Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Q5 FY 2.0 TFSI 252HP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Działa link ?

Opublikowano
Godzinę temu, tom2009 napisał(a):

Działa link ?

Link działa.

Opublikowano
9 godzin temu, tom2009 napisał(a):

Co myślicie o tym egzemplarzu:

Po zdjęciach wygląda na drobne uszkodzenie  .Ten zderzak jest składany , wymienić tylko lewą stronę . Tu jeszcze dojdzie pas przedni i może chłodnice , chyba że dostał lekko w rant belki i skrzywiło końcówkę podłużnicy  . Często przy tak lekkich uszkodzeniach lubi być potem jakieś „ jajko niespodzianka " które na zdjęciach nie widać .:wink:

Wizualnie wygląda spoko , więc pewnie tanio nie będzie . 

Edytowane przez mariusz36

Opublikowano
7 minut temu, mariusz36 napisał(a):

Po zdjęciach wygląda na drobne uszkodzenie  .Ten zderzak jest składany , wymienić tylko lewą stronę . Tu jeszcze dojdzie pas przedni i może chłodnice , chyba że dostał lekko w rant belki i skrzywiło końcówkę prowadnicy . Często przy tak lekkich uszkodzeniach lubi być potem jakieś „ jajko niespodzianka " które na zdjęciach nie widać .:wink:

Wizualnie wygląda spoko , więc pewnie tanio nie będzie . 

Popatrz na płyn w zbiorniczku. na foto auto pracuje bo widać na obrotomierzu. Boje się ugotowanego silnika. Jakaś kontrolka świeci na czerwono ale to nie wiem od czego..

Opublikowano
10 minut temu, tom2009 napisał(a):

Jakaś kontrolka świeci na czerwono ale to nie wiem od czego..

Od stanu płynu chłodniczego.

Screenshot_20230216_105435_Gallery.jpg

Opublikowano
5 minut temu, tom2009 napisał(a):

Popatrz na płyn w zbiorniczku. na foto auto pracuje bo widać na obrotomierzu. Boje się ugotowanego silnika.

Tu akurat nie ma się czego bać , odpalili tylko żeby wszyscy widzieli że silnik pracuje , ale jeździć nim nie będą :) . Potem wszystko załatwiają wózkami  , nawet w Niemczech czy Holandii . Jedynie Ty możesz odpalić żeby zjechać z lory 

Opublikowano
9 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Od stanu płynu chłodniczego.

Screenshot_20230216_105435_Gallery.jpg

A te 2 czerwone u góry ? 

Opublikowano

Ta po środku (trójkąt ostrzegawczy), to centralna lampka kontrolna. Pali się ona prawie zawsze gdy zaświeci się jakaś inna kontrolka o usterce. 

Tej po prawej stronie nie powiem bo jest rozmazana.

Screenshot_20230216_111320_Opera.jpg

Opublikowano

Po umiejscowieniu kontrolki może to być kontrolka układ hamulcowy (wykrzyknik w kółku), przynajmnie tak jest u mnie.

Screenshot_20230216_112126_Gallery.jpg

Opublikowano

ok, dziękuję za wyczerpujące informację :) Może spróbuję podejść do tego tzn. nie osobiście :)

Opublikowano

Wygląda w miarę dobrze, wiadomo kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Tanio nie będzie

Opublikowano
Godzinę temu, audicoman napisał(a):

Wygląda w miarę dobrze, wiadomo kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Tanio nie będzie

na ile wyceniasz ?

Opublikowano

Bardzo ładny stan. Warte zakupu. Obstawiam 16 - 18k

 

Opublikowano
3 godziny temu, Koalakm napisał(a):

Bardzo ładny stan. Warte zakupu. Obstawiam 16 - 18k

 

Niestety przekroczyło mój budżet. Pierwszy właściciel, regularne serwisy 14 szt, pierwsza szkoda a i nowe opony w serwisie w połowie 22 roku. Temat był ciekawy.

Opublikowano
13 godzin temu, tom2009 napisał(a):

Podsumowując to auto:

Finalna oferta: $17,600 czyli około 105 tyś zł pod dom +akcyza +naprawa + konwersja = około 120 tyś

Opublikowano

Czasami da się coś ciekawego ustrzelić w dobrym budżecie, ale na to trzeba cierpliwości.

Opublikowano
12 godzin temu, tom2009 napisał(a):

Finalna oferta: $17,600 czyli około 105 tyś zł pod dom +akcyza +naprawa + konwersja = około 120 tyś

Czyli tak jak obstawialem ;)

3 godziny temu, audicoman napisał(a):

Czasami da się coś ciekawego ustrzelić w dobrym budżecie, ale na to trzeba cierpliwości.

tak to prawda - trzeba niestety czasu i polowania ;)

Opublikowano

Tu powinna byc dobra cena, wersja premium plus, - ale troche jest do zrobienia ale moim zdaniem do ogarniecia, poduszki nie wystrzelone, ladna tapicerka bezowa ;) 

 

https://www.copart.com/lot/39158213/salvage-2018-audi-q5-premium-plus-tn-nashville

 

Opublikowano

budżet chyba za slaby na Q5 80A, bo kupi tanio a w naprawę wsadzi worek pieniędzy, jak tamta się sprzedała za 17500 i miała mało uszkodzeń i była za droga to sorry :whistling:

Opublikowano
18 minut temu, marcin_o23 napisał(a):

budżet chyba za slaby na Q5 80A, bo kupi tanio a w naprawę wsadzi worek pieniędzy, jak tamta się sprzedała za 17500 i miała mało uszkodzeń i była za droga to sorry

da rade - ten zakup ma ten plus ze najpierw zaplaci czesc, potem akcyzy itp. Zanim auto trafi do niego to juz cos dozbiera ;) a potem powoli naprawi :) ostatecznie bedzie zadowolony z nowego modelu ;) Obstawiam ze ta pojdzie okolo 10k

Edytowane przez Koalakm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.