Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MMI 2G cały czas pobiera prąd


frog125

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich 

Mam od jakiegoś czasu problem polegającym związany z nawigacja itp chodzi o bezpiecznik 7.5A z tyłu po prawej stronie ST3 -3 po zgadszeniu auta nie przechodzi w stan spoczynku. Nie wiem już gdzie szukać przyczyn, próbowałem prawie wszystkiego. Może coś się rozkodowalo? Posiadam Mmi2g światłowody są ok bo sprawdzone. Chętnie wysłucham waszych opini 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc pewnie MMI uwalone skoro się nie usypia. Wstaw pełny autoscan, może coś tam będzie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawdziłem jakowych błędów w radiu i navi nie mam. Mam dwa w silniku od przepływomierza oraz w komforcie ze źle zakodowany sterownik ale co zle nie mam pojęcia bo kiedyś dużo się dokładało i dokładało. Navi nie zmieniałem. Z tego co zauważyłem że nie zawsze wyłącza się napęd od navi i wzmacniacz bo słychać przekaźnik. Gdzie to szukać dalej co wymienić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, frog125 napisał(a):

Dziś sprawdziłem jakowych błędów w radiu i navi nie mam. Mam dwa w silniku od przepływomierza oraz w komforcie ze źle zakodowany sterownik ale co zle nie mam pojęcia bo kiedyś dużo się dokładało i dokładało. Navi nie zmieniałem. Z tego co zauważyłem że nie zawsze wyłącza się napęd od navi i wzmacniacz bo słychać przekaźnik. Gdzie to szukać dalej co wymienić. I czujnik od alarmu też się uwalił bo jest błąd.

 

20221222_190854.jpg

20221222_185543.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...