Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Asystent świateł drogowych w A4 B9 - brak funkcji w MMI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odczekałeś uśpienie sterowników po zaryglowaniu auta?

Opublikowano
2 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Odczekałeś uśpienie sterowników po zaryglowaniu auta?

Nie ok jak.trzeba to jescze raz zrobie 

Opublikowano
28 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Odczekałeś uśpienie sterowników po zaryglowaniu auta?

Po odczekaniu też nie dziala.

Opublikowano

No to nie mam pomysłu.

Opublikowano
11 minut temu, Muskel1 napisał(a):

No to nie mam pomysłu.

Szkoda ale dziękuję bardzo za pomoc i pozdrawiam 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

witam. mam podobny problem z asystentem świateł w A4B9 2017r.

Mianowicie funkcja działa poprawnie lecz brak informacji w MMI.Poniżej kodowania jakie mam

Adres 09: Centr.zesp.elektr. (J519)       Plik etykiet:* Brak
   Oznaczenie elementu SW: 8W0 907 063 CG    HW: 8W0 907 063 BG
   Komponent: BCM1 MLBevo   H13 0266  
   Kodowanie: 07501143E17800CD05450010582F00B9110B3108000000000000000020001A810A450123025605

 

Adres A5: Czujniki asyst.j.-p. (R242)       Plik etykiet:* Przekier.nieudane!
   Oznaczenie elementu SW: 8W0 907 217 B    HW: 8W0 907 217 
   Komponent: BVS           H15 0042  
   Kodowanie: 0404090200000401022023A0AD0000FC80F0C020C020

pomoże ktoś aby w MMi opcja była widoczna?

Opublikowano
39 minut temu, Krzysiek79 napisał(a):

lecz brak informacji w MMI

Jakiej informacji?

Opublikowano
12 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Jakiej informacji?

W MMI powinna być widoczna opcja asystent świateł drogowych z opcją włączenia bądź wylaczenia ??? Czy sie mylę?

Opublikowano
8 minut temu, Krzysiek79 napisał(a):

W MMI powinna być widoczna opcja asystent świateł drogowych z opcją włączenia bądź wylaczenia ??? Czy sie mylę?

20251001_165347.thumb.jpg.a6cffe378282bc6229936f1d82ed3b41.jpg

Opublikowano

Powinien być widoczny w ustawieniach oświetlenia zewnętrznego (na poniższym screenie Fernlichtassistent).

5_large.jpg

Opublikowano
Teraz, Muskel1 napisał(a):

Powinien być widoczny w ustawieniach oświetlenia zewnętrznego (na poniższym screenie Fernlichtassistent).

5_large.jpg

no i  właśnie tego nie mam :(

Opublikowano

Kto kodował? 

Opublikowano
Teraz, Muskel1 napisał(a):

Kto kodował? 

ja sam, według Twojego opisu, wszystko działa tylko brak info w mmi. na zegarach jest info,jest ikonka świateł biała i światła automatycznie sięprzełączają 

Edytowane przez Krzysiek79

Opublikowano
14 minut temu, Krzysiek79 napisał(a):

według Twojego opisu

Jeżeli masz na myśli opis który podałem tutaj na pierwszej stronie, to był to opis uzupełniający do kodowania, które twórcą tematu już sam wykonał, dlatego nie podałem wszystkiego.


Musisz w sterowniku 09 w bajcie 5 aktywować jeszcze bit 0.

Po dokonanu zmian odczekanie uśpienia sterowników, czyli zarygluj auto na 15 min. pilotem i po odczekaniu powinno się pojawić na ekranie.

Opublikowano
Teraz, Muskel1 napisał(a):

Jeżeli masz na myśli opis który podałem tutaj na pierwszej stronie, to był to opis uzupełniający do kodowania, które twórcą tematu już sam wykonał, dlatego nie podałem wszystkiego.


Musisz w sterowniku 09 w bajcie 5 aktywować jeszcze bit 0.

Po dokonanu zmian odczekanie uśpienia sterowników, czyli zarygluj auto na 15 min. pilotem i po odczekaniu powinno się pojawić na ekranie.

widzisz,człowiek całe życie się uczy......

już mam info,po kodowaniu odrazu pojawiła się informacja

jesteś WIELKI :)

dzięki

 

jeszcze pytanie co do asystenta pasa ruchu,ponieważ także kodowałem lecz linie wykrywa dopiero przy prędkości ok 65kmh czy tak ma być???

 

Opublikowano
1 minutę temu, Krzysiek79 napisał(a):

wykrywa dopiero przy prędkości ok 65kmh czy tak ma być???

Tak.

Opublikowano
Teraz, Muskel1 napisał(a):

Tak.

wielkie  dzięki :)

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć

Pożyczyłem klona

Udało się zmienić

Sterownik A5 (kamera)

Bajt 21 Bit 5 aktywować z 0 na 1

 

Nie mogę zmienić bitów w Sterowniku 09 wyskakuje Błąd 13.: nieprawidłowa długość informacji lub nieprawidłowy format

Próbowałem z kodem dostępu 20103 ale też nie działa.

Myślicie że to wina kolna czy robię coś nie tak?

Sterownik 09 (BCM1)

Bajt 5 

Bit 5 i Bit 6 aktywować z 0 na 1
 

Przesyłam Skan auta.

 

Scan.txt

Opublikowano

Zainwestuj w oryginalny VCDS. 

Opublikowano

Wklej to kodowanie do sterownika 09:

07001140657904CD050C010898AE80A9110B1108000000980101080020001A80084140320256010000000000000000000000000000000000000000000000000000

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.