Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skóra kierownicy oraz mieszka biegów - wytarcia naprawa


FabianB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam trochę podartą skórę na kierownicy oraz na gałce zmiany biegów, chcę to poprawić i kupić zestaw colourlock do regeneracji takich powierzchni, używał ktoś kiedyś tego specyfika? Druga sprawa jakie będą namiary na oznaczenie symbolu koloru tej skóry idento jak na zdjęciu - będę musiał dobrać farbę mam identyczny kolor obszyć skóry kierownicy, mieszka

 

Screenshot_2022-11-23-05-31-19-131_pl.allegro.jpg

Screenshot_2022-11-23-05-31-26-832_pl.allegro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj drugiej lub obszywaj swoją, używałem kiedyś i te mazidełka zaaplikowane na kierownice czy gałkę zmiany biegów trzymają chwilę i schodzą jak naskórek. Na tapicerce jeżeli jest dobrze przygotowana do zabiegu to trzyma. Jeżeli się zdecydujesz to sugeruję nie dobierać koloru z katalogu tylko wysłać swój element jako próbkę bo po latach oddziaływania słońca, brudu, potu z rąk to co teraz masz nie odpowiada już odcieniem fabryce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby ta farba się dobrze trzymała to po przygotowaniu powierzchni trzeba nałożyć blocker, a po malowaniu topcoat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, I Matt I napisał(a):

Aby ta farba się dobrze trzymała to po przygotowaniu powierzchni trzeba nałożyć blocker, a po malowaniu topcoat.

W zestawie czy osobno te specyfiki można dokupić? Dopiero się w tym temacie rozglądam bo nigdy tego jeszcze nie robiłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw podstawowy zawiera rozpuszczalnik, farbę i impregnat Leder Versiegelung. Do zestawu najlepiej dokupić odtłuszczacz Fettabsorber. Najlepiej wysłać zdjęcia uszkodzeń do Colourlock i dobiorą odpowiednie produkty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej podjechać do dobrego sklepu detailingowego i na miejscu dobiorą farbę i cały taki zestaw wyniesie mniej jak 100zł. Dodatkowo tylko trzeba dokupić bezbarwny ( do wybory matowy, pół-mat, błyszczący, satynowy). Kupowałem 2x taki zestaw i u mnie w okolicy koszt 70zł + bezbarwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, a jak z trwałością Teraz tego, po takim malowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze położysz to swoje wytrzyma.U kolegi trzyma się już około  dwa lata i efekt ciągle jest zadowalający, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...