Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM


Dibo

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem do tego z forum od "home made" plastra miodu ale coś nie bardzo odpisuje czy załatwi takie coś w zderzak. Na razie muszę wnętrze skończyć (boczki w skórę, czarny mieszek, FIS) i niedługo LPG Power Tuning się pojawi. A potem tylko 19" wzór BBS LM i LED S6 w zderzak na deser. Szukam też twardszego gwintu, ale chyba wszystkie gwinty są dla mnie "miękkie" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To siatex tymczasowy, aż znajdę plaster miodu w zderzak :wink4: Zderzak jest zarzucony na ślizg, tylko nie jest idealnie spasowany stąd taki efekt. Zresztą zderzak zostawiam na koniec bo będę rezał LEDy S6 :wink4:

mogę Ci polecić z czystym sumieniem tą siatkę co ja mam (tzn miałem w poprzednim zderzaku i zastanawiam się czy dać do tego :tongue4:) z ABS'u :wink4: troche to drogie ale efekt o niebo lepszy i bardzo zbliżony do RS :good:

Ledy S6 mówisz? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chciałbym żeby to było zbliżone jak najbardziej do plastra miodu, a z tym ciężko :confused4: O LEDach S6 wiesz od dawna :wink4: Nawet Ci pisałem kiedyś czy byś mi z Holandii w dobrych pieniądzach nie przywiózł. Chodzi za mną jeszcze SWAP na coś z turbo. Głównie żeby sprawdzić siebie czy z tym bym sobie poradził, ale to odległa przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z nim gadałem 30 zł z przesyłką chciał za ten element co miał grilla z niego robić, także cena dość, ale mam na oku coś ori :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że mnie to nie urządza. Mi trzeba więcej w zderzak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O LEDach S6 wiesz od dawna :wink4: Nawet Ci pisałem kiedyś czy byś mi z Holandii w dobrych pieniądzach nie przywiózł. Chodzi za mną jeszcze SWAP na coś z turbo. Głównie żeby sprawdzić siebie czy z tym bym sobie poradził, ale to odległa przyszłość.

możemy o tym pomyśleć bo się zastanawiam czy swoich nie pogonić... coraz więcej niepowołanych jak dla mnie osób je ma...

SWAP to fajna sprawa i powiem Ci że sam miałem w głowie taki pomysł min również by się sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem co z tym robić. Czarna ramka doda jeszcze więcej agresywności i sportowego charakteru przodowi. Ale z drugiej strony przez to grill RS4 nie będzie się tak eksponował. Widziałem jakiś czas temu na Resie B5 właśnie z grillem RS4 i czarną ramką. Na żywo z bliska niestety przy takim połączeniu grill traci na wyglądzie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem co z tym robić. Czarna ramka doda jeszcze więcej agresywności i sportowego charakteru przodowi. Ale z drugiej strony przez to grill RS4 nie będzie się tak eksponował. Widziałem jakiś czas temu na Resie B5 właśnie z grillem RS4 i czarną ramką. Na żywo z bliska niestety przy takim połączeniu grill traci na wyglądzie :confused4:

no to pozostaje dokupic drugi i zaleznie od humoru zalkadac z satynowa lub czarna ramka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny dylemat, czy pozbyć się resztek chromu z grilla na przodzie, zamieniając go na czarny, czy zostawić to w chromie + relingi.

Z chromem wygląda dość ładnie, pełna czerń nie jest aż tak atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko odnośnie felg:

http://www.moto.allegro.pl/item996359985_19_vw_audi_mercedes_5x112_itp_idealne_z_oponami.html

Co myślicie o nich do mojego samochodu ? Jestem zdecydowany na LMy ale ten wzór jako drugi też wchodzi w grę. A że jest w dobrych pieniądzach to się nad nim zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat. W tamtym tygodniu doszedł LPG Power :kox: Przy obecnych cenach benzyny to była dobra decyzja :good: Dodatkowo przyszły nowe graty: licznik z FISem + manetki. Wszystko czeka na montaż. Dzisiaj wracając wieczorem do domu nadziałem się na zająca i Rieger nie wytrzymał :confused4: Z jednej strony pękł i nie będę z takim zderzakiem jeździł. Dlatego szukam zderzaka od RS4 w dobrych pieniądzach. Jak macie jakieś namiary to będę wdzięczny (PILNE !!!). Ale za było: "nu pagadija zajac" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie możesz go pospawać :gwizdanie:, nie wyjdzie Cię to taniej niż rezanie zdesia od RSa :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak zrobiony, szkody nie były tak wielkie jak wydawało mi się wieczorem :wink4: Ale dalej szukam zderzaka od RSa, bo zależy mi na spryskach żeby z xenonem nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba lepiej od razu założyć zderzak RS4, jak jechać to po całości :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba lepiej od razu założyć zderzak RS4, jak jechać to po całości :wink4:

tylko ze siuski Cie wyjda 1/6 kosztow zdesia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...