Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Najładniejsze zdjęcia A4 na forum - SUGESTIE i UWAGI


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Hihi, nie musisz - a Ty nie chciałbyś mieć wsparcia swojego regionu gdybyś startował w konkursie ?

ale jaki to ma wszystko wówczas sens :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, nie musisz - a Ty nie chciałbyś mieć wsparcia swojego regionu gdybyś startował w konkursie ?

I tu się zdziwisz, bo nie - ja bym nie chciał żeby mój region stawiał na moje auto tylko dlatego, że jestem z ich regionu - tak jak Jarko napisał - jaki to by miało wówczas sens ?

Chodzi o to żeby wybrać najładniejszą fotkę oraz auto, a nie osobę/kumpla/znajomego.

Może warto by się jednak było nad tym zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o głosowaniu tylko na auta znajomka, demokracja w głosowaniu jest i wybiera się fotkę która się podoba. Koniec wywodu z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo sposób prowadzenia konkursu zwyczajnie jest do banii...

Nie, no coś Ty. Przecież tak zawsze było, jest i będzie z konkursami. Nic na to nie poradzimy.

Niektóre auta są zbyt charakterystyczne, żeby głosować na anonimowe zdjęcia, a żadne inne rozwiązanie nie przychodzi mi do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no coś Ty. Przecież tak zawsze było, jest i będzie z konkursami. Nic na to nie poradzimy.

Było, ale tutaj jednak głosujemy żeby efekty głosowania potem oglądać na ścianie przez cały rok więc jak ktoś głosuje nawet wg swojego regionu to co to da ? Mija się to z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo sposób prowadzenia konkursu zwyczajnie jest do banii...

Nie, no coś Ty. Przecież tak zawsze było, jest i będzie z konkursami. Nic na to nie poradzimy.

Niektóre auta są zbyt charakterystyczne, żeby głosować na anonimowe zdjęcia, a żadne inne rozwiązanie nie przychodzi mi do głowy.

głosowanie tajne, gdzie nie widzimy kto prowadzi i dodatkowo zarząd (lub grono ludzików mających pojęcie o fotografi) podejmujący ostateczną i nieodwołalną decyzję :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł. Może przesunąć konkurs na główną stronę forum, do Hyde Parku. W stosunku do zaglądających na forum, głosów w konkursie jest mizernie. Większa ich liczba, złagodziłaby efekt 'kolesiostwa'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł. Może przesunąć konkurs na główną stronę forum, do Hyde Parku. W stosunku do zaglądających na forum, głosów w konkursie jest mizernie. Większa ich liczba, złagodziłaby efekt 'kolesiostwa'.

Ci z zewnątrz nie będą zainteresowani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głosowanie tajne, gdzie nie widzimy kto prowadzi i dodatkowo zarząd (lub grono ludzików mających pojęcie o fotografi) podejmujący ostateczną i nieodwołalną decyzję :gwizdanie:

Wg mnie powinno być tak, że zbieramy te fotki, dodatkowo pod koniec roku nadsyłane są jeszcze inne zdjęcia i z tych określone grono wybiera fotki.

Przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł. Może przesunąć konkurs na główną stronę forum, do Hyde Parku. W stosunku do zaglądających na forum, głosów w konkursie jest mizernie. Większa ich liczba, złagodziłaby efekt 'kolesiostwa'.

Trzeba by tylko po to stworzyć osobny dział - chyba nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głosowanie tajne, gdzie nie widzimy kto prowadzi i dodatkowo zarząd (lub grono ludzików mających pojęcie o fotografi) podejmujący ostateczną i nieodwołalną decyzję :gwizdanie:

Wg mnie powinno być tak, że zbieramy te fotki, dodatkowo pod koniec roku nadsyłane są jeszcze inne zdjęcia i z tych określone grono wybiera fotki.

jak zrobimy tak to znowu będzie raban, że ktoś wygrał a nie ma go w kalendarzu, dlatego lepiej jak się nie wie, że się wygrało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dwa pomysły:

1. przyjmuje zgłoszenia wszystkich zdjęć dla przykładu do 20 każdego miesiąca, po czym np do 25 ZK we własnym gronie wybiera 3 najlepsze, które trafiają pod głosowanie publiczne.

2. Organizujemy jury któe we własnym gronie będzie decydowało które zdjęcie jest najlepsze na dany miesiąc - reszta użytkowników nie ma wpływu na wyniki głosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też dobry pomysł :good:

niekoniecznie muszą to być na sztywno 3 zdjęcia - po prostu zdjęcia, które nadają się do kalendarza :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To maja byc zdjecia przedstawiajace najladniejsze autka z naszego klubu, ktore kazdy chcial by miec w kalendarzu! I nie mowie tu tylko o klubowiczach, bo nie koniecznie na naszych scianach moga sie znalezc takie kalendarze, ale rowniez w warsztatach i biurach, gdzie maja sluzyc jako nasza reklama :decayed:

Kto wie... moze przez te kalendarze przybedzie nam czlonkow w przyszlosci, a przeciez im nas wiecej tym lepiej... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie mam do osób które wysyłały zdjęcia. Ale proszę was...powiedzcie mi do cholery co to jest:

kox1.jpg

bramy?? maja byc w kalendarzu ?

kox2.jpg

ogrodzenie ? podrdzewiałe ? ma być w kalendarzu ?

kox3.jpg

niespalona słoma....no po prostu ręce opadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To maja byc zdjecia przedstawiajace najladniejsze autka z naszego klubu, ktore kazdy chcial by miec w kalendarzu! I nie mowie tu tylko o klubowiczach, bo nie koniecznie na naszych scianach moga sie znalezc takie kalendarze, ale rowniez w warsztatach i biurach, gdzie maja sluzyc jako nasza reklama :decayed:

Kto wie... moze przez te kalendarze przybedzie nam czlonkow w przyszlosci, a przeciez im nas wiecej tym lepiej... :cool1:

Jak na razie to są to fotki nie najładniejszych aut tylko wybierane "po znajomości".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie Poziek to mialem na mysli... kto z zewnatrz zaplaci za kalendarz na ktorym sa jakies bramki i jest zrobione przed blokiem albo garazem ??

Widzac taki kalendarz na scianie, klient powinien pomyslec: "Tez chce miec taki, skad go masz ?? Dalo by sie zalatwic i dla mnie ??"

Od kalendarza firmowego :audi: ma go odrozniac tylko to, ze sa tam nasze fury, ale estetycznie zdjecia nie powinne byc gorsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak nie mam nic przeciw tym fotkom co Michaś pokazał. One tylko biorą udział w konkursie, jeszcze nie wygrały :)

Ważne jest żeby wybrać tą najładniejszą, a skąd byśmy wiedzieli która to gdyby dla kontrastu nie było gorszych fotek :wink4:

Najważniejsze żeby ludzie wybierali najładniejsze zdjęcie, nie kierując się zupełnie innymi względami - dla mnie to właśnie jest największym probleme i z tym trzeba coś zrobić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto byłoby już rozejrzeć się za kimś, kto te zdjęcia obrobi. Wypowiedziałby się, czy dotychczas wybrane zdjęcia nadają się do kalendarza i co można z nich zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...