Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T BEX po programie niedomaga. Prośba o ocenę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po pogramie auto przy przyspieszaniu szarpie. Rzućcie proszę fachowym okiem, czy to program czy być może któryś z elementów niedomaga. Na serii nie było problemów.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

https://vaglogs.com/log/002-003-033-dacfd419-5876-4fd7-814c-9a83d35f06a1

https://vaglogs.com/log/002-003-020-912ba4f7-b58c-46ff-907c-f12ff846ee7a

https://vaglogs.com/log/002-115-118-88892b79-807f-4217-95c9-217666537c0a

 

Opublikowano

Szukaj nieszczelności w dolocie albo taki program. Pokaż logi serii jak masz. 

 

Opublikowano

Totalna destrukcja, wgraj seryjny program i zrób logi, bo rozumiem ze nie była robiona żadna diagnostyka anie przed ani po programie.

Opublikowano
  • Autor

Zachował mi się tylko taki plik. Po czasie wymienione cewki, swiece i przepływomierz.

https://vaglogs.com/log/001-115-118-10d63462-f5e3-4ddf-b8cb-ad7473ac573c

 

Właśnie chciałem się upewnić, czy to czasem nie nieszczelność. Może przy zwiększonym ciśnieniu gdzieś coś ucieka jednak. Skoro padła taka sugestia , to może tak jest faktycznie.

Na serii było ok.

Opublikowano

Na serii doładowanie wyglądało ok, reszta tak sobie, przepływka zaniza, zapłony cofa za duzo jak na serie.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie jedno pytanie takie techniczne. 

Czy istnieje jakaś sytuacja w której po wciśnięciu na max pedału gazu i utrzymywanie przepustnica się będzie zamykać?( coś prócz sterownika jest w stanie na nią wpłynąć?)

Oczywiście poza jej uszkodzeniem.

 

Opublikowano

Czemu sie ma sama zamykać? tylko sterownik może ja zamknać, jeśli dalej szukasz rozwiazania problemu który tu juz został zdiagnozowany czyli nieudolny tuner, to naprawdę szkoda Twojego czasu i pieniędzy, jedz wgraj serie i daj komuś kto wie co robi.

Opublikowano

Cześć kolego, a czy przypadkiem nie zostawiłeś sobie starego ktalizatora? Wstaw sobie metalowy sportowy. To może być przyczną cofania się zapłonu.  Jakie turbo tam masz i ile miało być tam tych koników?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za zaangażowanie.

Upewnić się chciałem że soft skopany, żeby mi pierdoletow nie opowiadano, a przy okazji sam się uczę logi czytać ze zrozumieniem i co oznaczają.

Puty co angażuje swój czas tylko, ale dobrze się przy tym bawię.

Pozdrawiam 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 13.03.2023 o 20:01, zigzag82 napisał(a):

Panowie jedno pytanie takie techniczne. 

Czy istnieje jakaś sytuacja w której po wciśnięciu na max pedału gazu i utrzymywanie przepustnica się będzie zamykać?

Przeładowanie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Robiles to zdalnie czy lokalnie u kogos? Tuner zostawil Ci auto w takim stanie? nieporozumienie... 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.