Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Q5 FY 2.0 TFSI 252HP


RALF76

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, tom2009 napisał(a):

Odpuściłem temat. To kopertówka w Kanadzie. 17 rocznik bez kluczy i nie wiadomo czy silnik ok. No ale S-line.

A to jak brak kluczy i stan silnika niewiadomo to lepiej odpuscic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka nowa Q5 FY na rynek amerykański ma 8 biegowego tipa czy 7 biegowy stronic? Kiedyś przymierzałem się do zakupu A5 z tym motorem i miała stronika....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2023 o 11:27, Muskel1 napisał(a):
W dniu 2.01.2023 o 09:52, Koalakm napisał(a):

 Daj prosze znac jak mozna aktywowac aby pokazywal biegi.
 

I jak tam, powiodło się?

Hej, tak wszystko ok. Mozna fajnie wybrac nawet czy ma pokazywac nr biegu w S a w D juz nie, rozne konfiguracje.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już niektórzy z kolegów z forum wiedzą - udało mi się kupić auto S-line 2018 rok. Mam pytanie. Czy jak mam "KA6 z przednią i tylną kamerą oraz dwoma bocznymi 3D" to też są czujniki ruchu poprzecznego w tym ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tom2009 napisał(a):

Jak już niektórzy z kolegów z forum wiedzą - udało mi się kupić auto S-line 2018 rok. Mam pytanie. Czy jak mam "KA6 z przednią i tylną kamerą oraz dwoma bocznymi 3D" to też są czujniki ruchu poprzecznego w tym ?

ja mam to KA6 (czyli kamery 360) i nie mam czujnikow z boku - tylko 4 przod i 4 tyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koalakm napisał(a):

ja mam to KA6 (czyli kamery 360) i nie mam czujnikow z boku - tylko 4 przod i 4 tyl.

Niewiem jak to się nazywa ale chodziło mi o martwe pole np. przy wyjeździe do tyłu z miejsca parkowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tom2009 napisał(a):

Niewiem jak to się nazywa ale chodziło mi o martwe pole np. przy wyjeździe do tyłu z miejsca parkowania. 

a chodzi Ci o tzw. Bilsa - ja to mam, ale patrze w wykazie wyposazenia i nie wiem pod jakim kodem to sie kryje. Na zdjeciach to zobaczysz moze lusterko patrzac od wewnatrz bedzie mialo na obudowie szybke taka... Ten system to radary w tylnym zderzaku. Jaka wersje udalo Ci sie kupic? Premium Plus czy Prestige?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Koalakm napisał(a):

a chodzi Ci o tzw. Bilsa - ja to mam, ale patrze w wykazie wyposazenia i nie wiem pod jakim kodem to sie kryje. Na zdjeciach to zobaczysz moze lusterko patrzac od wewnatrz bedzie mialo na obudowie szybke taka... Ten system to radary w tylnym zderzaku. Jaka wersje udalo Ci sie kupic? Premium Plus czy Prestige?

TECHNIK S-LINE - porównując wyposażenie to tak jak prestige chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, tom2009 napisał(a):

TECHNIK S-LINE - porównując wyposażenie to tak jak prestige chyba.

czyli radary masz z przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Koalakm napisał(a):

czyli radary masz z przodu?

Chyba raczej nie. Tylko chyba kamera pod znaczkiem na grillu do KA6 albo 6K9 pre sense. Zderzak ściągnięty. Tylko wyposażenie sprawdzałem.

Edytowane przez tom2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tom2009 napisał(a):

Jak już niektórzy z kolegów z forum wiedzą - udało mi się kupić auto S-line 2018 rok. Mam pytanie. Czy jak mam "KA6 z przednią i tylną kamerą oraz dwoma bocznymi 3D" to też są czujniki ruchu poprzecznego w tym ?  

 

Chodzi o to, że samochód sam się zatrzyma jak wyjeżdżasz tyłem z miejsca parkingowego i wykryje, że inny samochod jedzie poprzecznie?

 

To nie jest związane z kamerami 360 (mam tylko kamerę cofania i 4 czujniki parkowania z tyłu + 4 z przodu). Wydaje mi się, że to element pakietu: PCM City assistance package, poza tym z vinu wychodzi, że mam: QK1 With multifunction camera + 6K8 pre sense city without pre care (ale to chyba nie odpowiada za tą funkcję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy rozróżnić 2 rzeczy. Które jako wyposażenie występują niezależnie od siebie.

Pierwsze to asystent parkowanie (PLA) czyli w sumie 12 czujników w zderzakach. Służy tylko do parkowania.

Druga rzecz to Audi Side Assist, czyli asystent zmiany pasa ruchu. Posiada 2 radary pod tylnym zderzakiem oraz lampki ostrzegawcze w obudowach lusterek zewnętrznych.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Druga rzecz to Audi Side Assist

zgadza sie, tylko pod ta nazwa w kodach wyposazenia ani w nazwie tego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ja456 napisał(a):

Chodzi o to, że samochód sam się zatrzyma jak wyjeżdżasz tyłem z miejsca parkingowego i wykryje, że inny samochod jedzie poprzecznie?

To jest asystent ruchu poprzecznego i działa tylko gdy masz na wyposażeniu Audi pre sense rear.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Muskel1 napisał(a):



Druga rzecz to Audi Side Assist, czyli asystent zmiany pasa ruchu. Posiada 2 radary pod tylnym zderzakiem oraz lampki pstrzegawcze w obudowach lusterek zewnętrznych.

to jest: PDU driver assistence package NAR ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

To jest asystent ruchu poprzecznego i działa tylko gdy masz na wyposażeniu Audi pre sense rear.

czyli to coś innego niż 6K9 pre sense city z pre care ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Koalakm napisał(a):

zgadza sie, tylko pod ta nazwa w kodach wyposazenia ani w nazwie tego nie ma

Zależy czym rozkodowałeś VIN.

Ja mam np. 2 wydruki i na jednym (wydruk z ASO) występuje pod nazwą Audi Side Assist 7Y1.

Screenshot_20230414_103023_Word.jpg

Screenshot_20230414_102941_Drive.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to wyposazenie a w pliku z wyposazeniem mam pod tym kodem co podales:

7Y1 asystent zmiany pasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ja456 napisał(a):

 

Chodzi o to, że samochód sam się zatrzyma jak wyjeżdżasz tyłem z miejsca parkingowego i wykryje, że inny samochod jedzie poprzecznie?

 

Tak to miałem na myśli. Jaki kod wyposażenia musi być aby była ta funkcja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...