Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wibracje przy przyspieszaniu od 2500 do 3000obr


Adyy_os

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W czasie przyspieszania przy obrotach około 2500 do 3000obr auto zaczyna drgać. Auto po wymianie dwumasy i sprzęgła. Przeguby wewnętrzne tylne nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Adyy_os napisał:

Witam. W czasie przyspieszania przy obrotach około 2500 do 3000obr auto zaczyna drgać. Auto po wymianie dwumasy i sprzęgła. Przeguby wewnętrzne tylne nowe.

Sprawdź wszystkie przeguby wewnętrze i podporę wału. U mnie wymieniałem przeguby wewnętrzne w maju bo były lekkie wibracje. W tamtym tygodniu wibracje powróciły ale z 10-krotną siłą. Nie dało się jechać nawet 30 km/h. Powód, pękła osłona gumowa jednego przegubu, dostała się woda i piasek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie troszkę źle wytłumaczyłem, auto drży TYLKO na 2500-3000obr przy przyspieszaniu, od 3000 nie czuć aby w ogóle coś się działo 

Edytowane przez Adyy_os
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła dobrze wyważone ? ja miałem drgania i wibracje miedzy 120-140 km/h. Powodem były słabe gumy i źle wyważone koła.. pierdoła a wkurzało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adyy_os napisał:

Ogólnie troszkę źle wytłumaczyłem, auto drży TYLKO na 2500-3000obr przy przyspieszaniu, od 3000 nie czuć aby w ogóle coś się działo 

Ale przy przyspieszaniu z pedałem w podłodze czy takim delikatnym?

Dmumas założyłeś dedykowany do bfb czy np. tanszy z avj, bo to znacząca różnica. Ten z avj się nie nadaje do mocy większych niż seryjne w quattro, bo jest za miękki i pojawiają się wibracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...