Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.4 TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam nowego auta.

Zastanawiam się nad A4 B9 1.4 TFSI - budżet na więcej nie pozwala. Ewentualnie zmiana marki co jest pewnym niesmakiem

Co sądzicie o:

 

WWW.OTOMOTO.PL

Audi A4, Biały, Benzyna, 150 KM, 1 395 cm3

 

VIN: WAUZZZF4XHA007553

 

Auto któryś raz jest wystawiane w przedziale roku.

Z góry dziękuję za opinie, pomoc  :hi:

Opublikowano

Jak dla mnie to drogo patrząc na rocznik/silnik/manual/max bieda

 

60tys bym za to dał max

 

przebieg na plus, ale kto jezdzi wiecej 1.4 benzyną

Opublikowano

Jak dla mnie klima jednostrefowa jest kriterium wykluczającym, choćby nie wiem jaki wypas miała.

Opublikowano
  • Autor

Ceny niestety są kosmiczne - za 60k to tylko ze stanów

Opublikowano

60k to trzeba szukać generację niżej.

Auto długo wisi pewnie ze względu na 1.4 i manual. W tym budżecie ludzie wybierają komfort skrzyni automatycznej.

Zweryfikuj te serwisy bo w opisie podane że przy ostatnim serwisie olejowym wymienione wszystkie filtry a na zawieszce pod maską zaznaczony tylko filtr oleju.

Jeśli auto zgodne ze stanem faktycznym to targuj marże handlarską i kupuj.

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze 1 autko:

WWW.OTOMOTO.PL

Audi A4, Granatowy, Benzyna, 150 KM, 1 395 cm3

 

VIN WAUZZZF47GA023403

Tu jeż automat

 

 

 

Opublikowano

dla mnie bez porównania te dwa auta - sedan wygrywa pod każdym względem. szkoda że nie ma lamp ledowych, tak to wszystko jest w porządku, kwestia stanu technicznego

 

na co patrzę, jeśli nie miałeś b9

- pakiet chrom (grill, tyłzderzak). ładniej to wygląda, łatwiej będzie sprzedać

- skrzynia automat (nie wiem kto decyduje się na manual przy takiej kwocie auta w tych czasach, mimo tego że s-tronic nie jest za dobry)

- kierownica droższa (o niebo ładniejsza)

- 3 strefy klima

- pdc przód

- większy ekran > wyższa wersja multimediów 

- fotele sport

Edytowane przez wuPiotrek

Opublikowano
W dniu 23.02.2023 o 15:54, wuPiotrek napisał(a):

skrzynia automat (nie wiem kto decyduje się na manual przy takiej kwocie auta w tych czasach, mimo tego że s-tronic nie jest za dobry)

a powiedz kolego kto decydował się brać manual z salonu? 

Opublikowano
5 godzin temu, tobias napisał(a):

a powiedz kolego kto decydował się brać manual z salonu? 

Właściciel pierwszego auta z dwóch porównywanych w tym temacie. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.