Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprzęgło z A4 B6 1.9TDI AWX do 1.8T


Koziar993

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ! Nie krzyczycie na starcie , bo 80 procent z tego tematu się orientuje !

Chodzi o to ,że lubię kupować przedmioty na allegro itp czy moglibyście mnie poratować numerami które potrzebuje do przekładni sprzęgła z AWX do 1.8t bfb Quattro ?

Oczywicie szukałem samemu ale pojawiają się pewne niespójności i nie chciałbym zamówić nie to co trzeba.

Interesuje mnie zestaw AWX i docisk z tłumikami drgań z BFB.

Czy moze lepiej osobno kupować części z AWX niz w zestawie ? Co przy okazji tego wymienić ?

Będę wdzięczny za informację , może akurat ma ktoś zapisane numery w.w. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz wszystko osobno z AWX oprócz tarczy, tarcze dajesz z tłumikiem drgań z BFB, przy tarczy z AWX mogą być drgania przy przyspieszaniu.

Numery dobierzesz np. w aparts.pl po wpisaniu auta, raz AWX raz BFB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki . Mniej więcej o to mi chodziło. Tylko jak wpisywałem model auta z AWX to jakieś dwie średnicę mi wyskakiwały 220 i 240 mm ? Jakoś tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

228 mm ma tarcza. 

Jak wymieniasz komplet z dwumasem to kup w zestawie, wyjdzie taniej, i dodatkowo dokupisz tarcze od bfb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, przem8 napisał(a):

wyjdzie taniej

Niedawno patrzyłem to wychodzi podobnie kupując wszystko osobno a jak nie podobnie to na pewno taniej jak kupując komplet plus dodatkową tarczę :wink:

Tak czy inaczej to niech kolega przed zakupem sprawdzi ceny i porówna co się bardziej opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Shhaddoww napisał(a):

Tak na marginesie tarcza sprzęgła z bfb nie ma tłumików drgań. Tłumiki drgań są w bex

Tak na marginesie to kolega nie ma racji. 323 0645 10 LuK Taka idzie do bfb z q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcza sprzęgła w bfb quattro powinna mieć tłumik drgań (06B141031NX), chyba że ktos wymieniał sprzęgło i nie ma. 06B141031P dla ośki bfb jest bez.

Edytowane przez tass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zainteresowanie tematem ! Jutro będę wszystko sprawadzał i wrzucę numery , moze komus innemu rowniez sie przyda

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozeznaniem się troszkę i obecnie w Inter Cars nie sprzedają osobno docisku z AWX , więc zostaje mi kupić komplet .

 

1. Tarcza z tłumikiem drgań LUK - 323064

510

 

2. Komplet sprzęgła z dwumasem LUK - 600004000

 

czy ktoś z was może potwierdzić, że te numery będą pasowały do A4 B6 1.8t Quattro 5biegow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat.
Jeżeli chce wsadzić sprzęgło z awx do 1.8t bfb quattro (6biegów), musze kupić:

- komplet z dwumasą: LUK 600004000

- tarcza sprzęgła LUK 323 0645 10

 

Może mi ktoś potwierdzić, że tak ma być i działać (nic nie trzeba skracać)? :D 

Jeśli okazałoby się, że dwumasę mam ok, to mogę zostawić z bfb, resztę dobrać z awx i tarczę bfb z tłumnikiem drgań? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Niestety nie, jeśli masz 6 biegów to potrzebujesz innego sprzęgła , gdzieś jest drugi post o tym na forum ;) jutro postaram się bardziej pomoc .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2023 o 20:20, Koziar993 napisał(a):

Hej ! Niestety nie, jeśli masz 6 biegów to potrzebujesz innego sprzęgła , gdzieś jest drugi post o tym na forum ;) jutro postaram się bardziej pomoc .

Witam, czytam tutaj wypowiedzi, ponieważ zakupiłem sztywne koło od Audi 80 b4 2.0 115 km, doczytałem na grupie Facebook, że mogę założyć resztę osprzętu od awx, pytanie moje jest takie, czy to podejdzie do Audi a4 b6 BEX, ośka i 6 b. 
pozdrawiam ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...