Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM


Dibo

Rekomendowane odpowiedzi

Dido daj znać po pv ile taki zderzaczek i gdzie można dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka narazie zostają, chyba że trafię od RSa w dobrych pieniądzach :wink4: Myślę coś z ramką zrobić :decayed:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 21:53_________________________________________________28495144.jpg

63901508.jpg

Fajne te fotki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wrc :wink4: Na następną wiosnę jak się zmieni setup będą lepsze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyłeś, coś z Fisem :naughty:, ja nie mogę licznika narazie znaleźć ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam zamiar z nim powalczyć :wink4:[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 08:52_________________________________________________Dzisiaj zabrałem się wreszcie do FISa i praktycznie go skończyłem. Wszystkie sygnały powyprowadzałem, co trzeba było zmasowałem i działa :wink4: Na razie jednak zegar leży na stole bo muszę tarcze z EU przełożyć, a jutro tylko kodowanie :wink4:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 21:15_________________________________________________Trochę odświeżę temat, bo przez jakiś czas był w nim zastuj. Przyszły nowe graty do CA :wink4:

dsc03599j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano Focale, na dodatek ładnie to gra :wink4: Do Focali które od dłuższego czasu są w samochodzie jak znalazł :decayed:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 15:58_________________________________________________Plan na obicie boczków się zmienił. Będzie beż/kość słoniowa na dekorach (coś jak u Nosba) i krateczka w tym kolorze na boczkach zamiast skóry. Jak macie jakieś zdjęcia to podeślijcie, będę wdzięczny :wink4: Wiem że były pikczersy na battalionie ale ich nie mogę znaleźć :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz robił boczki w krateczkę, to by coś pasowało do nich dołożyć, może podłokietnik :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w batalionie to c**ja sie znajdize.. Trzeba by zrobic watek tylko i wylacznie z fotkami, bez komentow..

Tu jest właśnie problem - dużo stron i zdjęcia z fajnymi pomysłami giną w nich :confused4:

jak bedziesz robił boczki w krateczkę, to by coś pasowało do nich dołożyć, może podłokietnik :gwizdanie:

Podłokietnik raczej bym celował pod siedziska. Ale jak fajnie to wyjdzie to może całe wnętrze(materiały) tym bym pociągnął :evil:

Ważniejsze gdzie znaleźć taki materiał bo nie jest to prosta sprawa ?:confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez bede szukał jakiejść ceratki :gwizdanie:, Ja myślałem o boczkach, osłonce szyberdachu i słonecznikach w tym materiale :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy a próbowałeś wyjąć z boczka te plastiki z rączkami (gdzie są przyciski do szyb i lusterek) ? Bo wygląda to na nierozbieralne od wewnętrznej strony, a muszę to zdemontować żeby obkleić albo malnąć na kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy a próbowałeś wyjąć z boczka te plastiki z rączkami (gdzie są przyciski do szyb i lusterek) ? Bo wygląda to na nierozbieralne od wewnętrznej strony, a muszę to zdemontować żeby obkleić albo malnąć na kolor.

Nie, nie brałem się jeszcze za to :gwizdanie:, narazie muszę dorwać kierę i fotele, potem bede sie bawił z boczkami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamietacie jak nazywa sie dokłądnie ten materiał w kratke?? Kiedys ktos dał nazwe tego materiału, ale nie moge sobie przypomnieć jak to sie zwie w świecie mody :gwizdanie:

A co do wątku z pikczersami, zapraszam

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158482.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi tylko że tam tego jeszcze nie ma wrzuconego :wink4: Gdzie najlepiej/najtaniej kupić maty wygłuszające ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi tylko że tam tego jeszcze nie ma wrzuconego :wink4: Gdzie najlepiej/najtaniej kupić maty wygłuszające ?

no jeszcze nie bo nikt mnie nie przebija fotkami, a niechce wydłuzac kolejnego postu tak żeby ładowanie tej strony wydłużyło sie o kolejne pare minut, teraz czekam na kogos ruch i znowu wytne pare fotek z tego długiego postu, a fotki z podsufitkami itp z róznych materiałów to mam na dysku :wink4:

Co do mat to moze zobacz tu

http://www.powe.com.pl/index.php/cPath/28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej/najtaniej kupić maty wygłuszające ?

w castoramie/ptraktikerze kup sobie mate dekarska , jest tańsza i w zupelności wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal ile tego trzeba i po ile mniej więcej jest ? Porównam sobie z cenami mat wygłuszających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej/najtaniej kupić maty wygłuszające ?

w castoramie/ptraktikerze kup sobie mate dekarska , jest tańsza i w zupelności wystarcza.

Ja kupowałem Mate Dekarską Soundala :good:, weź sobie tą na 30cm, szeroką, i spokojnie starcza na przednie drzwi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal ile tego trzeba i po ile mniej więcej jest ? Porównam sobie z cenami mat wygłuszających.

tu nie ma co porównywać stary , cena jest o wiele niższa kup taką :

Ja kupowałem Mate Dekarską Soundala :good:, weź sobie tą na 30cm, szeroką, i spokojnie starcza na przednie drzwi :good:

:good: :good: :good: :good:

Ona jest w rolce 30cm na 10m , lepiej sie kładzie niz maty bo jest bardziej miekka , wystarczy suszarka do włosów i jazda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jedna rolka wystarczy no oba drzwi ? Kładziona pojedynczo czy podwójnie, jak u Krychy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...