Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Najładniejsze zdjęcia A4 na forum - SUGESTIE i UWAGI


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze dobre zdjęcie robi się podczas sesji, do której trzeba się przygotować (znaleść odpowiednie miejsce, obmysleć ustawienia, warunki odpowiednie do zdjęcia, wymyć autko, pojechać, zrobić kilkadziesiąt-kilkaset fotek, w domu wybrać najlepszą, obrobić ) i dopiero zgłaszać do konkursu, wtedy zdjęcia będą :kox: a u nas 98% to przypadkowe cyknięcia w stylu jakie to mam piękne autko :gwizdanie:

no moje też :embarrassed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie jego auto jak i zdjecie najbardziej mi sie sposobalo i dlatego tak zaglosowalem...

okej...nie pytam już co ty wieszasz u siebie na ścianach..... :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a41.jpg

Dla Mnie wymiata :kox:

a mi sie zdjecie podoba jako auto i krajobraz ale moglbym sie przyczepic do odbicia jakiejs tablicy na drzwiach... zdjecie do retuszu jak prawie kazde... nie mniej jednak furacz wentyla bardziej podchodzi pod moj gust i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjeciu wentyla przyczepiles sie do lezacych galezi

do zdjęcia wentyla czepiam się za pospolite ruszenie kolesiów

jeżeli chodzi o czepianie się innych zdjęć to płoty, garaże czy bunkry miażdżą cycki :decayed:

Poziu, myślę, że zrobiliśmy wszystko żeby odpowiednio rozreklamować konkurs i zwiększyć "frekwencję wyborczą". Ilość głosów zweryfikuje jakość fotek w tym miesiącu oraz w kolejnych. Nie ma co dalej roztrząsać tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to bez dyskusji powinien być ten pkt bo nie każdy ma możliwości na obróbkę zdjęć a szanse powinny byc równe dla wszystkich :good:

Nie każdy ma możliwości na obróbkę zdjęć - zgoda

Nie każdy ma mega sprzęt do cykania fotek - zgoda

Nie każdy ma zdolności i umiejętności do cykania fotek - zgoda

Ale każdy ma trochę oleju w głowie, żeby zdawać sobie sprawę, że zdjęcie na tle płotu czy garaży czy na polu wśród słomy jest do d*py.

jakim polu najpierw troche popatrz a póżniej dyskutuj o gustach albo o swoim guście :chytry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie aż nie wierze że tyle problemów mamy - chcecie fajny kalendarz???będzie zlot i kilkadziesiąt aut - porobi im się fotki - mam 4 grafików w drukarni i zrobią z tego rewelka kalendarz. a to miała być zabawa a zrobiła się masakra. przecież nikt nie mówi że musimy z tych zdjęc zrobić kalendarz. jak jest 6 c**jo... zdjęć i żadnego dobrego to z tego co jest wybieram to co najlepsze bo nie daj Boże wygra zdjęcie na parkingu przy banerze reklamowym Tesco.ale skoro nie ma innych zdjęć to co Jarko ma przerwać konkurs???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniej jednak furacz wentyla bardziej podchodzi pod moj gust i tyle

NARESZCIE !!! w końcu dochodzimy do sedna :good:

i o to chodzi Nike

i teraz napisze na czerwono: MNIE FURACZ WENTYLA TEZ NAJBARDZIEJ PODCHODZI I JEST ZEJEBISTY

ale zdjęcie jest do d*py...

reasumując: zagłosowałeś na zajebistego furacza ale na c**jowe zdjęcie i jestem przekonany, że wszyscy którzy znają auto wentyla i wiedzieli je live tak samo zrobili - i niestety był to błąd

a w konkursie chodzi nam o głosowanie na za***iste zdjęcie z za***istym furaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie jego auto jak i zdjecie najbardziej mi sie sposobalo i dlatego tak zaglosowalem...

okej...nie pytam już co ty wieszasz u siebie na ścianach..... :polew::tongue4:

"siostra zbiera aktorow, brat wycina pilkarzy, a ja tylko gole baby jesli gdzies zauwaze..." :gwizdanie:

skoro na caly kalendarz skladaja sie zdjecia wybierane przez klub

obiektywnie ?? czy aby oby na pewno obiektywnie ? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

moj glos byl obiektywny i jesli ktos uwaza inaczej jego sprawa...

zreszta jak kazdy

mylisz się, są jeszcze ludzie w tym klubie, którzy chcą pewnych standardów i jakości

uważam, że stać nas na zrobienie za***istych fotek, większość tych nadesłanych jest poniżej standardów :decayed:

ale kazdy ma inny gust i z pewnoscia wolalby zdjecie ktore to jemu sie najbardziej sposobalo a nie to wybrane przez ogol klubu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie musi mieć to coś

Kurdeu...chłopie...powiedz mi co takiego magicznego "coś" ma w sobie zdjęcie wentyla ?

a coś sie tak przyczepił do mojej foty nie podoba ci sie to nie i potemacie a nie dyskusja o zdjęciu jakby to była zbrodnia bo ktoś na mnie głosował a tobie sie te zdjęcie nie podoba :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjeciu wentyla przyczepiles sie do lezacych galezi

do zdjęcia wentyla czepiam się za pospolite ruszenie kolesiów

jeżeli chodzi o czepianie się innych zdjęć to płoty, garaże czy bunkry miażdżą cycki :decayed:

Poziu, myślę, że zrobiliśmy wszystko żeby odpowiednio rozreklamować konkurs i zwiększyć "frekwencję wyborczą. Ilość głosów zweryfikuje jakość fotek w tym miesiącu oraz w kolejnych. Nie ma co dalej roztrząsać tematu.

w końcu ktoś coś mądrego wyskrobał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniej jednak furacz wentyla bardziej podchodzi pod moj gust i tyle

NARESZCIE !!! w końcu dochodzimy do sedna :good:

i o to chodzi Nike

i teraz napisze na czerwono: MNIE FURACZ WENTYLA TEZ NAJBARDZIEJ PODCHODZI I JEST ZEJEBISTY

ale zdjęcie jest do d*py...

reasumując: zagłosowałeś na zajebistego furacza ale na c**jowe zdjęcie i jestem przekonany, że wszyscy którzy znają auto wentyla i wiedzieli je live tak samo zrobili - i niestety był to błąd

a w konkursie chodzi nam o głosowanie na za***iste zdjęcie z za***istym furaczem

pierwsza fotka w konkursie tez mi sie podoba... razem z fura :cool1: ale... mi bardziej odpowiada sceneria lesna niz gory i jesli mialbym wybierac wolalbym foto na tle zieleni/lasu niz na tle gor... to jest wlasnie kwestia gustu ktory kazdy z nas ma inny :) ciesze sie ze auto wentyla Ci sie podoba bo naprawde jest za***iste... nie glosowalem jednak tylko ze wzgledu na auto...[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 23:09_________________________________________________a tak w ogole to najlepiej jakby na kazdy miesiac bylo w kalendarzu po 5 zdjec aut i wtedy kazdy bylby zadowolony :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie glosowalem jednak tylko ze wzgledu na auto...

no dobrze....napisałeś inaczej...teraz piszesz i zasłaniasz się gustem...spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszcze jedno pytanko - mam kolegę fotografa i może mi zrobić profesjonalne fotki za free. fotki będą bez retuszu itd no i pytanie co było celem otwarcia konkursu???

1 - zabawa - jeśli tak to nie skorzystam z oferty kolegi bo jaki będę miał fun jak ktoś mi będzie fotki auta robił - ŻADEN

2- super kalendarz - jeśli tak to to niech robi fotki i może ludziom się spodobają, ale fun też nie będzie

najlepiej 1 i 2 połączone razem ale ile jest osób co to potrafią jednocześnie - niewiele, ale myśle że po naszych wypocianch w tym wątku każdy 100razy przemysli zanim wyśle fotkę

Powodzenia wszystkim w robieniu zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale myśle że po naszych wypocianch w tym wątku każdy 100razy przemysli zanim wyśle fotkę

Powodzenia wszystkim w robieniu zdjęć

Dobre wnioski. Właściwe wnioski. Jedyne słuszne jakie oczekiwałem, iż będą wyciągnięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie glosowalem jednak tylko ze wzgledu na auto...

no dobrze....napisałeś inaczej...teraz piszesz i zasłaniasz się gustem...spoko

Ja kończę już dyskusję. Myślę, że powiedziałem o co się sprawa rozchodzi.

wylapujesz polslowka z calego kontekstu zdania... powtorze - fura wentyla podoba mi sie najbardziej i foto a dokladniej tlo zdjecia najbardziej podchodzi pod moje upodobania...

wiecej nie mam nic do dodania w kwesti mojego glosu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...