Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Najładniejsze zdjęcia A4 na forum - SUGESTIE i UWAGI


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Oby tylko dyskusja zamiast zdopingować, nie wystraszyła ludzi, bo w maju nie będzie chętnych do przysłania fotki :wink4:

bądź spokojny...w maju będą super fotki

Wtapie :decayed:

A co tu miesiac zmieni jak niektorzy nie maja zielonego pojecia o fotach.. :gwizdanie:

Jak patrze na te stodoly i inne ciekawe rzeczy na fociach to sie zastanawiam.. O co tu biegalo autorowi fotki.. Nie chce rozpraszac ogladajacego aby skupil uwage na Aucie czy co innego ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu miesiac zmieni jak niektorzy nie maja zielonego pojecia o fotach..

...zgoda,ale nie glosujac na takie zdjecie,kazdy z nas przyczyni sie do wyboru na prawde zajebistego zdjecia,ktore bedzie ozdoba Kalendarza... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko w B6 też chyba trzeba będzie zrobić dogrywkę, bo wygrana 1 lub nawet kilkoma głosami przy tej frekwencji to nie wygrana :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie zdjecia kiepskie , krajobraz :gwizdanie: nie oddaje glosu, i niech nikt nie mowi ze wypowiadam sie , a swojej nie dodalem , przyjdzie i czas na moja. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie zdjecia kiepskie , krajobraz :gwizdanie: nie oddaje glosu, i niech nikt nie mowi ze wypowiadam sie , a swojej nie dodalem , przyjdzie i czas na moja. :tongue4:

ocenimy :naughty:

jarko w B6 też chyba trzeba będzie zrobić dogrywkę, bo wygrana 1 lub nawet kilkoma głosami przy tej frekwencji to nie wygrana :gwizdanie:

Hmmm :mysli:

Są jeszcze 4 dni do końca głosowania, może sprawa się bardziej wyklaruje.

W zasadzie to trafne spostrzeżenie i można by wprowadzić coś takiego że jak jest nie więcej różnicy jak 5 głosów to dogrywamy jeszcze przez 3 dni między tylko tymi fotami :mysli:

Co o tym myślicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys byl pomysl, zeby auto,ktore wygralo w danym miesiacu ,bylo na stronie kalendarza w duzym rozmiarze,a drugie i trzecie-mniejsze,tym samym mamy rozwiazanie problemu niewielkiej ilosci glosow-ja to tak widze... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys byl pomysl, zeby auto,ktore wygralo w danym miesiacu ,bylo na stronie kalendarza w duzym rozmiarze,a drugie i trzecie-mniejsze,tym samym mamy rozwiazanie problemu niewielkiej ilosci glosow-ja to tak widze... :gwizdanie:

Inaczej. Patrz jaka jest teraz sytuacja:

1. 47głosów

2. 46głosów

chodzi o to ze jest mała różnica i wygrana nie jest przekonywująca patrząc na frekwencję 164głosów.

Chodzi o dogrywkę między tymi fotami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem Jarku,rozumiem,chodzilo mi tylko o to,ze wygrana-to wygrana... :wink4: ale dogrywka-hmm...czemu nie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem otwrty na propozycje, jeżeli uważacie że w taki sposób możemy poprawić atrakcyjność zabawy to czemu nie.

Poczekajmy co inni na takie rozwiązanie.

BTW dodam że teraz jak mamy jakieś zmiany wprowadzać to umówmy się że nie w trakcie głosowanie, tylko zaczną one obowiązywaqć od następnego miesiąca. Czyli, jeżeli uznacie że w takich sytuacjach jak mamy teraz warto robić dogrywkę to robię taki punkt w regulaminie, ale w życie wprowadzamy go dopiero od wyborów majowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, przenoszę rozmowę w odpowiedni wątek :gwizdanie:

Edit

przeniesione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej. Patrz jaka jest teraz sytuacja:

1. 47głosów

2. 46głosów

chodzi o to ze jest mała różnica i wygrana nie jest przekonywująca patrząc na frekwencję 164głosów.

Chodzi o dogrywkę między tymi fotami :)

w sporcie wygrywają czasami ułamki sekund w meczu gole padają w ostatnich sekundach a tu wygrywa się jednym głosem takie życie, moim zdaniem nie powinno być żadnej dogrywki bo dogrywki to są wtedy gdy jest remis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w wyborach (a to są wybory, a nie sport), często jest II tura ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę jeszcze do tematu rozdzielczości. Tu warto poczytać http://cyfrografia.pl/rozdzielczosc.html szczególnie rozdział "ROZDZIELCZOŚĆ A FIZYCZNA WIELKOŚĆ OBRAZU". Musimy zadać sobie pytanie. Jak duże zdjęcia chcemy w kalendarzu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko może by tak spojler zrobić w konkursach, bo czasami jest lipa jak trzeba wracać do pierwszej strony :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko może by tak spojler zrobić w konkursach, bo czasami jest lipa jak trzeba wracać do pierwszej strony :gwizdanie:

Moim zdeniem spoiler jest oki jak wątek jest podwieszony.

W przypadku konkursu, kiedy foty są w pierwszym tylko poście raczej nie jest wskazany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie myślałem o podwieszeniu i spojlerze :wink4:

Hmmm :mysli: pomyśle, pomysł całkiem nie głupi.

Edit:

Wprowadziłem kilka zmian i nowości w regulaminie:

http://www.a4-klub.pl/smf/konkurs_fotograficzny_na_najladniejsze_zdjecie_a4/najladniejsze_zdjecie_a4_na_forum_regulamin-t73064.0.html

jak coś to czekam na sugestie

można również zdobyć nagrody :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/konkurs_fotograficzny_na_najladniejsze_zdjecie_a4/najladniejsze_zdjecie_a4_na_forum_nagrody-t80617.0.html

i w tym przpadku jak coś nie jasne lub źle napisane to czekam na Wasze uwagi

Dodatkowo skorzystałem z poomysłu Cineksika i wątki teraz będą podwieszone i zrolowane - zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Aha, żeby było bardziej wesoło to wyniki głosowania będę dostępne dopiero po jego zakończeniu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do szanownych forumowiczów. Chciałbym zapytać Was o zdanie, czy uważacie, że wyniki głosowania powinny być niewidoczne do końca głosowania?

Pytam, bo sam mam mieszane odczucia, czy to dobre rozwiązanie, czy złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...