelona, ale to oczywiscie wszystko da sie naprawic.

Trzecia fajna, no ale cena tez juz troche jest mimo wszystko

28 minut temu, tom2009 napisał(a):

fotele nie te zwykłe placki

nie do konca wiem o jakich mowisz :)

 

15 minut temu, mariusz36 napisał(a):

Jak pierwsze auto , to lepiej poroś kogoś kto się tym zajmuje

no ja mysle ze kolega przez kogos to chce sciagac??? Jezeli nie masz kogo ja przez mega dobrego przyjaciela i porzadnego czlowieka sciagalem. Wiem ze komus tak sciagal i chyba tylko 2 tys zl za to bral - auto do Ciebie pod dom i reszta zajmujesz sie sam. Jakbys chcial naprawiac u niego tez zaden problem, swietnie na iryginalnych czesciach robia auta - i jest to jego bardziej hobby, bo ma inna glowna prace. Jakby co pisz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, mariusz36 napisał(a):

Trochę słabo to liczysz .:wink:  Przy takim liczeniu jak coś nawet taniego uda Ci się kupić to potem możesz się przeliczyć . Pamiętaj ! koszta aukcji , ważne gdzie auto stoi - koszty transportu w Stanach też poszły w górę . Opłaty w EU też przy takim aucie to kilka tyś€ . Jak pierwsze auto , to lepiej poroś kogoś kto się tym zajmuje . Określ sumę jaką chcesz wydać i wtedy taka osoba odrazu Ci wyliczy ile dane auto będzie  Cię kosztowało pod dom . Inaczej to tylko życie w marzeniach i rojenie :) .

 

To nie ja liczę tylko osoba, która mi temat załatwia i sprowadza samochody z USA i tyle miało by wyjść pod dom. Zostaje akcyza i naprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jest to jak atrakcyjne są szroty z USA, gdzie ściągnięcie ich to nie mały koszt i ryzyko, a to co po lekkiej stłuczce w EU to atfu! Gardzi się tym, dziwne czasy nastały :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tom2009 napisał(a):

Liczyłem do 15k$

powodzenia, jak tak czytam co tu piszecie to możecie się lekko rozczarować naprawiając Q5 80A :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Langista napisał(a):

Zabawne jest to jak atrakcyjne są szroty z USA, gdzie ściągnięcie ich to nie mały koszt i ryzyko, a to co po lekkiej stłuczce w EU to atfu! Gardzi się tym, dziwne czasy nastały :grin:

więcej szrotów to ściąga się z EU :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Langista napisał(a):

Zabawne jest to jak atrakcyjne są szroty z USA, gdzie ściągnięcie ich to nie mały koszt i ryzyko, a to co po lekkiej stłuczce w EU to atfu! Gardzi się tym, dziwne czasy nastały

ja zawsze uwazam ze kazdy ma swoja opinie itp. Sa ludzie ktorzy auto z przerysowanym blotnikiem uwazaja za wypadkowe i juz takiego nie kupia. Dla mnie to akurat nie jest problem, nawet wymiana zderzakow, maski itp dopoki auto nie ma naruszonych elementow konstrukcyjnych. No ale sa tez osoby ktorym i to nie przeszkadza i naciagają "łapy" itd - dla mnie to juz bez sensu. No ale tak jak napisalem, kazdy ma swoje poglady i nalezy je szanowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Langista napisał(a):

Zabawne jest to jak atrakcyjne są szroty z USA, gdzie ściągnięcie ich to nie mały koszt i ryzyko, a to co po lekkiej stłuczce w EU to atfu! Gardzi się tym, dziwne czasy nastały :grin:

Wiesz w ogóle o czym piszesz ? Wdziałeś chodź raz licytacje z Niemiec i z UE , no chyba nie . Ja bym chciał żeby choć jedno auto z np. Niemiec było tak rozwalone jak się tu ogląda . Masz do wymiany np. błotnik maską , drzwi . a W Niemczech przy tych samych szkodach dodatkowo sajgon w środku . W Stanach możesz wybrać jakie Ci pasuje , Kupisz lekko uszkodzone i się cieszysz bo wiesz co naprawiasz  , a w Niemczech , kupujesz i gówno będziesz widział jak wyglądało wcześniej . Oczywiście lepiej  Niemieckie się robi bo potem wysyła się z powrotem za kupę kasy , a pajace kupują jak świeże bułeczki i potem piszą - Kupiłem auto z „ pewną historią" :grin: . Tak że narazie to Ty jesteś zabawny ze swoimi stwierdzeniami . Po lekkiej stłuczce w EU :facepalm:

Edytowane przez mariusz36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...