Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Wyciek płynu do sprzyskiwaczy


Pieterb

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o kolegów, bo mam wyciek płynu do spryskiwaczy tuż za przednim lewym kołem. Idą tam jak mniemam przewody do tylnej szyby ale jak wstępnie zajrzałem jest tam coś na kształt pompki bo tak to wygląda.

Pytanie takie,  czy lepiej se tam dobrać zdejmując nadkole czy te plastiki na prochach bo nie wiem jak się za to zabrać. Jak ktoś coś takiego robił byłbym wdzięczny za jakąś poradę.

A może jedno i drugie trzeba.

Edytowane przez Pieterb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Trzeba jakiś ciepły garaż załatwić bo się obawiam popękania tych plastików.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie lewe koło. Kierunki określamy w stronę jazdy. Lewa strona pojazdu to strona kierowcy i tam jest zbiornik płynu do spryskiwaczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że puściła Ci uszczelka na łączeniu zbiorniczków - jest dwuczesciowy i do tego nje trzeba demontowac nadkola. 

Jest tez taka opcja, że jak zalejesz do pełna to wylewa się odpowietrzeniem. Zależy jaki masz typ zbiorniczka, bo byly dwa - odpowietrzenie z powrotem do zbiorniczka wężykiem i ślepy krociec w nadkolu. 

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Przednie lewe koło. Kierunki określamy w stronę jazdy. Lewa strona pojazdu to strona kierowcy i tam jest zbiornik płynu do spryskiwaczy. 

Sorry mój kuźwa błąd bo chodzi o lewe koło oczywiście.

 

No właśnie wylewa się do połowy jakby, przyjrzę się temu bo tego nie wiedziałem że są dwuczęściowe.

Edytowane przez Pieterb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, uszczelka wymieniona. Nie jestem jednak pewien czy to to bo nie wyglądała źle ale zobaczę.

Dźwine że plama była tuż za kołem już jakby.

Edytowane przez Pieterb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2022 o 09:58, przem8 napisał(a):

Zależy jaki masz typ zbiorniczka, bo byly dwa - odpowietrzenie z powrotem do zbiorniczka wężykiem

U mnie tak właśnie jest i wężyk też wygląda ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...