Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wymiana radia AUDI A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

 

na początku zaznaczę, że kompletnie nie znam się na tym temacie dlatego postanowiłem zrobić temat na forum, w moje ręce wpadło ostatnio Audi A4 B6 Cabrio, jest to samochód sprowadzony z USA co za tym idzie oryginalne radio nie działa w Polsce. Wytłumaczcie mi proszę w łopatologiczny sposób co muszę zrobić żeby radio zaczęło działa? Domyślam się, że będzie konieczna wymiana całego radia i w związku z tym możecie od razu polecić jakieś konkretne modele, których sami używacie.

Pozdro

Opublikowano

Jak to nie działa? Nie załącza się w ogóle? W USA masz stacje AM a w Europie FM, radia mają możliwość przełączania się między tymi stacjami. Jak w ogóle się nie włącza to uszkodzone lub bezpiecznik padł.

Opublikowano

w USA też jest FM ale częstotliwości tylko nieparzyste 

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, Langista napisał:

Jak to nie działa? Nie załącza się w ogóle? W USA masz stacje AM a w Europie FM, radia mają możliwość przełączania się między tymi stacjami. Jak w ogóle się nie włącza to uszkodzone lub bezpiecznik padł.

załącza się ale nie odbiera żadnych stacji i nie wiem w czym jest problem i co zrobić żeby radio zaczęło odbierać 

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, Langista napisał:

Jak to nie działa? Nie załącza się w ogóle? W USA masz stacje AM a w Europie FM, radia mają możliwość przełączania się między tymi stacjami. Jak w ogóle się nie włącza to uszkodzone lub bezpiecznik padł.

generalnie radio działa, włącza się bez problemu ale nie odbiera żadnych stacji, nie wiem co zrobić żeby zaczęło odbierać 

Opublikowano

Sprawdź najpierw czy masz na FM mode.. potem podepnij coś typu vcds czy VAG-COM, może padł całkowicie moduł anteny.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Langista napisał:

Sprawdź najpierw czy masz na FM mode.. potem podepnij coś typu vcds czy VAG-COM, może padł całkowicie moduł anteny.

mam moduły fm i am z tego co widzę, dzisiaj się też trochę pobawiłem i radio odbierało sygnał ale są straszne szumy i częstotliwość przeskakuje mi co 0,2 np: z 96,5 na 96,7 

Opublikowano

Może napisz najpierw jakie to radio masz?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Muskel1 napisał:

Może napisz najpierw jakie to radio masz?

Symphony 2 

Opublikowano
  • Autor

bump

Opublikowano

Zrób co napisałem wcześniej - podepnij pod komputer diagnostyczny i wykonaj pełny Autosan.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.